Sayfa 703/889 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Patrona sataşmak zorunamı gitti kıyı kefali mücotakis iğne yapsın en güzel ve nazik yerine tutarsız olduğun kadar senin tuzunda kuru olunca ne anlarsın mağdur yatırımcıların halinden..Ayrıca salyalı ağızlı konuşmaları ve bu tip insanları hiç sevmem bir hatırlatayım da sonra kimse kimseye gönül koymasın..

2. Buyuk co bir karar ver tuz kurumu koktumu, madurmu magrurmu,
    https://youtu.be/kSP6-Of8uG8
    Sende magdurmusun yoksa

3. Cevap vermeye değmezsin çünkü boş adamsın..

4. Paranı kaybedersen,sadece paranı kaybedersin.sağlığınıda kaybedersen,sağlığını ve paranı kaybedersin.Fakat umudunu kaybedersen işte o zaman herşeyini kaybedersin.

5. Sevgili ihlas dostlarim dolu dolu bir bayram gecirmeniz temennisiyle, ayrica forum hosterlarimiza ayrica tesekkur ediyorum boyle guzel bir forum sagladiklari icin.

6. Hayırlı bayramlar dilerim..Herkes yaz sezonu malüm mücahit Ören hırgız patronlarıyla tatile çıktılar galiba burada çok arzız utanma nedir bilmeyen bir uzaylı ne vardı o bile şimdi denizde değişik figürler çiziyor makaralıklar yapıyordur maksat afferin sana finocum desin diye buradada nöbetçi olarak treni bıraktılar anlayabildiğim gözlemlediğim kadar..Adam bir cümle kuruyor anlayabilen beri gelsin..Burada iyi dürüst mert arkadaşlarımızda var ama hep arka planda duruyorlar nedeni bilinmez ..HUS adında başka bir vatandaş resmen ceza almak için yöneticilere yalvarıp durdu sonunda muradına erdi..Sizin anlayacağınız herkes kaçıyor buralardan DEmoKrat kardeşimiz rahmetlik oldu olalı...Allah rahmet eylesin kardeşimize...Birde WİSE diye biri var gözünü budaktan sakınmayan gözü kara biri ancak benim gözüm tutmadı buralardan yani bizden birisi değil gibi geldi bana ama herkes hür ve özgürdür istediği yerde yazbilir ve yorum yapabilir..Bayram sonrası inşallah güzellikler bekliyorum..Hayırlısı bakam..Sakın haa ..YTd..

7. Amin..Ecmain..Bilmukabele..İnşha Allah..Cümleten Hayırlı ve mübarek bayramlar...

8. İhlas 2,5 TL olmadan bayramlar bize bayram olmaz. Çifte bayramlarda görüşmek üzere İnşallah.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 703/889 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •