Sayfa 796/889 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Karbon monoksit,tasmanız size çok yakıştı adeta Rin tın tın gibi alımlı çalımlı yürüyorsun Düldül'in ardından..Yoksa sahibin Avarel'in yılbaşı hediyesimii.. Seni gidi mahmut paşa eskicisi seniii rolünü çok iyi oynuyorsun...
    Son düzenleme : wise stockbroker; 04-01-2022 saat: 15:43.

2. Manyamışsın oğlum sen illada beni güldürmek zorundamısın..Bu gün öylede yarın Müçotakis her zamanki gibi kondomu çıkarıyorum derse zevkin yarım kalacak bakalım o zaman şimdi güldüğün gibi yarılabilecekmisin.. Yarın bu emojiyi göndereceğini biliyorum
    Son düzenleme : wise stockbroker; 04-01-2022 saat: 15:47.

3. Ben bu spegi boşuna sevmiyorum, tavana yapıştı canımız sıkılıyo dedik aksiyon aksiyon, benden yana haklarım helal olsun spekcan, sende helal et
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

4. Ufaktan bı yokladı...dikkat!!
    Saygılar bol kazançlar

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5. Kardessiniz yapmayın etmeyin

6. Öyle tahtayı kitletebilmisse gani gani tankeri doldurup, helâli hoş olsun, baba yiğit gözüpek biri belliki ... bir aralar 2m falan lafları dolaşıyordu, biz ky yik ama taktir ettim doğrusu helal olsun sana
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Öyle tahtayı kitletebilmisse gani gani tankeri doldurup, helâli hoş olsun, baba yiğit gözüpek biri belliki ... bir aralar 2m falan lafları dolaşıyordu, biz ky yik ama taktir ettim doğrusu helal olsun sana
    Eyvallah. Ama yazılarına dikkat et "Evde pardon Forumda kırma pitbul var" Heran yönünü sana çevirebilir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Bende burdayım uzun bir zaman sonra. hadi yine sovbetler yapacağız.
    Alsam mı almasam diüşünüyorum işte.Ben düşünürken çıktı 0,60 a. İhlas hissesi çok zarar ettim ben senden.
    Son düzenleme : sterilizator; 05-01-2022 saat: 14:11.
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

Sayfa 796/889 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •