Sayfa 680/889 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Bu tüysüz bana göre ya Hamdi bey yada Hus911 nickli kişilerden biridir..
    Hamdi bey olamaz ama Hus911 olabilir savundukları,görevleri,amaçları farklı olsada neticede biri çakıyor öteki yakıyordu ancak her ikiside amerikalı süzmeye hizmet ediyor olmalarıydı..

2.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Bu tüysüz bana göre ya Hamdi bey yada Hus911 nickli kişilerden biridir..
    Herşey mümkündür. Yalnız bu tüysüzün çok farklı bir tarzı var. Tıpkı o holdingin kapalı kapıları ardında dönen dolaplar gibi. Bugüne kadar net olarak anlayabilmiş değiliz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Kim olduğu konusunda yüzde 99 tahminim var ama gereksiz sıkıntılar yaşamamak için konuşmuyorum. Zaten o kendini biliyor. Ve zaman zamanda burayı gelip okuyor buna da biliyorum.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4. Yorumdaki hedefim bilanço değildi. Bedelli sonrası gelen parayla ne yapmak isteyecekleri yönünde tahminimi yazdım. Bilanço meselesine gelirsek, tarihinde ilk defa iheva nin temettü vermesi, benzer mantığa hizmet eden isiklar grubunun astronomik karlar yazmaya başlaması vs. İle, acaba yeşil sermaye strateji mi değiştiriyor diye düşünmüyor değilim. Umarım yanilmam..
     Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Yani 740 milyonun bilançoya etkisi pek etkilemeyecek diyorsun.
    CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Kim olduğu konusunda yüzde 99 tahminim var ama gereksiz sıkıntılar yaşamamak için konuşmuyorum. Zaten o kendini biliyor. Ve zaman zamanda burayı gelip okuyor buna da biliyorum.
    % 99 artık tahmin olmaz Başkent. Kim olduğunu kesin olarak biliyorsun demektir bu.
    Ucundan acık açıklasan da biz de biraz bilsek bari.

6. Başkent,sende adeta bir bilmece gibisin yani %99 biliyorum diyorsun o zaman açıkla bizde bilelim kardeşim başına vuranmı var neden çekiniyorsun..Adam ağır eleştirilere rağmen neredeyse cevap vermiyor bile ya her yanı çok gevşek yadada çok sabırlı bir hanım sanki bizimle maşak geçiyor gibi bilemiyorum doğrusu ama ASUDE olmasını çok isterdimCanim benim....

7.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Başkent,sende adeta bir bilmece gibisin yani %99 biliyorum diyorsun o zaman açıkla bizde bilelim kardeşim başına vuranmı var neden çekiniyorsun..Adam ağır eleştirilere rağmen neredeyse cevap vermiyor bile ya her yanı çok gevşek yadada çok sabırlı bir hanım sanki bizimle maşak geçiyor gibi bilemiyorum doğrusu ama ASUDE olmasını çok isterdimCanim benim....
    Wise'm seni Asude konusunda çok istekli gördüm. O yüzden bana verilen önceliği ben sana veriyorum. Yolun açık olsun, heryerine kuvvet.

8. Ws sen bilirsin"stockbroker olmandan mutevellit cevrende hic kulagina calindi mi" boyle haberlerin asli astari varmi?

Sen senelerce oku trader ol sonra da basina boyle seyler gelsin.
    Yanlis anlasilmasin alana almayana lafim yok, lafim calisanini zorlayan patrona,
    Cok ılginc bir haber,

Boss urged me to take female hormones, says trader’s lawsuit

https://www.theguardian.com/business...3/genderissues

Sayfa 680/889 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •