Sayfa 4/888 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7099 madde; 25 - 32 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by GÜRAY Yazıyı Oku
    denedim ama giremedim
    bende sabırsızlıkla bekliyorum.muhtemelen bir işi çıktı.

2. çok tşk ler ...

3. Çıtır Çıtır tazecik , isminden belli kalitesi fazla muhatap olmayın kendisini fasülye gibi bir nimetten zannetmesin..Şimdi cümleten cuma günümüz ve bayramımız mübarek olsun ..Amin..Gelelim bizim yıllardır meyve vermeyen ihlas ağacına,Bunların zirveside kalmasın bize sağlayacağı karıda bir daha ömrüm süreci içinde bu iblisin kağıtlarına bulaşmakmı tövbeler tövbesi ne zalim bir kişilik ne merhametsiz aç gözlü bencil dünyalığa tamah etmiş bir insan böylesini hiç görmedim gitti gözünü toprak doyursun..Allah aşkına bakın borsa şirketlerine fiyat bakımından bunlar gibi yerlerde sürünen varmı hem dünyalar kadar kazançları var hem devlete vergi vermiyor çeşitli bahanelerle hemde küçük yatırımcıdan yaptığı yüksek miktarda karları kaçırıyor ben söylemiyorum araştırın bakın anlayacaksınız ne demek anlatmak istediğimi..Umarım bu tip işadamlarını Rabbim Allah ıslah eder..Tam altı yıl psikolojimiz bozuldu duman olduk resmen.. Kadir mevlam neylersen güzel eylersin iyi eyler hoş eylersin bize sabırlar ihsan eyle..Amin.

4. yaklaşık 8 yıllık tecrübem diyorki…. **** ci geldiyse dağıtım vardır …

yatırım tavsiyesi değildir .

5. bu sefer de aynı şey olur mu derseniz …
    gaybı ancak Hz.Allah bilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by caturcutur Yazıyı Oku
    doğru. yerin belli olsun.ama kuruşlarda olsun.ali veli 49/50
    Kim olduğunu kime hizmet ettiğini biz gayet iyi biliyoruz...
    Yazmaya devam et ama muhatap olma benle , yazdıklarımla ...

Yazma şeklin , dilin kim olduğunu ele veriyor...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

7.  Alıntı Originally Posted by caturcutur Yazıyı Oku
    hissiyat mı gerçek mi göreceğiz.1 leri beklerken ali veli 49/50 beynim var.49/50 görüşmek üzere fazla uzak ve uzakta değilim.
    Senin durumun anlaşıldı çaturçutur. Sen malı 49-50 gibi çatır çatır kaptırmışsın, sonra da ben nasıl 95'lere gidecek malı buralardan gözünün yaşına bakmadan çatır çatır verdim diye kendi kendine hayıflanmışsın.
    Sonra dabu ay içinde yeni bir çaturçutur nick alarak yazmaya başlamışsın. Şimdi de beklentin oralara gelsin de yeniden mallanayım derdindesin. Ben sana ancak bu hareketi yapıyorum dostum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by korayfb Yazıyı Oku
    Coin chanelhermes��
    teşekkürler.çok iyi yetiştiniz.

Sayfa 4/888 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz