Sayfa 868/889 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Holdingin en karlı sektörlede iş yapıp yıllardır hep zarar açıklaması , bedelli sermaye artışlarıyla belkide milyarlara varan paraları kasasına koyan bir holdingin , bu paraları ne yaptı ! Bütün şirketler karını 3 e 5 e 10 a katlarken İhlas holding hala zarar açıklıyor ve hala elimizdeki hisseleri 3 kuruşa almak için sürekli baskı kurarak hissenin fiyatını düşürüyor ! İhlaslara para yatırmış ve borsada zarar görmüş herkese sesleniyorum , buna bir dur demek lazım lütfen herkes şikayetçi olsun ve sosyal medya üzerinden de sesimizi duyurmaya çalışalım. İlgili kurumlara sesleniyorum , Sn. Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum , biz bu vatanın insanlarıyız ve mağduruz ! Ailemizin yüzüne bakamaz olduk , bizden yatırım adı altında birikimlerimizi toplayan ve paralarımızı pula çeviren İhlas holding sahibinden ve yöneticilerinden şikayetçiyim ! Hayatım , sağlığım ve psikolojim mahvoldu! Ayrıca yüce rabbimede yalvarıyorum , bize bunu yaşatanlar bin katını yaşamadan ve helak olmadan son nefeslerini vermesinler , veremesinler. Amin...

2. 1.29 dan 60 milyon hisse sattık diyorlar , kime satmışlar , kim almış ve neden almış ! 60 milyon hissesine talep olan bir holdingin hisse fiyatı nasıl ve neden sürekli düşüyor veya düşürülüyor !? Geçen yıl yatırım ve şirket alımı haberleriyle yatırımcıları hisseye çekip sonra alay eder gibi bu haberleri boşa çıkaran bir yönetimin hissede operasyon yaptığı , yatırımcıları kandırıp mağdur ettiği alenen ortadadır ! Adalet mercilerinin bunu görmesini ve gereğini en kısa sürede yapması arz ediyorum

3.  Alıntı Originally Posted by moj49 Yazıyı Oku
    1.29 dan 60 milyon hisse sattık diyorlar , kime satmışlar , kim almış ve neden almış ! 60 milyon hissesine talep olan bir holdingin hisse fiyatı nasıl ve neden sürekli düşüyor veya düşürülüyor !? Geçen yıl yatırım ve şirket alımı haberleriyle yatırımcıları hisseye çekip sonra alay eder gibi bu haberleri boşa çıkaran bir yönetimin hissede operasyon yaptığı , yatırımcıları kandırıp mağdur ettiği alenen ortadadır ! Adalet mercilerinin bunu görmesini ve gereğini en kısa sürede yapması arz ediyorum
    Sayın Moj49,öncelikle burada yazdığın kıymetli,değerli gerçekleri Cimer aracılığıyla hem Cumhurbaşkanına hemde Spk'ya yazıp şikayette bulunamazmısınız..Ben sürekli bu Mücahit Ören'i ihlas şirketlerinde dönen alavereli ,şaibeli,kirli soygunları Cimer'e ve Spk'a şikayet ettim belki 50-60 kere şikayet dilekçem var şimdi yine şikayet edeceğim ama E Devlete giriyorum ancak Cimer'e şikayet dilekçesi oluşturamıyorum sanırım beni engellediler yoksa başka sebep ne olabilir halbuki biz oralarda Mücahit Ören din taciri tarafından borsadaki başta İhlas holding olmak üzere iştirak şirketleriyle bizlerin nasıl soyulup mağdur edildiğimizi dile getiriyor yasal bir yolla şikayette bulunuyoruz..Ayrıca ihlas holding kap haberini burada benimle paylaşabilirmisiniz..Teşekkürler..Üstüne alınan kıymetli dostlara Hayırlı Cumalar dilerim...ytd...

4. Spekcan anladin sen onu
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

5. Hayırlı cumalar herkese.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

6. Gazeteyi yukarıya taşımak için hala ihlas holding hissesi satıp gazete alıyorlar dolaysıyla holding hisse fiyatı yerlerde sürünüyor ama gazete tavan tavan gidiyor bu nasıl bir namussuz, ahlaksızlıktır hileli, kirli,şaibeli oynlara bak hani 2 hafta önce İhlas holding'i 1.52 tl yapıp gazeteyi 1.31 tl'ye düşürmüştünüz daha sonra fiyatları eşitleyip tahterevalli gibi gazeteyi yukarı kaldırıp İhlas holding'i dip yani taban yaptırdınız aradaki fark açıldı 0,55 kuruş şimdilik Allah yemeyi nasip etmesin size Mücahit Ören ve spekleri.. spk ve Bist yöneticileri siz mücahit Ören'in soygunlarını görmemeye devam edin zaten geçmişten bu yana yapmadığınız şeyler değil esas büyük gizli FON burada kaynıyor İhlas holding ve 5 adet iştirak şirketlerinde...Allah hepinizi ıslah eylesin..ytd.

7. Sermaye piyasası kurulundaki (spk) Sayın yetkili efendiler, son 30 yılın Kirli,gizli,soyguncu FONCUSU mücahit Ören son 3 aylık süreç içinde İhlas holding hisse fiyatını 1 tl'den önce 1.40.tl yaptı sonra tekrar 1.00 tl'ye düşürdü dökülenlerin hisselerini toplayarak tekrar 1.52 tl'ye çıkarıp tekrar yüz milyonlarca hisse satıp İhlas holding hisse fiyatını bilinçli olarak 1.20 kuruşlara düşürdü küçük yatırımcıların ellerinde avuçlarında neyi var neyi yok hepsi buhar oldu ocaklarına incir ağacı dikti zalim soyguncu gerçek esas gizli foncu Mücahit Ören peki bist ve spk'lılar neredeler neden bu acımasız soygunları seyre daldınız ve izliyor ,izin veriyorsunuz..Bu nasıl adaletsiz, insafsız, acımasız ,zalim bir düzendir...Allah hepinizi bildiği gibi ıslah yapar inşallah..Mücahit Ören'i sürekli şikayet ediyorum diye CiMER'e giriş yapmamda maalesef engellendi ytd.Not:30 yıllık gizli fon soyguncusu da onu sürekli koruyup kollayan destekleyen düzene karşı kılıçları çekmiş durumda bu vatan haini KİRLİ FONCU SOYGUNCU baba ocağı Yunanistana yada vatandaşı olduğu amerikaya kaçması olasılığı göz ardı edilmemelidir diye düşünüyorum..ytd.

8. Günaydın..Mücahit Ören hırsızı ve soyguncu köpekleri pardon spekleri İhlas gazete ve İhlas holding hisselerinde tahterevalli oynamaya küçük yatırımcı dürüst vatndaşlarımızı soyup soğana çevireye sülük gibi kanlarını emmeye,mağdur etmeye devam ediyor yine Spk ve Bist gibi sorumluluk sahibi ama sürekli kayıtsızlığı tercih eden Devlet Kurumlarında uyarı mahiyetinde ses seda caydırıcı yaptırım hareketi yok kara paracı Foncu Mücahit Ören soyguncusuna karşı ..Ama birileri çıkıp kanunsuz,kayıt dışı soygunlarda, fonlarda paralarını ava giderken avlanan vatan haini züppeler için ''verin çocukların paralarını''diyerek masumlaştırırsa,meşrulaştırırsa demekki gırtlağına kadar hep bu sahte ,çakma ,sözde istiklalcilerle bu soygun,vurgun,hortum Fonlar içinde olmuşlar beraber yürümüşler o Devletin zararına olan kayıt,kanun dışı Yaldızlı 'FONLU' Yollarda buna Mücahit Ahmet Ören'de dahildir hatta en azılı Vatan haini Kayıt dışı FONCU'dur..Balık baştan kokuyor,İmam yıllardır oturuyor cemaat altına gidiyor resmen her yanımız kokuyor yani soygun,vurgun ilik kanseri koca ULU ÇINAR köklerine kılcal damarlarına kadar sarmıştır ...Büyük Allah'ım, bu sözkonusu soyguncu çeteleri TC.Milleti olarak sana havale ediyoruz bildiğin gibi muamele eyle ve bizleri kurtar..İnşha Allah...ytd

Sayfa 868/889 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •