Sayfa 39/889 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 305 - 312 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

aylık takas

3. Çıkamayan ihlas maalesef düşer.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by suluman Yazıyı Oku
    Çıkamayan ihlas maalesef düşer.ytd
    önemli olan nereye kadar düşeceği ve tekrar dönüp dönmeyeceği.
    tam bir yıldır her geri çekilme alım fırsatı olmuştur.bakalım hala aynı durumda mı bekleyip göreceğiz.

5.  Alıntı Originally Posted by suluman Yazıyı Oku
    Çıkamayan ihlas maalesef düşer.ytd
    Düşemeyen hisse de çıkar bu mantığa göre. Şu an için İhlas ne çıkıyor ne düşüyor belli bir bant aralığında bekliyor. Yönün ne olacağını gelişmeler ve haberler belirler..
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    önemli olan nereye kadar düşeceği ve tekrar dönüp dönmeyeceği.
    tam bir yıldır her geri çekilme alım fırsatı olmuştur.bakalım hala aynı durumda mı bekleyip göreceğiz.
    Demokrat hocam,bakıyorum sende ümitsizliğe düşmüş hatta düşeceğine inanır oldun gibi yoksa pes edip satıp çıktınmı ..Elbetteki bazen inatlaşmak yerine mantıklı hareket etmekte fayda vardır ama bu benim için geçerli değildir huyum kurusun karşımdaki gücü görüp gözü korkanlardan değilim kolay kolay vedalaşmayı asla içime sindiremem mücahit efendinin yatırımcısına yaptığı haksızlığa zulme boyun eğmeyeceğim bu huyumu tutumumu dik duruşumu 1982 yılında Tuzla piyade okulu komutanım Sayın Hakkı Kaya (Matkap) bile takdir etmişti..Yaşıyorsa Allah selamet versin yok eğer Allah'ın rahmetine kavuşmuşsa rahmet ve nur içinde yatsın..Ayrıca,2.Okul Komutanı Tüm General Babacan Şadi Çetikaya Komutanımada Rabbim Allah'tan rahmetler,nurlar ihsan etmesini temenni ediyorum..Mekanı cennet olsun..Kendilerini saygıyla anıyorum..Mücahit Ören,elimizdeki helal alın terimizi alaverelerinle bıktıramayacak,çalamayacak,alamayacaksınız.. Not:Konu konuyu açtığı için kıymetli komtanlarım aklıma geldide hisseler vesile oldu onlarada rahmet gödermiş olduk..

7.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Demokrat hocam,bakıyorum sende ümitsizliğe düşmüş hatta düşeceğine inanır oldun gibi yoksa pes edip satıp çıktınmı ..Elbetteki bazen inatlaşmak yerine mantıklı hareket etmekte fayda vardır ama bu benim için geçerli değildir huyum kurusun karşımdaki gücü görüp gözü korkanlardan değilim kolay kolay vedalaşmayı asla içime sindiremem mücahit efendinin yatırımcısına yaptığı haksızlığa zulme boyun eğmeyeceğim bu huyumu tutumumu dik duruşumu 1982 yılında Tuzla piyade okulu komutanım Sayın Hakkı Kaya (Matkap) bile takdir etmişti..Yaşıyorsa Allah selamet versin yok eğer Allah'ın rahmetine kavuşmuşsa rahmet ve nur içinde yatsın..Kendilerini saygıyla anıyorum..Mücahit Ören,elimizdeki helal alın terimizi alaverelerinle bıktıramayacak,çalamayacak,alamayacaksınız..
    ümitsizlik ve pes ediş asla yok tam aksine 089-90-93 bam bam bam kimse etkilenmesin diye pek yorum yapmıyorum
    insan 6 yıl dan fazla bir hissede kalıp iyi olacağı inancına sahip olunca neticede hatırı sayılır bir miktara ulaşmış oluyor.
    burada bir çok arkadaş hedefimi biliyor.şayet görür ise 1,30-1,50 aralığından yarısını satıp kalanı ile uzun yatırımcı olmak mesela 2023 yılı neden olmasın
    beklentim gerçekleşir veya fikir değişikliği yaşar isem ilk olarak bu forumda emir görüntüsü ile paylaştığım görülecektir.tek lot satmadan sürekli ekleyerek 6 yıl sabırla beklemeyi bilmişken onun bunun yeni çıkmaların yorumu ile veya birkaç kademe trade uğruna yükseliş trendini heba edemem.her ne kadar işin ekonomik para tarafı da varsa bile benim için patronu veya spegi herkimse artık borsa da yenmek hem onur hemde tecrübe olacak.
    sabrın sonu selamet olacak inşallah.forumdaşlara ihlaszedelere selamlar.

Helal demokrat hocam tam sallantıya girdiğim acaba lanet olsun bırakıp gideyim mi artık derken bir yorum atıyorsun inanç ateşi sabır limiti yükseliyor Varol.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 39/889 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •