Sayfa 811/888 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Biliyordumda yinede son bir kere emin olmak için araştırma yaptım ' Marka yatırım holding '2019 yılının mayıs ayında yüklü borçları yüzünden battı batacak deniliyordu o zaman 'Marka' hisse fiyatı 0,45 krş idi daha sonraki yıllar toparlandı 6.80 küsur tl'yi gördüm bu gün 3.35 tl yani adam olacak çocuk şeyinden belli olurmuş misali dürüst,mert,hakkaniyetli,imanlı,inançlı,adil Allah korkusu,sevgisi olan haram,helal bilen ,itibar sahibi iş insanı yaptığı hoş,makul,doğru,adaletli icraatlarından belli olur mücahit Ören itibar yerlerde sürünüyor tam 30 yıldırda soygun yapıyor çalıyor bunu o da inkar etmiyor hemde aşikar yapıyor..Geçenlerde bir olumsuz haber çıkarmıştı sırf şirketlerinin hisselerinde satış baskısı yaratmak vurgun vurmak yatırımcıyı perişan mağdur etmek için neymiş efendim bir iş insanının ondan bilmem kaç yüz milyon alacağı varmışmış karşılıklı tehditler iddialar inkarlar gırla gitmişti mahkemelerde görüşürüz denilmişti hepsi yalan alavere dalavere danışıklı dövüş bu şahıs böyle bir din taciri iblis 90'lı yıllardan beri babası ile berebar vatandaşların kanını emmişti bu sülükler neyseki babası geri dönülmez bir yol olan ahir aleme yaptıklarından dolayı Allah'a hesap vermeye gitti oğlu arkada babasını aratmıyor çok daha bir zalimlikle yatırımcıları kasıp kavuruyor..Allah merhametsiz vicdansıza önce ıslah sonra hidayet nasip eylesin..onun yüzünden banka borçlarıyla boğuşuyor ağır sıkıntılara gark olmuşum canım fena yanıyor alçak iblis...

2. İhyay hissesinde açığa satış ve tedbir kararı sonrası eş zamanlı 0,83 krşlardan 0,60 krşlara düşerken,Kristal kolayada aynı şekilde açığa satış ve tedbir kararı uygulandı ama bu şirket hisselerinde İhyay'a göre düşüş değilde yükselişler tavanlar mevcut aradaki dürüstlük ,insanlık farkını anlayabiliyormusunuz öyleya biri insan diğeri baş şeytan hatta şeytanlara da parmak atan pabucunu ters giydiren kor*****n tüm varyantlarının mevcut olduğu şeytanül İblis..Bildiğinden geri durma bakalım gün olacak seninde tepene binip hesap soracak bir hayırsever babayiğit çıkacak elbet seyirlik hallerini pek yakında olmadı 2023 yılı içinde Allah'ın izniyle göreceğiz inşallah..

3. Bedellide topladığı para 100 milyon dolar hissenin şu an piyasa değeri 52 milyon dolar.....Bilişim ,gayrimenkul,medya ve pazarlama şirketlerinden oluşan 20 ye yakın şirkette yanında bedava.....Oh ne güzel şirketi 50 mio al yanına bi sürü şirket bide 100 mio dolar para....Acaba müco size bunu verirmi 50 ye........????????

4. Syn.Üni ,örneğin ben devletin başı olsam mücahit ören gibi art niyetli vatandaşı mağdur eden kim olursa olsun babam dahi olsa tepesine binerim ümiğini sıkarım çünkü ben milletimin teveccühüyüm onlara karşı sorumluluğum vardır milletimin,halkımın,vatandaşlarımın arzu etmediği ,istemediği ,nahoş gördüğü,mağdur edildiği ,olumsuzluklara ,problem yaşatan kişilere asla müsamağa göstermem, müsade etmem ,asla göz açtırmam çünkü ben mert,dürüst,doğru,adaletli,hakkaniyetli,adil ve itibarlı bir insanım..Bu vasıflara sahip olmayan şahıslardan Allah bizleri korusun ve kurtarsın..Malesef dört yolsuzluk yapan Bakan'ı korudukları gibi mücahit Ören gibi yandaş soyguncu iş insanlarınıda tüm şaibeli,hileli dolandırıcılıklarına rağmen koruyup kolluyorlar çünkü mücahit Ören'in basın silahına ihtiyaçları var..Mücahit harami başıda bu zaafı iyi biliyor köpeksiz köy buldu değneksiz geziyor astığı astık kestiği kestik zalim iblisin..O bedellileri spk ve Bist dayanışması neticesinde alel acele yaptı içerden aldığı haber sonrası ...çünkü bu kara günlerin haberini çoktan almıştı döviz,faiz,eflasyon 'un patlama yapacağını biliyordu fırsatı ganimete çevirdi cepleri,kasaları ağzına kadar para doldu 85 milyon nüfusun 75 milyonun cebinden çıkan paralarla..Harcamak, yemek nasip olmasın ona ve işbirlikçi zalimlere..Amin....

5. ihlasın MORUKLARI sıkıştınız mı. bir ihlascoin dibin dibini görecek gibi endexe dovize uyarlanırsa batık lakin ayakta yıllardır, spk..
    y.t.d.
    ..geçen gün " usa" çökmüş görünüyordu tvde, yıllar geçiyor.

6. Sevgili ve kiymetli kadim dostlar, bilirsiniz ki bilanco okumaktan anlamayan nice ihlasi butun yuregi pek yigitler vardir, lakin bilirim ki birileri muhakkak bu ahvalde kelam edecektir. Dilegim ki bunu yuregi pek hakkaniyeti tam yoldaslarimiz yapsin
    ...........
    Hakkinizi helal edin

Sevgili spek sende artik var bak yoluna daha ne beklersin , bukadar sallantiya sey olmadiysa dahada sey etmeyesin
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Sevgili ve kiymetli kadim dostlar, bilirsiniz ki bilanco okumaktan anlamayan nice ihlasi butun yuregi pek yigitler vardir, lakin bilirim ki birileri muhakkak bu ahvalde kelam edecektir. Dilegim ki bunu yuregi pek hakkaniyeti tam yoldaslarimiz yapsin
    ...........
    Hakkinizi helal edin

Sevgili spek sende artik var bak yoluna daha ne beklersin , bukadar sallantiya sey olmadiysa dahada sey etmeyesin
    iki osuruk muhabbetinle bronz üye oldun ya seni tebrik ederim ama altın üyede olsan kimin verdiğinin önemi yok benim için ben bakarım verenin ve verilenin adam olup olmadıklarına anlayış generali ayak ayakları baş yapmamalı aslanı kediye boğdurtmamalı kaldıki bu forum yöneticilerinde kin nefret öfke gırla gidiyor malesef herkes yönetici olmaz kendi kendini yönetmekten aciz olduğu sürece yöneticilik fedakarlık ister adaletli eşit mesafede olmayı gerektirir..Siren sen gerçekten,kahpe ve kalleş bir insansın mert düşmana kurban olayım...

8. Bilanço da Ciro ve Kar kısmı güzel. Borç kısmında rahatlama var, PD/DD değeri de güzelleşti. Umarım hayırlı olur.

(Yatırım Tavsiyesi Değildir )
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 811/888 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •