Sayfa 138/888 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    Dünyada bu kadar felaket olduğu bir dönemde gördük ki avrupa o kadar da avrupalı değilmiş
    mülteci sorununda insanlıktan bir kez daha sınıfta kaldı
    düşünün korona Türkiye de Avrupa dan önce yayılsa neler olurdu bir hayal edin ne pisliğimiz kalırdı ne cahilliğimiz
    artık ülkemle gurur duyuyorum sorunlara karşı hızlıca çözüm üretebiliyoruz
    ülkemiz sandığımız kadar çaresiz değil terör ve destekçileri ile nasıl mücadele edilir tüm dünyaya gösterdik
    akdenizden vazgeçmedik
    kendini aşağılamaktan yorgun bir millet uyanıyor gerçek medeniyeti bir öğretmen gibi tüm dünyaya belletiyor
    bunun değeri para ile ölçülmez
    tüm dünyaya kendimizi daha iyi anlatırsak yatırımcıda gelir parada gelir
    işte gerçek birlik böyle günlerde olur umarım mücait ören gibilerden de ulandırdınbir an önce kurtuluruz el birliğiyle
    Hus 911 Kardeşim baya duygulandırdınız beni yani çok haklısınız aynen öyle..Kurduğunuz doğru cümlelerden dolayı sizi tebrik ediyorum ve dualarınıza amin diyorum..

2. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Milletimize Kutlu olsun..Tüm şehitlerimizin ve gazilerimizin ruhları şad mekanları cennet olsun..Cümlesinden Rabbimiz olan Allah razı olsun..Dilerim ecdadadımıza laik nesiller yüz yıllarca sekteye uğramadan hep yetişir hep var olur..İnşhaAllah..Amin..

3. Exclamation Yatırım Amaçlı Değerlendirilemez

Bunlar boş. Neler oldu neler moruklar ama 22 nisanda da bu ky satmayacak, herkes eşittir salgında ama adaletde başkasına kul olmakta eşit değildir aşağıda görülmekte
    Son düzenleme : sınırlı sorumlu ky; 18-03-2020 saat: 12:35.

4. Deprem olur kiralar 2 katına haydeee, patatesi soğanı bu millete 7-8 liraya yedirenler haydee , kolonya olmuş 2 katı adam dezenfektanın bile sahtesini yapar, Yani toplumda ********mi aramazsın ahlaksız vatan toplum düşmanları pislikler en büyük cezayı bulmalı bunlar ama buluyormu, bre iblis ne farkın kaldı bunlardan ....

5. En son bir kibirli arkadaş vardı 2000 bekliyorum diyordu 85 den almıştı onada üzlüyorum halk bankta bir süre beraberdik ordan aldığının fazlasını buraya bıraktı

6. İhlaslar da düşmek için fırsat kolluyormuş...

7.  Alıntı Originally Posted by getto35 Yazıyı Oku
    En son bir kibirli arkadaş vardı 2000 bekliyorum diyordu 85 den almıştı onada üzlüyorum halk bankta bir süre beraberdik ordan aldığının fazlasını buraya bıraktı
    Sayın getto yorumları okuyorum fakat yorum yazmak icimden gelmiyor
    2 hafta once bana birisi ihlas 43 kurus olacak deseydi ona derdimki has****** derdim hala inanamıyorum cok ters de kaldim kıprasmiya takatım kalmadı inanki saclarına stresden ak düstu nasil bi cendereden geciyoruz
    Ortalama dusurnek icin nakitim yok 68 kuruslar baba bedava geliyordu 43 kuruslara hala inanamıyorum
    Yapacak birsey yok allah akıl sagligimiza mukayet olsun
    Beklemekden baska bi care gorunmuyor borsa yatırım araci filan degil insanların parasını sirketlerin bi guzel kullanma yerine donusmus.
    Yorumlarımın tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi degildir
    İ

Sayfa 138/888 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •