Sayfa 816/888 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Ihlas bugun 55 kapatirsa ben 2 hafta tatile cikarim
    Sato sen git ws gelsin 53 kapatirsa
    54 kapatirsa cato gelsin bir myhabbet edelim 2 teknik konusalim 1 fincan kahve icelim
    Kardeşim,ne olacak bu ihlas'ın hali engin fikirlerinden yararlanmak istiyorum hadi sato olarak değilde beni kıymetli yeğenim wise'nin yerine koy öyle vevap ver belliki Wise'yi hala unutamamışsın ama ayağının altına muz kabuğu atmaktanda geri kalmamışsın.. Ben neyin ne olduğunu biliyorum bunlara rağmen seviliyorsun sen Kabile reisi,Kartalgaga ve Wise Stockbroker'i sevmesende..Selam ve dua ile...

2. 20220402_110843.jpg
    2002-2022 usd bazlı

3. Sevgili spekcan senin zamanin benimkinden nasil daha fazla olabilir ki ?
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

4. Yok efendim birine kafayi takmislar mis misda...
    https://youtu.be/U8eIBDz0MMo ah ah sira bizede gelir animallah hec merak etmeyesen saricimcime

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    84 kuruşla iki yıl önce kaçtım bu ihlastan...halen ky yi iyi etme derdinde ...zararla çıkmıştım...krontta parayı ikiye katlamıştım...İhlas şimdi 55 kuruş yani daha beter...

Burada demokrat76 nikli bir arkadaşımız vardı tüm parasını bunlara kaptırmıştı adam stresten öldü ,Rabbim mekanını cennet eylesin çok değerli bir ortaktı...Eskiler bilir.

6. Sen gerçekten vatan haini,soyguncu,vurguncu,ahlaksız bir iblis'in tekisin ama at sahibine göre kişnermiş hocalarına kimlerin koruyup kolladığına bakmak lazım küçük yatırımcı vatandaşları iliklerine kadar sülük gibi kanlarını emmene ve mağdur etmene rağmen..Allah sizin gibi din tacirlerini bildiği gibi yapsın..aşırı ihtiraslarınız yüzünden ülke'yi ekonomik felakete sürüklediniz yine sıkıntıyı biz gariban vatandaşlar çekiyoruz siz zalimlerin tuzları kuru umurunuzdamı dünya yanmış felakete sürüklenmiş..Allah ıslah etsin sizi..ytd..Not:Siren efendi,sen burada işe yaramaz boş adamın tekisin çocuk ruhlu paylaşımlarına bakıldığında bunu anlamak mümkün ama ne hikmetse forum yönetimi seni neredeyse elmas (hanım) üye yapacaklar...Çok yazık bol bol kişniyorsun başkada katkı sağladığın bir şey yok foruma ha unutmadan bir şey daha o bahsettiğim üç arkadaş sana bol bol dualar okuyor...

7. Hayirlara vesile olan bu mukaddes gunlerde agzina giren kadar cikanada mukayyet olman tennisiyle...

Temennim ramazan ayinda ihlasin durumundan sikayeti olan varsa onlar icin ihlasin yukselmesidir. Lakin dussun ordan ben alicam diyen icinde diyecek sozum yoktur demem oki herkesin gonlune gore versin allahim.
    Hayde bre biraz hareket olsun o vakit hayde yigit gozu pek .

8. Elmas hanım,konuşurken bile harfleri,kelimeleri,cümleleri yarım yarım yutarak konuşuyorsun buda ödlek kişiliğinin nişanesidir..Mukaddes günler diyorsun iyi çok güzel ama diğer taraftan fitne fesat çıkarıyorsun (Okijen'i kışkırtıp Wise ile arasını açtığın gibi) buda iki yüzlü oluşunun ifadesidir..Senin nasıl bir dengesiz,kişiliksiz olduğunu rahmetli Demokrat arkadaşımızın ölümü sonrası gülücük emojileri koyarak sarfettiğin ''daha arazi arabası alacaktı Türkiye'yi dolaşacaktı ama alamadan gitti'' gibi alaycı ,aşağılayıcı o nahoş cümleleri hala hatırlıyorum insanlığının,adamlığının değeri kalitesi bu kadar..

Sayfa 816/888 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •