Sayfa 688/890 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 7114 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. 65 krş tan satış firsatı verdi.2 krş kar ama çok az be ağam.69 krş olmadan vermem.Çüçük yatırımcıyız ama bizimde yatırım strajemiz var ama dimi..

2. Bugünkü Ekonomist dergisi gerçekleşen satın almalarda Moms Kitchen tarafından İhlas hodinge 32,2 milyon dolara Söke unun satıldğını söylüyor....Benim kanaatım şirketin çok ciddi karlı olduğu bu fiyatlamnın bedava olduğunu düşünüyorum.....Biz uyutulmaya devam ediyoruz haberleri şirketten değil dergiden alıyoruz.....ytd

3.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Bugünkü Ekonomist dergisi gerçekleşen satın almalarda Moms Kitchen tarafından İhlas hodinge 32,2 milyon dolara Söke unun satıldğını söylüyor....Benim kanaatım şirketin çok ciddi karlı olduğu bu fiyatlamnın bedava olduğunu düşünüyorum.....Biz uyutulmaya devam ediyoruz haberleri şirketten değil dergiden alıyoruz.....ytd
    Haberin linkini yollar mısın?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by vedayt Yazıyı Oku
    Haberin linkini yollar mısın?
    Haftalık paralı dergi olduğu için linkini yollayamaz. Ama en azından yazan metni buraya aktarsa güzel olurdu
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5. Bu haftaki ekonomist dergisi....ytd

6.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Bugünkü Ekonomist dergisi gerçekleşen satın almalarda Moms Kitchen tarafından İhlas hodinge 32,2 milyon dolara Söke unun satıldğını söylüyor....Benim kanaatım şirketin çok ciddi karlı olduğu bu fiyatlamnın bedava olduğunu düşünüyorum.....Biz uyutulmaya devam ediyoruz haberleri şirketten değil dergiden alıyoruz.....ytd
    Bir arkadaş baktı bulamamış. Böyle bir şey olsa zaten bu KAP bildirimi ile açıklanırdı
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7. 13-26 haziran Ekonomist dergisi sayfa 39 en üstten 4. sıra.....Daha ne yapayım sizin için isterseniz verin adresinizi birer adet dergide göndereyim.....Bi zahmet birazda siz araştırın....ytd

8.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    13-26 haziran Ekonomist dergisi sayfa 39 en üstten 4. sıra.....Daha ne yapayım sizin için isterseniz verin adresinizi birer adet dergide göndereyim.....Bi zahmet birazda siz araştırın....ytd
    Yok gardaş baştacısın.Yalan söyleyecek halin yok.Kalkıp şimdi şu yasak günde ekonomist dergisi aramayalım da başka bir şekilde görelim istedik.Böyle haberlere azılı bir şekilde açız ondan.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 688/890 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •