Sayfa 140/888 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by getto35 Yazıyı Oku
    Şeref yoksunları borsa % 30 süşşün sen 2 katı düş arkadaşlar kusura bakmayın affınıza aığınarak yazıyorum son 1 ayda 300 zararım var ekrana öküz gibi bakmaktan başka bie şey yapamadım buhran aslında geliyorum dedi ama olmadı işte belki teselliniz olur diye yazıyorum 2000 yılından beri sırtlandım bu ********i son bir ayda saç sakal hepsi birbirima girdi pu... lar borsa 1 düşerken sen taban ol ya Rabbi sabır....canım çok sıkkın koronasınada ....
    Kardeşım bende de zarar cok. Bu küresel krizi ön goremedık bangır bangır gelmesıne rağmen. Çoktan gemıden atlamam lazımdı. Neyse uzuncuydum zaten devam edıyorum mecburen aynı tas aynı hamam

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sevdiğim saydığım bir büyüğüm aradı, borsa çok mu düştü borsaya para yatırayım mı diye soruyor. Şaşırdım tabi millet haberlerde borsa uçuyor kaçıyor bu yıl borsaların yılı olacak dendiğinde genelde borsaya koşar...Çevremde farklı bakış açısında olayları değerlendiren insanların olması beni mutlu ediyor amma ve lakin bu aralar ön gördüğüm bütün riskleri tek tek anlattım, tabi dip noktalarının da en kötü zamanlar olduğunu da belirttim...
    Sanırım su gibi olmak lazım, ünlü düşünür Bruce Lee'nin dediği gibi :

" Empty your mind, be formless. Shapeless, like water. If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water, my friend"

Su gibi aziz olmanız dileğiyle

3.  Alıntı Originally Posted by getto35 Yazıyı Oku
    İhyay da pay alım satım haberi var ama anlamadım egerki bu havada mal sattıysan yuh sana patron efendi
    böyle bir haber yok hocam

4. SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI
    Konu :
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi :
    PAY ALIM SATIM BİLDiRİMİ Hayır
    Bildirime Konu Borsa Şirketi :
    İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş.
    Açıklama
    18.03.2020 - 18.03.2020 tarihinde İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş. payları ile ilgili olarak 0,5 - 0,53 TL fiyat aralığından 162.900 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 107.600 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 18.03.2020 tarihi itibariyle %0,014378 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    Ad Soyad / Ticaret Ünvanı :
    Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı:
    Görev :
    Uğur ÖZCAN
    Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler :
    İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

Alım İşlemine
    Konu Payların İşlem Tarihi Toplam Nominal
    Tutarı (TL)
    Satım İşlemine
    Konu Payların Toplam Nominal Tutarı (TL)
    İşlemlerin Net Nominal Tutarı (TL) ( * )
    Sahip Olunan Payların Gün Başı Nominal Tutarı (TL)
    Sahip Olunan Payların Gün Sonu Nominal Tutarı (TL)
    Sahip Olunan Sahip Olunan Oy Sahip Olunan Payların Gün Başı Haklarının Gün Başı Payların Gün Sonu
    Sahip Olunan Oy Haklarının Gün Sonu Bakiyesinin Oy Haklarına Oranı (%)
    Bakiyesinin Sermayeye Oranı (%)
    Bakiyesinin Oy Haklarına Oranı (%)
    Bakiyesinin Sermayeye Oranı (%)
    18.03.2020 162.900 107.600 55.300 0 55.300 0 0,014378 0 0,014378
    ( * ) Net satış olması durumunda net nominal tutar negatif gösterilmektedir.
    Alsana alım satım pay

5. Ekonomi nasıl çalışır? Bazen tekrar temellere dönüp bilgileri tazelemek faydalı olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=PHe0bXAIuk0

6. 0.43 destek gibi görülüyor, kaç lot alıcı var.Görebilen paylaşabilir mi?

7. [QUOTE=heilzede;4252206]0.43 destek gibi görülüyor, kaç lot alıcı var.Görebilen paylaşabilir mi?[/QUOTE

8. Çok teşekkür ederim sayın getto 35 (35=izmir mi?)

Sayfa 140/888 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •