Sayfa 652/888 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 7099 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by cevahirr Yazıyı Oku
    Hiç bir zaman seni hedef yapmadım

Sen o kadar alıngan olmuşsun ki

Her kes sana cevap veriyor sanıyorsun..

Hala adam gibi cümle kuramıyorsun

Sadece herkesi karalıyorsun.

Herkese şüphe ile yaklaşıyorsun.

Kimseyi fikrini yazma fırsatı vermiyorsun

Herkesi sahtekarlık ile damgalıyorsun.

Burası forum.

Sen ve senin gibiler zarar etmiş olabilirsiniz mümkündür.

Ama zarar etmeyen al sat yapan maliyet düşürenler burada yazamaz okuyamaz mı..

Buranın deli Dumrul u sen misin..

Önce senden mi geçeceğiz..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Deli dumrulmu dedinizGüldürdün beni Unutmayın,Orda bir köy var, uzakta,O köy bizim köyümüzdür.Gezmesek de, tozmasak da,
    O köy bizim köyümüzdür.

2.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Deli dumrulmu dedinizGüldürdün beni Unutmayın,Orda bir köy var, uzakta,O köy bizim köyümüzdür.Gezmesek de, tozmasak da,
    O köy bizim köyümüzdür.
    Sual: Niçin denilmesin?

Elcevab: Çünki kader, onun ölmesini onun tüfeğiyle tayin etmiştir.

Eğer onun tüfek atmamasını farzetsen, o vakit kaderin adem-i taallukunu farzediyorsun.

O vakit ölmesini ne ile hükmedeceksin?

Ya Cebrî gibi sebebe ayrı, müsebbebe ayrı birer kader tasavvur etsen veyahut Mu'tezile gibi kaderi inkâr etsen, Ehl-i Sünnet ve Cemaati bırakıp fırka-i dâlleye girersin.

Öyle ise, biz ehl-i hak deriz ki:

"Tüfek atmasaydı, ölmesi bizce meçhul."

Cebrî der: "Atmasaydı yine ölecekti."

Mu'tezile der: "Atmasaydı ölmeyecekti."

Sözler - 467

Yani

Öyle ise, biz ehl-i hak deriz ki:

"Tüfek atmasaydı, ölmesi bizce meçhul."

3. Adam 3 krş beş kuruş etmez şirkete para yatırmış onunla ülkeyi batırıyor vay vay vay hem de ne vay.....

Tamam tamam ülke batacak

Tamam tamam siyaset bitecek

Tamam tamam Çin AB ABD bizi işgal edecek

Onlar batmazlarsa...

Üç kuruş parası var onunla Türkiye kaim ve daim zannediyor onuda nasıl elde etmiş ise..

Temettü nedir bilmeyen
    Ürettiğini karını ortakla paylaşmayan şirkete yatırım için giren adam kendini sorgulamıyor...

3 bin yıllık devlet geleneği olan battığı vaki olmayan hep küllerinden doğan bir devleti bir parti ile daim sanarak eleştiriyor kızıyor yok sayıyor..

İslam'dan dinden bahsediyor sonra..

.................................................. .................................................. .................................................. ...............Cevahir efendi,yukarıdaki bana hitaben yaptığın ağır eleştiri yorumu senin değilmidir ? Yazdıklarının arkaında dur bari beni sürekli suçlayacağına dik dur dik..Tamam,bir daha senin hakkında yazmayacağım,eleştiri ve yorum yapmayacağım bana gönderme yapmadığın sürece..Burada istediğin gibi yazıp çizebilir yorum yapabilirsin ama benim dalıma basma yeter..Bak ne güzel sahura kalkmışsınız daha fazlada günaha girme..Yine başladın tüfek,namlu,silah,gez göz arpacık nişan ile ilgili
    falan filan demeye bir dur be mübarek..Gün ağarmak üzere üstüne alınan kadim dostlar, Allah tüm ibadetlerinizi kabul eylesin..Amin..Sağlıcakla kalın..

4. Bu yazı asla sana cevap değil di.

onu buradaki başkası için yazdım.

Sana da kırgınlığım vardı elbet...

ama burada birinci ikinci üçüncü muhatabım sen değildin.

Rabbim oruçlarımızı kabul etsin...amin.

Rabbim hepimizi af etsin...amin...

Rabbim helallerimize kast edenleri önce aklı başına getirsin gelmez ise misli ile karşılık versin.amin.

Bizleri Rabbimiz şerlerden ve şerirlerden uzak hayr içinde iyilerle karşılaştırsın inşaallah amin.

Hakkınızı helal ediniz.

Kalın şağlıcakla...

5. 50 li günlere hoş geldiniz artık 60 Lara veda edildi. The end.

6. Alım yapacağım ayağına daha önceden virman ettiği kurum ve şahıslar üzerinden yüklü satım yapıyor. 50 mil alacagim dediyse 500 mil.lot satacaktir. Bunun için kap gönderdi. Vay be milletin bütün parasını çaldı ve kimse birşey yapamıyor. Neden cunki hirsizlik devlet eliyle desteğiyle. Ardında devlet var. Yasal hırsızlık. Bitti borsa. Ve ky battı borsada. Bunu Recep ve Avanesi bilerek yaptı

7.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Alım yapacağım ayağına daha önceden virman ettiği kurum ve şahıslar üzerinden yüklü satım yapıyor. 50 mil alacagim dediyse 500 mil.lot satacaktir. Bunun için kap gönderdi. Vay be milletin bütün parasını çaldı ve kimse birşey yapamıyor. Neden cunki hirsizlik devlet eliyle desteğiyle. Ardında devlet var. Yasal hırsızlık. Bitti borsa. Ve ky battı borsada. Bunu Recep ve Avanesi bilerek yaptı
    Burası devlete meydan okunulacak yer değil. Derdi rahmetli ecevit.Orası olmamıştı ama buraya olmuş o laf.Ecevit mucovit ne iş lan.Kafayı yedik sonunda.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Alım yapacağım ayağına daha önceden virman ettiği kurum ve şahıslar üzerinden yüklü satım yapıyor. 50 mil alacagim dediyse 500 mil.lot satacaktir. Bunun için kap gönderdi. Vay be milletin bütün parasını çaldı ve kimse birşey yapamıyor. Neden cunki hirsizlik devlet eliyle desteğiyle. Ardında devlet var. Yasal hırsızlık. Bitti borsa. Ve ky battı borsada. Bunu Recep ve Avanesi bilerek yaptı
    Yalnız Devlet ile Devleti yöneten hükümet ayrı kavramlar sayın Serdar. Devlet hep vardır ama Devleti yöneten hükümetler, kişiler ise değişir. Ha müCo hükümete sırtını dayamış ve korunuyor mu dersen evet korunup kollanıyor. Devletin kurumları partileşmiş mi dersen evet ne yazık ki partileşmiş derim.

Ne güzel demiş rahmetli Başbuğ "mesele vatansa hepimiz ölelim, mesele makamsa hepiniz ölün" işte bizdekilerin meselesi de makam menfaat ülkemizin en büyük sorunu da bu ne yazık ki.

Sayfa 652/888 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •