Sayfa 772/889 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 7110 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by thebest Yazıyı Oku
    YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR

Gozunuz aydin.......
    Ne oldu ki?Hadi güzel haberler ver.Moruklar anlaştı mı?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

15 sene öncesi aracıma lpg dönüşümü için yetkili servise götürmüştüm taksicinin biri 90 derecelik bir açıyla bana çoluğunu çocuğunu seviyorsan lpg ye bulaşma dedi ve arkasını döndü uzaklaştı. Neden, nasıl yani demeye fırsat bırakmadan.
    İçime kuşku düştü ve 10 yıl lpg avantajından mağdur oldum.
    Ogün bugündür ortaya bir laf atıp ta arkasını dönen insandan nefret ederim.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by thebest Yazıyı Oku
    YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR

Gozunuz aydin.......
    Sağol canim seninde aydın olsun
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    15 sene öncesi aracıma lpg dönüşümü için yetkili servise götürmüştüm taksicinin biri 90 derecelik bir açıyla bana çoluğunu çocuğunu seviyorsan lpg ye bulaşma dedi ve arkasını döndü uzaklaştı. Neden, nasıl yani demeye fırsat bırakmadan.
    İçime kuşku düştü ve 10 yıl lpg avantajından mağdur oldum.
    Ogün bugündür ortaya bir laf atıp ta arkasını dönen insandan nefret ederim.

Sevgili atık 180 derece acıyla yaklaşsaymış korkup kaçılırdı kanımca lakin 90 dereceyle endişeye pek mahal yokmuş sanki, lakin kim bilir hayırlı bir karar almışsındır o süre zarfında... kal sağlıcakla umarım elektiriğe gecesinde gazmış depomuz böyle dertlerin olmaz

5.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Sevgili atık 180 derece acıyla yaklaşsaymış korkup kaçılırdı kanımca lakin 90 dereceyle endişeye pek mahal yokmuş sanki, lakin kim bilir hayırlı bir karar almışsındır o süre zarfında... kal sağlıcakla umarım elektiriğe gecesinde gazmış depomuz böyle dertlerin olmaz
    Kurduğun cümlelerde kullandığın kelimelere dikkat et SİREN efendi neden arkadaşlarına cümle aralarına sıkıştırdığın nahoş kelimelerle saygısızlık yapıyorsun çok ayıp ediyorsun ..Arkadaşın kullandığı nick ''ATİK'' ama sen ''atık''diye hitap ediyorsun peki oldumu şimdi...Aynı yanlışı ATİK arkadaşımız yapsa sana kabullenirmisin tepki göstermezmisin kısacası burada sevildiğinin kıymetini bilmiyorsun..Ben sadece hatırlatmış oldum yoksa amacım sana sataşmak değildir ama sen bunları hep yapıyorsun mesela;benim sdımı sipek'e çıkardığın beni töhmet altında bıraktığın gibi tabii ki bu iftiralar çok hoş şeyler değil bunu sende biliyorsun...Aynı yanlışlara devam edersen elma şekeri vermeye devam ederim sana haberin olsun biraz şaka selam ve dua ile..

6. Sevgili atik kardeşim klavyenin azizliği işte, güzelim türkçemiz olsun dedim klavye yükledim sevgili zeytin gözlüme teşekkürler ikaz ettiği için, hepinize sevgiler...

7. Gel gönlümün speği ol ws onu bunu bırakta...%kaç zam alırız onu de hele

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Kurduğun cümlelerde kullandığın kelimelere dikkat et SİREN efendi neden arkadaşlarına cümle aralarına sıkıştırdığın nahoş kelimelerle saygısızlık yapıyorsun çok ayıp ediyorsun ..Arkadaşın kullandığı nick ''ATİK'' ama sen ''atık''diye hitap ediyorsun peki oldumu şimdi...Aynı yanlışı ATİK arkadaşımız yapsa sana kabullenirmisin tepki göstermezmisin kısacası burada sevildiğinin kıymetini bilmiyorsun..Ben sadece hatırlatmış oldum yoksa amacım sana sataşmak değildir ama sen bunları hep yapıyorsun mesela;benim sdımı sipek'e çıkardığın beni töhmet altında bıraktığın gibi tabii ki bu iftiralar çok hoş şeyler değil bunu sende biliyorsun...Aynı yanlışlara devam edersen elma şekeri vermeye devam ederim sana haberin olsun biraz şaka selam ve dua ile..
    Sn vise, zulme rıza zulümdür hele sessiz kalmak daha büyük insanlık suçu senin gibi âdil insanların azınlığı yüzünden başımız felâketten kurtulmuyor zaten iyiki varsın...
    Klavyesi bozuk (!) ancak diğer kelimelere gelince i harfini tuşluyor nedense.
    Lafa bakarım laf mı diye...

Sayfa 772/889 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •