Sayfa 169/888 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

dört günlük takas

3. Allah yardimcimiz olsun

4. Hus911,Sağol ,cümlemizin.. Biz kayıplarımızı telafi edeceğiz diye sevinirken meğer mücahit ören'in amacı yine kendi menfaatleri doğrultusundaymış yani 160 milyon borcu bahane ederek müthiş bir vurgun yapıp arkasında yeni ky mağdurlar bırakarak paracıkları cebine indiriverdi özellike Yayın,gazte ve Gyo hisselerinde Tabiiki ihlas holding hissesindede ..Sayın Spk ve bist sizler uyumaya devam edin yok efendim şayet uyumuyorsanız haberimiz var diyorsanız o zaman göz yummaya devam edin diyorum..Hangi sebeple olursa olsun bir hisse fiyatı 1.40 tl den 0.40 krş'a 10 günlük bir süreç içinde düşüyorsa burada usülsüzlük var demektir.. Tam hisse fiyatları toparlıyor yükselmeye başladı artık dediğimiz sırada bu sefer devre kesici duvarına tosladılar peki bu adaletmidir sayın bist ve spk yetkilileri bırakın zaten yatırımcılar yüklü ziyanlara maruz kalmış hisselerini yükseltmesi mağdurların kayıplarını enaza indirmek için mücahit Ören'e sizin baskı yapmanız gerekirken malesef siz engel oluyorsunuz bu çok adil ,adaletli,hakkaniyetli,etik bir durum değildir..Lütfen yükseliş marjlarını tekrar %20 'ye düşüşleride %10 yapmanızı bekliyoruz ve borsayı çok yakından gözlemlemenizi rica ediyoruz..Küçük yatırımcıyı şirket patronlarına yem etmeyip bilakis koruyunuz lütfen.. Arkadaşlar,cümleten hayırlı cuma günleriniz ve bayramlarınız olsun.. Amin,ecmain..

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Hus911,Sağol ,cümlemizden..Biz kayıplarımızı telafi edeceğiz diye sevinirken meğer mücahit ören'in amacı yine kendi menfaatleri doğrultusundaymış yani 160 milyon borcu bahane ederek müthiş bir vurgun yapıp arkasında yeni ky mağdurlar bırakarak paracıkları cebine indiriverdi özellike Yayın,gazte ve Gyo hisselerinde Tabiiki ihlas holding hissesindede ..Sayın Spk ve bist sizler uyumaya devam edin yok efendim şayet uyumuyorsanız haberimiz var diyorsanız o zaman göz yummaya devam edin diyorum..Hangi sebeple olursa olsun bir hisse fiyatı 1.40 tl den 0.40 krş'a 10 günlük bir süreç içinde düşüyorsa burada usülsüzlük var demektir.. Tam hisse fiyatları toparlıyor yükselmeye başladı artık dediğimiz sırada bu sefer devre kesici duvarına tosladılar peki bu adaletmidir sayın bist ve spk yetkilileri bırakın zaten yatırımcılar yüklü ziyanlara maruz kalmış hisselerini yükseltmesi mağdurların kayıplarını enaza indirmek için mücahit Ören'e sizin baskı yapmanız gerekirken malesef siz engel oluyorsunuz bu çok adil ,adaletli,hakkaniyetli,etik bir durum değildir..Lütfen yükseliş marjlarını tekrar %20 'ye düşüşleride %10 yapmanızı bekliyoruz ve borsayı çok yakından gözlemlemenizi rica ediyoruz..Küçük yatırımcıyı şirket patronlarına yem etmeyip bilakis koruyunuz lütfen.. Arkadaşlar,cümleten hayırlı cuma günleriniz ve bayramlarınız olsun.. Amin,ecmain..
    Kurumlar gereğini yapmıyor yapmazda
    ...it ....itliğini yapıyor mâkamlar seyrediyor
    Başka suçlu aramayın benim için devletin makamını istismar eden güçlünün yanında olup vatandaşını ezen kurum ve kuruluşları artık ben tanımıyorum
    Bunlar Devletimin temsilcisi olamaz.

Cumanız hayırlara vesile olsun.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Güzel bir hafta sonu olsun. İnşallah bu korona muhabbeti ülkemizde hafiflemeye başlar ve dünyadan pozitif ayrılırız o zaman güzel günleri çok uzak olmayan bir zaman diliminde görürüz diye umuyorum.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Güzel bir hafta sonu olsun. İnşallah bu korona muhabbeti ülkemizde hafiflemeye başlar ve dünyadan pozitif ayrılırız o zaman güzel günleri çok uzak olmayan bir zaman diliminde görürüz diye umuyorum.
    pek hafifleyecek gibi değil aşı yada ilaç gelmeden zor tüm dünyada azalırken bizde azarsa o zaman felaketimiz olur
    sokaklarda kimse dikkat etmiyor
    maske takın bile diyemediler korkudan
    maske takılacak bitti
    sosyal mesafeye uyulacak
    okullar kapanır kapanması doğru ardından 18 yaş 65 yaş yasağı hemen gelecekti
    biz bu işin önünü zor alırız
    şu şartlarda anda çalışan sağlık görevlilerimizin Allah yardımcısı olsun çok zor

8. Bu gün kademeler nasıl acaba.. Atabilen var mı?

Sayfa 169/888 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •