Sayfa 352/888 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    1,13 - 1,16 arasında gidip geliyor ihlas. Ne halt ettiğini anlamadık. Bayrak formasyonudur belki dedik ama 20 barı geçti, henüz hareket yok. OBO ya da benziyor ama bunu söylemeye korkuyordum. Eğer öyleyse yandık. Yok eğer on yıllık çanağı tamamlamaya niyeti varsa harekete başlaması lazım artık 2TL ye doğru. Düşündüklerimiz bunlardı, yazdık çizdik bekliyoruz olacakları.
    Senin var mı bir öngörün 07aykut?
    Saygılar hocam ben fazla bilgisi olmayan bir yatırımıyım elimde az sayıda ihlas var yeni maliyetli biriyim ons ile olan ılişkisi merak uyandırmıştı sadece

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Saygılar bizden Aykut hocam. Ons ile ilgisi olduğundan değil. Sohbet ediyoruz öylesine can sıkıntısından. Zaman geçsin. Geçsin de görelim artık ne olup biteceğini.

3.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Olmuşken 2 -2.5 tl olsun bari. Ama ona daha zaman var heralde. Biz görürmüyüz bilmem.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Göze daha güzel görünüyor yazdığın fiyat Bi an şarabın markasını yükseltesim geldi
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4. Bu arada Dow 30000 i geçmiş. Dow 30400 ü, bist 1357 yi kırıp geçerse boğaların bile hayal edemeyeceği yerleri görebilirmişiz.

5.  Alıntı Originally Posted by 07aykut Yazıyı Oku
    Altın ve ihlas ne alaka anlamadım arkadaslar

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    slm aykut,

doğrudan bir alakası yok sanırım, dolaylı var mıdır? ne kadar vardır fikrin olursa okumak isterim

6. Ons takip edenler için hedef önce 1.750 sonra 1.700 usd. Sirenime gelsin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. ağzından bal damlıyor şimdiden kendi kücük dünyamda bazı planlar yapıyorum, Borsa içi hisse arası geçişler şanş ve 2 gr bilgi ister kanımca, ya borsa, altın efendime söyliyimm ... arası geçişler. Oksijenim

zati şimdi ihlas özelinde atıp tutmak da istemiyorum, burası benim için farklı ve özel bir yer takipçileri de öyle... ha derseniz yazma bi süre hay hay

8.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Ons takip edenler için hedef önce 1.750 sonra 1.700 usd. Sirenime gelsin.
    Ons düşüşüne birazda dolar kuru eşlik ederse güzel olur gibi 810 liradan sattığım çeyrekleri ucuza almış olurum 324 lira ve 400 arası toplamıştım 810 dan çıkmıştım. İnşallah düşük maliyet yakalarsam yerine koyarım
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 352/888 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •