Sayfa 234/888 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Allah rahmet eylesin. Sevgili demokratı bir baska forumda 2013 lu yillardan baska bir nikle memsa topigindende bilirim. Şu anda o nikini animsayamadım.Sağlık sorunlarıda olabilir. Ama sanırım bu süreci etkileyen kalbini yoran hisselerin başında memsa gelmistir. Çok kalbini yormustur memsanin sahipleri. Onun ölümünden o kağıdı o hale getiren hırsızlarda sorumludur. Su anda toprağın altinda olan enverinde sevgili demokratın kalbini yoranlar grubunda olduguna eminim. Enverdende mucodanda faiktende obur tarafta hesabını sorar insallah
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. [QUOTE=legend;4503633]Arkadaşlar Demokrat76 nikli arkadaşamızın vefat etmiş olduğunu öğrendim Allah Gani Gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah para kazanıp kaybedebiliriz ama 3-5 kuruş İçin şanımızı Şeref’imizi kaybetmeyelim

İnna Lillahi ve inna ileyhi raciun.
    Ben de kendisini forumda tanıdım. Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah. Ailesine sabır versin.

5. Ben de demokrat kardeşimizin vefatına çok üzüldüm. İhlas formu karekteri düzgün, iyi bir insanını kaybetti ve onun boşluğunu hep hissedecektir. Allah demotrat kardeşimize gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Arkadaşlar biraz önce kendi cebinden aradım yeğeni çıktı telefona 4 çocuğu varmış bir kızı yeni doğmuş 4-5 ay önce dün saat 11:40 gibi kalp krizi geçirmiş saat 12:30 gibide vefat etmiş herhangi bir rahatsızlığıda yokmuş Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun tekrardan

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

7. hayat erteleyecek kadar uzun degil belki cocuklarina alacagi bir hediyenin birikimi idi ihlas en degerli hatiralarinida mucait aldi

Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun

8. Alllah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 234/888 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •