Sayfa 836/888 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Hayırlı cumalar bademim bügün yaylıydık ihlaslıda olduk İNŞALLAH bereketli olur.
    Hissenin pastasını yükleyin o zaman , bizde yiyelim.
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

2. Senin olduğun yerde bereket mi olur olsa olsa haset,fitne,dedikodu ve fesatlık çıkar sonrası Allah muhafaza buhran olur..ytd..

3.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    senin olduğun yerde bereket mi olur olsa olsa haset,fitne,dedikodu ve fesatlık çıkar sonrası allah muhafaza buhran olur..ytd..
    seni gidi seni sen var ya sen seni ben bilirim .başkası bilmez yaz boz abi...

4.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    seni gidi seni sen var ya sen seni ben bilirim .başkası bilmez yaz boz abi...
    Ne biliyorsan dök ortaya dök eteğindeki taşları lütfen çekinme hatta ben kimim açıkla herkes bilsin aklında soru işaretleri kalmasın teyit ettir söz sana yardımcı olacağım ama şayet iddia ettiklerin gerçek ve doğruluk arz ediyorsa.. Benden sana bir ağabey nasihati insanları kılık ve kıyafetlerine göre değilde kötü tavır,davranış ve zihniyetlerine göre yargıla herkesi de aynı kefeye koyma bademmiş,pos bıyıkmış vb.önce güzel insanmı değilmi ona bakalım..Evet''Yaz boz abi '' yorumunu bir başka yerden daha duymuştum ytd..

5. Ihlasin MORUKLARI destegi aldimi MORUKLUKLARINI lagimla yenileyecekler.

6.  Alıntı Originally Posted by sterilizator Yazıyı Oku
    eh nerde o eski 2015-2019 arası forumdaşlar. çok kötüleride vardı 2017 de Osmanlı nick le bu hiseyi pazarlayan biri de çıkmıştı. kısacası bu hisse için . İşiniz zor , bu hisse ... bir hisse. üzerinize bulaştımı ondan kurtulamıyorsunuz.

Not: anlam sözliük

Mazohist nedir? İşkenceden zevk alan.

Biz de canız insanız billah
    Biz de canız insanız billah
    Doyduk derde Elhamdülillah
    Doyduk derde Elhamdülilla

Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az'
    En inatçı ben çıktım galiba )
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    En inatçı ben çıktım galiba )
    Evet sen eski tanıdık forumdaşsın ey gidi 2017 yılları . 5 yıl yaşlandık daha
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

8. Ihlasin MORUKLARINI toplasan bir domuz etmezler , insan gorunumlu yaratiklar kendileri gibi parataparlar arasinda itibar goruyor

Sayfa 836/888 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •