Sayfa 624/888 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 7102 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    92-88-81 sıralı destekler orada kırılırsa 72 altı kapanış artık tamamen yükseliş trendinin sonu demektir bence çünkü tüm hareketli yıllık aylık ortalamalarının aşagı kesmesi demek
    büyük ihtimalle 72 üstü kapaınış yappıp üzerinde 3 gün kalmaz ise artık trend biter teknik ve grafik olarak
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

2. Hisseyi bu fiyatlara getirip," GETİRENLER DE burada",

bana iftira atan ve aleyhimde konuşan her kim varsa ALLAH'A havale ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok.

Her kim ki milletin alın terine, üç kuruş birikimine göz dikmiş ise, burada patron denen iblis in ve onun yönetiminde ki grup hisselerinin tahtacılarına (speğine) hizmet ediyorsa bir defa da değil bin defa ALLAH dan bulsun.

Grubun son 6 ayda bedelli yapan şirketlerinin bölünme sonrası fiyatları;

ihlgm 1,49 TL (bedelliden gelen para 335 milyon)
    ihyay 1,22 TL (bedelliden gelen para 250 milyon)
    ihlas 1,13 TL (bedelliden gelen para 710 milyon)

Ki bu bedelli ile kasaya giren paralar nerdeyse şirketlerin o dönem ki şirket özsermayeleri kadar.

Bu hisselerin şu an ki fiyatları ile kıyaslar isek bedelli ile gruba milyarlarca lira para girmesine rağmen hisseler nerdeyse %25-35 değer kaybetmiş durumda sırf bu yüzden bile yatırım yaptığı şirketin yöneticisi kan emici patronun hisselerinde yaptığı bu hareketleri eleştirmekte yatırımcının hakkı...Çünkü bu grubun tek bir speği var yıllardır milletin cebinden elini çekmeyen, bir türlü doyuramadığımız patron.
    Bu şahsı milletin başına bela eden sırtını sıvazlayan afferin deyip başını okşayan vatandaşı mağdur etmesi için teşvik eden Ak parti ve Mhp dayanışmasıdır,birlikteliğidir yani suçluların en başı onlardır sonrada Spk ve bist yönetimleridir..Bıktık,usandık,bunaldık artık zalimlerin zulümlerinden malımızı,mülkümüzü,paramızı,sağlığımızı kaybettik o yüzden eğer yaşayıp görürsek o günleri 2023 yılında millet olarak bunlara en güzel cevabı vereceğiz inşallah yeter artık canımızı yaktığınız burası KUZEY KORE değildir..Mücahit Ören vatandaşı dolandırıyor canlarını yakıyor resmen hırsızlık yapıyor paramıı gap ediyor diye bağırıyoruz sen banamı ordun diyorun..Bu ülkede en büyük oyguncu vatan haini ülke için tehlike arz eden mücahit Ören'dir..Allah hepinizi ıslah eylesin..Parlementodaki tüm iyai partilerdende nefret ediyorum çünkü hepside Güzel ülkemin ve Milletimin düşmanlarına hizmet etmektedir öyleki adeta birbirleriyle yarış halindeler..Allah onlara fırsat vermesin..Amin..

4.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Hisseyi bu fiyatlara getirip," GETİRENLER DE burada",

bana iftira atan ve aleyhimde konuşan her kim varsa ALLAH'A havale ediyorum.
    İnsanda biraz yüz olur utanır arkadaş ne yüzsüz utanmaz arlanmaz geniş insansın sen..Daha dün hise 1.20 tl'nin üstünde bölünmeden evvel ve sonra hisseye övgüler yağdırıp umut tacirliği yapan yatırımcıları yanıltıp mağdur eden sen değilmisin ..Sana az bile diyorlar hak ettiğin öyle nahoş kelimeler aklıma geliyor ama terbiyem müsade etmiyor..Hala zavallıları oynuyorsun..

Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Bu gün vatandaşın değilde vurguncu,soyguncu,hırsız,zalim mücahit Ören'nin ve onun gibi patronların yanında olanlar 2023 seçimlerinde onlarla beraber yok olup tarihin çöplüğünde yer alacaklardır...Süzme oğlu ile uşağı süzme her zamanki gibi kolanya tutup peçete vermeye devam ediyorlar hani mağdur küçük yatırımcının yanında olup bizleri koruyacaktı Spk'lılar nerelerde saklanıyorlar zalim'in zulmüne karşı..ytd..
    Bu gruh nasıl kapa yalan haberle ky avlayıp, tüm kurumları hiçe sayarak dalga geçiyorsa mevcut hükümet aynı yalanı üretip halkla dalga geçiyor. İşin vahim yanı ise milleti 20 yılıdır bunlara mahkum edenler kemalist geçinip ülkeye bir çivi çakmayanların ta kendileridir. Aşağıda kunduz yukarıda karga ne yapacaz bilmiyorum sn ortağım.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by matkap Yazıyı Oku
    kagdı buralara düşürenin karısının amına koyum sülalesini sikiyim orsubunun evlatları
    Matkap,onlar öyle hayasızlarki sen üzüleceklerinimi sanıyorsun onlar neşe içinde iltifat kabul edip hatta sana ödül olarak para bile teklif edebilirler telefonlarını açık tut heran mücovid arayabilir seni mutluluk göz yaşlarıyla yemeğe davet edebilirler
    Son düzenleme : kartalgaga; 07-04-2021 saat: 14:03.

7. Sayın Atik,aynen öyle,haklısın ama Allah büyük o işini bilendir..Mevlamıza havale ediyoruz bu soyguncu zalimleri o neylerse elbet güzel ve hoş eyliyecektir..
    Son düzenleme : kartalgaga; 07-04-2021 saat: 14:06.

8. beni kimse aramıyo ama 1kere küfür ediyom bidaha etirmiyorlar hesabın kapandı diye yazıyor bunların parmagımı var bu işte

Sayfa 624/888 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •