Sayfa 670/888 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 7102 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. rabbim mekanını cennet eylesin

2.  Alıntı Originally Posted by vedayt Yazıyı Oku
    Bi gelişmem mi olacak ki 0.60 ı kırdı.Yoksa 2 sene git-gel 55-65 mi yapacak Bilmiyoruz.Tam da kredi ile eve girmeye karar vermiştim anlaştım derken freni boşalmış kamyon gibi buralara geldi % 30 unu 0.76 dan satmak zorunda kaldım.Diğerini borç harç hallettim.Ekime kadar 1 in üstüne atar umudu ile.
    Kasımda 230,000 liralık evi peşin alabiliyorken şubatta aynı ev 325 000 lira oldu ve 10 yıl 3,000 tl taksit ödemeye mahkum oldum.Biraz da aç gözlülükten.Canımız sağolsun vardır bunda da bir hayır.
    Kardeşim,öncelikle eviniz hayırlı uğurlu olsun..Sağlıckla,huzurlu ve mutlu yaşayın evinizde..Aç gözlülük yaptık diyorsun ya o senin aç gözlülüğün değil şirket sahibinin , avanelerini ve sipeğininin (ramazan mübarek gün şimdi onlara ağzımı bozmak günaha girmek istemiyorum) acımasızlığı,merhametsizliği,açgözlülüğüdür bir türlü gözleri doymadı mücahit ören ve avanelerinin ayrıca sipeğinin toprak doyursun..Allah ıslah eylesin..

3. 62 den itibaren satışa gectim arkadaşlar bugün biraz sattım. Yarın biraz daha satacağım, ben sattıkca umarım çıkar da millet kazanır.bu lanet hissede durmak istemiyorum inanın, 70 e kadar hepsini satıp çıkmayı planlıyorum, ortalama 66 lar ile.

Ben pazartesi ye kadar 70 geçer diye bekliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Kardeşim,öncelikle eviniz hayırlı uğurlu olsun..Sağlıckla,huzurlu ve mutlu yaşayın evinizde..Aç gözlülük yaptık diyorsun ya o senin aç gözlülüğün değil şirket sahibinin , avanelerini ve sipeğininin (ramazan mübarek gün şimdi onlara ağzımı bozmak günaha girmek istemiyorum) acımasızlığı,merhametsizliği,açgözlülüğüdür bir türlü gözleri doymadı mücahit ören ve avanelerinin ayrıca sipeğinin toprak doyursun..Allah ıslah eylesin..
    Sağolasın Allah razı olsun.İnsanın bir hedefi olmalı bunu anladım.18 senedir kira ödüyorum.2 kere ev alacak duruma geldim.Sırtımı yaslayacak biraz nakit olsun diye bekledim ama hep pişman etti beni bu namussuzlar.Ne olur yani adam gibi bir istikrarınız olsun.Ben 1 liranın altına da artık düşeceğini tahmin etmezdim.Son çeyrek asrın en yaramaz hisse senedi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Yillardır gerek aç gözlülüğümüzde,gerek acemiliğimizden,ama herneyse ne nedense ihlaslarda yatırımcı olduk.hiç olmazsa muço bizim için,ben sizden razıyım.Allah ta sizden razi olsun dese bari..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Yarıni merak ediyorum açıkçası şimdiden, ya 65 üzerine atacak yada tekrar 60 a dönecek . Hangisi olur kestirmek güç.

7.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Yarıni merak ediyorum açıkçası şimdiden, ya 65 üzerine atacak yada tekrar 60 a dönecek . Hangisi olur kestirmek güç.
    Bu adi t.kağıdı en fazla 80 krş.lara düşmeli onun altını görmemeliydi. Ama gel gör ki pek yok ama yine de kendilerine inanan, güvenen bir avuç yatırımcılarını bile kandırdı, yine tuzağa düşürdüler. Hissede kontrol tamamen mücoiti ve çetesinin elinde belli. Ama yine de götürmek gibi bir tasaları yok. Peki sebep ne? Tabiki bedelli yapa yapa ortaya çıkardıkları milyonlarca hatta milyarlarca t.kağıdını yatırımcıların eline verip zaten sıcak para sağlıyorlar. Arada bir gidiyormuş hissi, yalan kap haberleri ile de trade ederek güzel karları şahsi ceplerine de indiriyorlar. Daha ne olsun. 10'lu 20'li yıllardır hep aynı. Bela okumak hiç hoşuma gitmez ama Allah Türkiye'nin başına bela olmuş bu hırsız çete elebaşlarının tez zamanda belasını versin demekten de kendimi alamıyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Bu cuma tatil degilmi haftya borsa tam hafta kapalı mı net bilen var mi

Sayfa 670/888 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •