Sayfa 845/890 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 6,753 - 6,760 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. yılbaşı öncesi kredison günü.en son tutanlarda akşama dökülür.ilginç fiyatlara gelebilir...y.t.d.

2. 4.5 milyonla sana bi güzellik yaparlar.çok acele etmişşin be cengaver....

3. Türkiye'nin 30-40 yıllık en büyük GYO şirketi olan İhlas GYO aynı zamanda İhlas holding'de büyük gelirlerinin ana merkezidir diğer iştirak şirketlerine rağmen yani ihlas holding deyince İnşaat şirketleri İHLAS GYO akla gelir %85 tüm gelirleride buradan gelir ama gelin görünki ihgyo 1.26 krşlarda sürününürken ne ürettiği ne sattığı belli olmayan ihlas ev aletleri 2.00 tl üstünde işlem görüyor ihass haber şirketi 90.00 tl okuyanı satın alanı olmayan ihgzte (sözde gazete) 1.99 tl'yi gördü sonra verdiler milletin eline indirdiler 1.30 krş demem o ki soygun,vurgun,hileli,şaibeli yasal olmayan hareketler,işler İhlas holding ve iştiraklerinde gırla gidiyor SPK nerede acaba diyeceğim ama iyi biliyorumki SPK ve BİST bu işlerin zaten içinde yer alıyor Mücahit ÖREN oturun diyor oturuyorlar kalkın diyor hepsi esas duruş edebinde kalkıyorlar vay ki vaylar bize Allah dayanma gücü ve sabırlar versin bize kan emici sülük olan İblis'e karşı..

4. dünkü hareketten sonra tavan olur diyordum yüzde 3 eksi yaptı

5. doğan holding,11 tl üstü,Gsd holding bedelsiz verdi 4 tl ve üstü ,Yeşil holding 6 tl üstü,ittifak holding 3.45 tl fiyatlardan işlem görüyor ama mayası bozuk yunanlı Kiriakos Miçotakis'in holding'i 1.tl den işlem görüyor ...

6. son 2 yıl içerisinde en dip noktasının 5 katını görmeyen kaç hisse vardır acaba bist'te? hepsini bilmem ama 2'si bende çok yüklü var: ihlas holding ve adese gayrimenkul. buna şanssızlık da denebilir iş bilmezlik de... mis gibi potansiyelli onca şirket varken bu 2 çöpe takıldık kaldık. çıkıp diğerlerine girelim dedik tüm trenleri kaçırdık. bir de tabi "bu kadar bekledik, şimdi satarsak bunlar da uzaya gider, dövünür dururuz" korkusu baskın geldi. tek umudum çok primli hisselerden bu çöplere bir yönelme olur mu hususu idi, o da çok sınırlı oldu maalesef. şu an elimde 1 milyon lot ihlas var halen, 50 kuruş maliyetli (trade yapa yapa). 500 bin lotu 1.00da sattım; tekrar 1 lira altına gelince yerine koyacağım ama hedef alış fiyatım 90 kuruş.

yanarım yanarım da 500 hisse arasından ralli yapamayan 2 hisseyi şak diye bulmuşum, beceri ister bu. daha da kötüsü artık borsada dönüş başladı diye düşünüyorum, seçim falan filan kimse bu topun altına daha fazla girmez. yavaş yavaş ürkütmeden kucağa bırakacaklar. işte bu dönemde bu çöpler ne yapacak bakalım, ters hareket yapma olasılığı max %5 diyorum maalesef. en önde koşmasalar da endeks 1,5 düşerken en az 1 düşeceklerdir. yani bu saatten sonra bu kağıtlarda ralli olmaz. uçacak hisse şimdiye kadar 100 kere uçmuştu. çok şey de istemedim hani, 2 liraya gittim yemin ederim ki.

neyse sadece içimi dökmek için yazdım çok uzun aradan sonra. hayaller paris, gerçekler ihlas

7.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    son 2 yıl içerisinde en dip noktasının 5 katını görmeyen kaç hisse vardır acaba bist'te? hepsini bilmem ama 2'si bende çok yüklü var: ihlas holding ve adese gayrimenkul. buna şanssızlık da denebilir iş bilmezlik de... mis gibi potansiyelli onca şirket varken bu 2 çöpe takıldık kaldık. çıkıp diğerlerine girelim dedik tüm trenleri kaçırdık. bir de tabi "bu kadar bekledik, şimdi satarsak bunlar da uzaya gider, dövünür dururuz" korkusu baskın geldi. tek umudum çok primli hisselerden bu çöplere bir yönelme olur mu hususu idi, o da çok sınırlı oldu maalesef. şu an elimde 1 milyon lot ihlas var halen, 50 kuruş maliyetli (trade yapa yapa). 500 bin lotu 1.00da sattım; tekrar 1 lira altına gelince yerine koyacağım ama hedef alış fiyatım 90 kuruş.

yanarım yanarım da 500 hisse arasından ralli yapamayan 2 hisseyi şak diye bulmuşum, beceri ister bu. daha da kötüsü artık borsada dönüş başladı diye düşünüyorum, seçim falan filan kimse bu topun altına daha fazla girmez. yavaş yavaş ürkütmeden kucağa bırakacaklar. işte bu dönemde bu çöpler ne yapacak bakalım, ters hareket yapma olasılığı max %5 diyorum maalesef. en önde koşmasalar da endeks 1,5 düşerken en az 1 düşeceklerdir. yani bu saatten sonra bu kağıtlarda ralli olmaz. uçacak hisse şimdiye kadar 100 kere uçmuştu. çok şey de istemedim hani, 2 liraya gittim yemin ederim ki.

neyse sadece içimi dökmek için yazdım çok uzun aradan sonra. hayaller paris, gerçekler ihlas
    Durumunu ve hissiyatını samimi olarak anlatmışsın. Burada samimi yazı görmek her zaman pek mümkün olmuyor. Herkesin durumu da üç aşağı beş yukarı, belki lot miktarları farklı olabilir ama seninkine benziyor. Hakkında hayırlısı olsun diyelim ama buralarda hayır bulmak da zor be dostum. Selamlar..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. arkadaşlar bende çok az 46 kuruştan alıp 1.16 dan sattım .şimdide yerine koydum.ama portföyumun 20 de biri kadar.daha fazla da almam.çünkü ihlas bu.böyle bir ortamda 1 liranın altında.şaka gibi.artık 1 lira tedavülden kalkacak .hurda değeri daha yüksek diye demir birlikler gidiyor.gerçekten şaka gibi.yeminle para kazanma falan derdiylede almadım.zaten bu çıkışta çok kazandım.bu kağıdı sırf kendime ibret olsun diye taşıyacağım.

Sayfa 845/890 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •