Sayfa 491/890 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Yoksa mücovit maldivlere mi ayırdı bu parayı. Ya da orada yatırım yapacaktır belkim nerden bilelim, bir adacık falan alır bir dezotel inşaatına başlayacağım der. KAP'a da haberi saldımı bak senin hayaller kaça katlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    hus sen ne diycen bu 500 milyonun 1 haftada buhar olmasına. Banker manker ile konuyu geçiştiriyorsun. Bu konuda hiç yorumun yok. N'oldu bu paralara nirelere gitti acep.
    Günaydın,

Herkese bol kazançlar.

Oksijen tamamen CO2 yayıyorsunuz. Buharlaşan hiç bir şey yok. Satılmayan hisseden zarar edilir mi?

Dün açıkladık aylık ve yıllık faiz getirilerini birde günlük hesaplıyalım.

Günlük olarak bedelli parasının faiz geliri 341.389.TL.Yıllık getirisi 124.607.195.TL

Sizin gördüğüm kadarıyla buharlaşan hayaliniz; yaygara yaparak hisseyi aşağı çekme düşünceniz.

3.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Günaydın sirenim bir sen bir de ben varız topikte. Sen de hele bizim bu paralar ne oldu. Ben taktım bu 500 milyona.
    daha önce altın madeni buldum , katarlı ortak buldum ,arsa alacagız , gop ta proje yapacagız, un alacagız,
    çinliler ile dogalgaz arayacagız , inşaat yapacagız ,doğalgaz depolama inşatı yapacagız ......vb
    toplanan paralar ile yanyana
    para parayı çeker diye boşuna söylememişler senin az paran çoğun yanına gitti
    sen ne yapacaktın jiip alacaktın ev alacaktın yiyip içip gezecektin .....boş boş işler
    şimdi aöf mezunu müca it ören in ellerinde yeni yatırım olacak ülke ekonomisine katkı olacak
    tebrik ederim iyi bir yatırım sizde daha öncekiler gibi pişman olmayacaksınız
    ihlas holding yıllardır ülke ekonomisine büyük hizmetler vermiş bir holding

4.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Günaydın,

Herkese bol kazançlar.

Oksijen tamamen CO2 yayıyorsunuz. Buharlaşan hiç bir şey yok. Satılmayan hisseden zarar edilir mi?

Dün açıkladık aylık ve yıllık faiz getirilerini birde günlük hesaplıyalım.

Günlük olarak bedelli parasının faiz geliri 341.389.TL.Yıllık getirisi 124.607.195.TL

Sizin gördüğüm kadarıyla buharlaşan hayaliniz; yaygara yaparak hisseyi aşağı çekme düşünceniz.
    Mercury sen de olaylara merkürden - uzaydan bakma. Herşey ortada. Bedelliye katılan bir saf ky.nin hesabı, bölünmeden önceki hesabına göre %30 eridi. Halbuki şirketin kasasına neredeyse eski sermayesi kadar para girdi ve şimdi daha iyi yerlerde olması gerekmezmiydi? Keşke benim yaygaramla aşağı gelse ya da senin övmenle yukarı gitse. Hem sen neden birden avukatı kesildin bu şirketin. Neyse hus bir uçtayken sen de diğer uçtasın. Du bakali nolcek?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    daha önce altın madeni buldum , katarlı ortak buldum ,arsa alacagız , gop ta proje yapacagız, un alacagız.....
    şimdi aöf mezunu müca it ören
    İnanmıyorum gerçekten mi açık öğretim mezunu uvvvvv.. Valla mı ? 🤣🤣🤣

6. Daha da düşecekse kendi bilir merkur,
    Sonra daha coook uğraşılabilir kimbilir, tabi ne olur ne olmaz ben bile yarin ne yapacagimi bilmiyorum,

ama artik hisse çıksın istiyorum!
    Ha duseceksede duser buyur dussun bak bakeli bekledigin gibi mi olcek. Bazi seyler denenmeden de bilinmiyor tabi

7.  Alıntı Originally Posted by kawiss Yazıyı Oku
    İnanmıyorum gerçekten mi açık öğretim mezunu uvvvvv.. Valla mı ? 🤣🤣🤣
    acikogretim mezunu ilk ve tek ceo

8. Vallahami dion
     Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    acikogretim mezunu ilk ve tek ceo
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 491/890 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •