Sayfa 247/888 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Durun daha 79 kuruş 69 var 31 var

2.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    Durun daha 79 kuruş 69 var 31 var
    it herzaman itliğini yapar
    puştda Puşluğunu Herzaman yapar

Sana ne desem Az senin O köpekten hiç bir Farkın Yok

Sadeçe kemiklenmen için Havlayıp duruyorsun

3. Merhaba arkadaşlar !
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Çok fırsat kaçırdım... 32 küsür maliyetle 82 den bugün çıktım... Çok direndim ama yeni fırsatları kaçırmamak adına ayrıldım... Çok dost tanıdım burada anlatmakla bitmez... Dilerim istediğiniz yerden satarsınız...

En büyük üzüntüm DEMOKRAT76 kardeşimin vefatıdır... Ağlayanın malı gülene fayda etmez düstüruyla ayrılıyorum...

Mücahit ö dilerim bu insanlara yaptığın ekonomik zulümün karşılığını dünyada ve ahirette en acı şekilde çekersin... Demokrat76 kardeşimin ailesi ve çocuklarının hakkı fitil fitil burnundan gelir...

Neyse dostlar kalın sağlıcakla... Rabbim tez zamanda sizlerinde istediğiniz karla çıkmanızı nasip eylesin.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Investing yıkılıyor cimer di bimer di hâlâ medet uman saf insanlarımız var.
    Vah vah vah çok geçmiş olsun.
    Oy seçim demokrasiymiş bitmiştir artık.
    Allah'tan başka yardımcımız yok.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen öyle güzel kardeşim..Tek eğileceğimiz ve güveneceğimiz Rabbim olan Allah ve kanunlarıdır.."Lâ havle velâ kuvvete illâ billah...." Allah'a emaet ol..Selamlar..Faruk kardeşimede Allah rahmetler nurlar ihsan eylesin..Mekanı cennet olsun..Amin..

6.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Çok fırsat kaçırdım... 32 küsür maliyetle 82 den bugün çıktım... Çok direndim ama yeni fırsatları kaçırmamak adına ayrıldım... Çok dost tanıdım burada anlatmakla bitmez... Dilerim istediğiniz yerden satarsınız...

En büyük üzüntüm DEMOKRAT76 kardeşimin vefatıdır... Ağlayanın malı gülene fayda etmez düstüruyla ayrılıyorum...

Mücahit ö dilerim bu insanlara yaptığın ekonomik zulümün karşılığını dünyada ve ahirette en acı şekilde çekersin... Demokrat76 kardeşimin ailesi ve çocuklarının hakkı fitil fitil burnundan gelir...

Neyse dostlar kalın sağlıcakla... Rabbim tez zamanda sizlerinde istediğiniz karla çıkmanızı nasip eylesin.

DEMOKRAT76 kardeşimizin mekanı cennet olsun, iyi birisiyde forumda belli oluyordu , ne desem bilemiyorum . Zor çok zor Ailesine sabır ...
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

7.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    Durun daha 79 kuruş 69 var 31 var
    Dön artık sılaya Hus bir telefon uzağındayım Bana bir adım gel sana koşayım Niye canı gönülden tanışma isteğimi kabul etmiyorsun Senin gibi değerli bir yatırımcı DOSTU ile tanışmayı isterim
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku

Hayırlı olsun. Güle güle yemek nasip olur inşallah.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Sayfa 247/888 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •