Sayfa 574/890 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon
Arama sonucu : 7114 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    Şimdi vazgeçersen geriye döneceksin
    Gitme! Kaybedince daha çok seveceksin
    Biliyorum, hiç bir anlamı yok

Terk et o derdini
    Benden almadığın
    Sabret sonu aynı değil
    Söylüyorum
    Dinle, rüyaların her gün aynı�olmayacak
    her hâdisede iki sebeb var:

Biri zahirîdir ki; insanlar ona göre hükmederler, çok defa zulmederler.

Biri de hakikîdir ki; Kader-i İlahî ona göre hükmeder, o aynı hâdisede beşer zulmünün altında adalet eder.

Meselâ bir adam, yapmadığı bir sirkat ile zulmen hapse atılır. Fakat gizli bir cinayetine binaen, kader dahi hapsine hüküm verir, aynı zulm-ü beşer içinde adalet eder.
    .......

Bekleyip göreceğiz....

Netice nere varacak....

Biz mi

İndi...bindi...indi...b.....

Yani
    Dodge
    Dolu
    Boş
    Dolu
    Boş.
    D.
    ......

2.  Alıntı Originally Posted by yesil bursa Yazıyı Oku
    Yani ya fiyattan zarara razi olup satin yada buralarda yada aşağıda en az 1 yil tutup faiz gelirinden olmak diyorsunuz . Bence şöyle olur evet tutarlar yada daha aşağı basarlar ama bence tahtacı mal kaybetmeye devam eder gibi tabi seçim onun ne diyelim ihtiyaç olmayan parayla maliyetlenmeye devam diyelim

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    mal kazanmak yada kaybetmek gibi bir dertleri yok
    bedava hisse isterse 40 kurusa kadar verir
    alan ne yapacak ki yuzde 7 ile sirketi yonetiyor
    borsa bunlar icin ekstra bir gelir kapisi bedellisi ile manipulatif haberler ile hisse satisi yapmalari
    bunun ticarette bir terim karsiligi vardi ama.unuttum cross know gibi bir sey mesala siz bir arac alacaksiniz aracin.sahibi.sizden daha fazla.bilgiye sahip siz.arastirsanizda aracin tam olarak hasari yada arizasi olup.olmadigi konusunda bilgi sahibi.degilsiniz
    diyelim ki bir arsa alacaksiniz manupulasyon yok ise arsa hakkinda iki tarafta esit bilgiye sahiptir
    sonucta biz ne.holding hakkinda nede yatirimlarinin gercekligi hakkinda bir bilgi sahibi olamayiz bunu avantaja.cevirecek.kisi holding yonetimidir bilgi avantajdir para kazanmak.ile kaybetmek arasindaki ince cizgidir

3. Ozaman mal kaybetmeye devam piyasa karar verir
     Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    mal kazanmak yada kaybetmek gibi bir dertleri yok
    bedava hisse isterse 40 kurusa kadar verir
    alan ne yapacak ki yuzde 7 ile sirketi yonetiyor
    borsa bunlar icin ekstra bir gelir kapisi bedellisi ile manipulatif haberler ile hisse satisi yapmalari
    bunun ticarette bir terim karsiligi vardi ama.unuttum cross know gibi bir sey mesala siz bir arac alacaksiniz aracin.sahibi.sizden daha fazla.bilgiye sahip siz.arastirsanizda aracin tam olarak hasari yada arizasi olup.olmadigi konusunda bilgi sahibi.degilsiniz
    diyelim ki bir arsa alacaksiniz manupulasyon yok ise arsa hakkinda iki tarafta esit bilgiye sahiptir
    sonucta biz ne.holding hakkinda nede yatirimlarinin gercekligi hakkinda bir bilgi sahibi olamayiz bunu avantaja.cevirecek.kisi holding yonetimidir bilgi avantajdir para kazanmak.ile kaybetmek arasindaki ince cizgidir
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by cevahirr Yazıyı Oku
    her hâdisede iki sebeb var:

Biri zahirîdir ki; insanlar ona göre hükmederler, çok defa zulmederler.

Biri de hakikîdir ki; Kader-i İlahî ona göre hükmeder, o aynı hâdisede beşer zulmünün altında adalet eder.

Meselâ bir adam, yapmadığı bir sirkat ile zulmen hapse atılır. Fakat gizli bir cinayetine binaen, kader dahi hapsine hüküm verir, aynı zulm-ü beşer içinde adalet eder.
    .......

Bekleyip göreceğiz....

Netice nere varacak....

Biz mi

İndi...bindi...indi...b.....

Yani
    Dodge
    Dolu
    Boş
    Dolu
    Boş.
    D.
    ......
    bu hikayelerde kast edilenler
    vicdan ve ahlak insana ait iki onemli erdemdir
    bu erdemler ki bir katile uykusuz geceler bir hirsiza utanma.duygusu verir fakat bu her.insana nasip olmaz belli ki muca it iki erdem den nasibini almamistir

5. cevahir dostum sağol ama benim elimin ne ayarı var nede zamanı tuturabiliyorum ondan mütevellik bir bakmıssın mantıksızca işlem yapmışım en iyisi çok takılmamak en kötü %50 şanşım var der geçerim daha ötesimi var ...

6. Dolar ne olmus oyle vay canina..

7.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Dolar ne olmus oyle vay canina..
    Sabah seans açılışını görmek istemiyorum!!!

8. bu ulkede borsaya yatirim yapilmaz .

Sayfa 574/890 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •