Sayfa 145/888 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 7099 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Bu gun endeks burdan ya yukari gidecek yada burdan assagi cakilacak diyen varmidir.
    Kabile turevleri dusunceniz nedir. Bilgilendirin bizleri

2. dostlar size çok beğendiğim bir konuşmayı paylaşıyorum; Olaki vaktim yok benim hepsini izleyemem diyorsanız:12:40 dakikasından itibaren olan kısım da kanımca önemli.

https://www.youtube.com/watch?v=J8u-CYbmQhk

3. Dubaracılık işlerde senin eline kimse su dökemez istersen sen kendi alavere dalavere senaryolarını açıklada bizler iblisin sahne oyunlarına karşı önlem alalım..Dikkat edin Ebabil kuşları kabile kadar taşları boca etmesin üstünüze üstünüze çünkü buradaki dürüst ,mert,ahlaklı,imanlı,ihlaslı,inançlı ,hayalı,edepli,kişilikli,karakterli,bencil olmayan yatırımcılardan,yorumculardan ayrıştığınız aşikardır..Allah cümlemize sağlık ,sıhhatler nasip eylesin ve Corona19 virüsü musibetinden korusun..Cuma gününüz ve bayramınız mübarek olsun..Amin..

4. Az daha dayan ygyo yeşil ieyho ne varsa gecmesi için ugrasıyorsun seni tuvalet kağıdı seni

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Merak ediyorum endex azıcık negativ yönde hareket etse bugün 0,40 altını görürmüyüz.İblis bugün bile kağıdı baskılıyor,Allahım mübarek cuma günü yüzü suyu hürmetine bu iblisin bize yaşattıklarının 10 katını mücahit ÖREN iblisinede yaşat..Amin..

6.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Dubaracılık işlerde senin eline kimse su dökemez istersen sen kendi alavere dalavere senaryolarını açıklada bizler iblisin sahne oyunlarına karşı önlem alalım..Dikkat edin Ebabil kuşları kabile kadar taşları boca etmesin üstünüze üstünüze çünkü buradaki dürüst ,mert,ahlaklı,imanlı,ihlaslı,inançlı ,hayalı,edepli,kişilikli,karakterli,bencil olmayan yatırımcılardan,yorumculardan ayrıştığınız aşikardır..Allah cümlemize sağlık ,sıhhatler nasip eylesin ve Corona19 virüsü musibetinden korusun..Cuma gününüz ve bayramınız mübarek olsun..Amin..
    Bu bir test sevgili kardeşim hani günde beş vakit küfür yiyen hus kardeşim bile bu testi geçti yani kimin insan kimin insanlıktan uzak olduğu anlaşılmıştır.Bu sonavın en başarısız olanıda patron çıktı , bkz borsanın bu olçüde düştüğünde taban olan ama çıktığında kıpırdamayan hisse patronu.... Bu arada farkı yok dediğimiz doğan bile ülke ekonomisine 200 mly katarak banka açmış ve bu konuda takdiri haketmiştir.

7. Getto kardeş,benim anlatmak istediğimi herkes iyi analiz etsin ondan sonra üstüne alsın ben önce insana değer veriyorum yukarıda bahsettiğim güzel vasıflar keşke her insanda gerçek manada hasıl olsa ve yaşanmış olsa zaten kötü düşünceli insan kalmaz kaldıki ben şöyleyim ben böyleyim sen şusun busun demeklede ne kimse kötü olur nede iyi olur..Şimdi Aydın Doğan ile Mücahit Ören'i kıyaslama yapmak doğru ve ahlaki olmaz çünkü kimlerin iyi kimlerin kötü kul hakkı yeyip yemediğine ancak Allah karar verir ..Evet geçmiş yıllarda hükümetleri Aydın Doğan'da kendi menfaatleri için kullanmıştır fakat çeşitli nahoş yolları islam dinini kullanıp tacirlik yapmamış aşikar kul hakkı yememiş yada yemiştir onuda bilemem önyargılı olamam..Asla insanları inançlarına,fikirlerine,düşüncelerine göre değerlendirmede bulunamam bu bana etik olmayan sıkıntı veren vicdanıma ters bir durumdur..Mücahit Ören'e gelince onu hiç düşünmeden eleştiriyorum asla güvenim itimatım olmayan bir kişilik bilsemki idam sehpasına gidecek ama benim referansımla kurtulacak asla kefil ve referans olmam kefalet vermem onun için çünkü bu güne dek gerek Devletimize gerekse vatandaşlarımıza islamı kullanarak büyük maddi,manevi zararlar vermiştir çok ah almıştır vebal yüklenmiştir hala daha pişmanlık dahi duymadan hırsızlığa,dolandırıcılığa,kul hakkı yemeye devam ediyor olmasıdır..Artık bu işleri kamuoyuna aşikar bir şekilde yapıyor olması ve görmezlikten gelinmesi koruyup kollanıyor olmasıda canımı çok fena yakmaktadır ama neden müsamaha gösteriliyor şirketlerine kayyum atanmıyor anlamış değilim..Kötü insan kötüdür senin kötün benim kötüm olmaz zaten Devlet için böyle düşünceler hiç sözkonusu bile olmaz..Tüysüz yetimin hakkını dahi yiyen bu şahıs tüm hükümetleri partileri kendi çıkarları için çok iyi kullanmıştır..İhlay yayın hissesi bende yok ancak bir gerçek var 1.40 tl'ye çıkarıp sattığı hisseleri şimdi yani bir hafta içinde 0.50 krşları göstermiştir bu adaletmidir,hakkaniyetmidir keza ihlas holding içinde aynı olumsuz şeyleri söylüyorum peki spk nerede ben görüyorum bu hırsızlı peki onlar görmüyormu ki 160 milyonluk dedikoduda bence en iyi hırsızlık kanıtıdır..Allah bu bacaksızı ıslah eylesin,dur artık zalim desin,inşha Allah frenlesin..Benim şahsen kaybım bir hafta içinde altı yüzbin tl'dir..Çok kıymetli arazimin yarısını satıp buraya yatırdım niye hükümete güvendim,inandım ama bilemedim güvenilir şirketlere değilde bildiğimiz halde bu hırsız ,dolandırıcı şahsın şirketine yatırım yaptım helal paramla o da bizi kevgire çevirip karanlık kuyulara gömdü..Mücahit Ören seni Allaha havale ediyorum sadece çünkü sen her söze yarabbi şükür diyecek kadar zavallısın..

8. Umarım tez zamanda zararını çıkarırsın kabile, Allah hiç bir zaman kulunun kaldıramayacağı bir yükü yüklemez. Allah hiç kimseye gücünün üstünde bir yükümlülük vermez. (Bakara: 2/286) mealindeki ayette bu gerçeğin altı çizilmiştir.
    Allah'ın sevgili kulu olman ve nefsani arzu ve isteklerden uzak durman dileğiyle

Sayfa 145/888 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •