Sayfa 827/888 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877 ... SonSon
Arama sonucu : 7102 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. ters onuz baş omuz rallimiydi...

2. bunların mayaları bozuk yeşil sermayeden uzak durun bunların kanı bozuk. YTD

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    İnvestingde bi yorum vardı bu ihlası yönetenler i bne diyorduk. Gerçekten ib ne imişler diye
    İğrenç görüntülermiş
    Bence izleyin ne gibi yaratıklara düşmüşüz dersiniz.
    Başka biri de yazmış, "Gençler korkmayın yav, #Ceo bile gırtlağa kadar malda iken toparlar geri"

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Başka biri de yazmış, "Gençler korkmayın yav, #Ceo bile gırtlağa kadar malda iken toparlar geri"
    Videoya bakınca doğru tespit yapmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. video'yu izlemedim Allah bu din taciri iblisleri daha ne rezil durumlara düşürecek inşallah ancak vatandaşın gördüklerini neden Devleti yönetenler görmek istemiyor Allah aşkına bu adamlar 30 yıldır hem Türkiye Cumhuriyeti Devletini hemde yatırımcı vatandaşı soyuyor..İki yıl oldu yaptıkları halka arzlarla,on milyarlık bedellilerle ve sonrasında borsada işlem gören 6 şirketinin hisselerini devasa miktarda satışlarla 0,50 krşluk seviyelere çekip ayrıca milyarlık vurgunlar yapıp tamamını dövize yatırım yaptılar oradanda %200 'lik vurgun yaptılar bu dövizleri ya yurt dışına kaçırdılar her zaman olduğu gibi yada başka bir şaibe hile peşindeler ama malesef Devleti yöneten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a defalarca yazmama rağmen anlatamadım,inandıramadım Mücahit Ören'nin vurgunlarını,soygunlarını,hırsızlıklarını Devletimiz neden şirketlerine el koyup kayyum ataması yapmaz anlayamıyorum resmen Cumhurbaşkanına güvenip bu ahlaksız insanın şirketlerine yatırım yaptık resmen çamura,bataklığa saplandık Allah yardımcımız olsun..

6. Siren'im Allah aşkına söylermisin Kiriakos Miçotakis'in nonoşiko grup videolarını senmi ifşa ettin ? İstersen tirebolu 42 çayı al demle otur çayını yudumla izle ayrıntıları,incelikleri,detayları, tabiiki miden kaldırırsa..

7. patron caktırmadan mal boşaltıyomuş bu hissenin neden düştügü anlaşıldı

8. küfür etmekte ne kadar haklıymışım

Sayfa 827/888 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •