Sayfa 646/888 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696746 ... SonSon
Arama sonucu : 7102 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Ya, Bedellide malları aracı kurumlara kredili veya emaneten aldirdilar mali ve bu aracı kurumlarda fütursuzca satıp yeterki para gelsin mantığıyla tahtayı hiç ettiler yada gazetenin bedellisine para lazım o sebep gözlerini karartıp zararına sattilar. O kadar pazarlamalarina rağmen hasan meşesi Ali gursusu,ben çok fazla ky oldugunu düşünmuyorum bu tahtada. Yani en azından malın yüzde 80 üstü ellerinde patladi bence. KAP'a gelen hisse Alimi haberi de tamamen fake çünkü ihlas gazetenin bedellisi için paraya ihtiyaçları olacaktır yine. Size soruyorum ihlas gazetede bedelliye girecek adam varmı sizce? Adamın gazetenin bedellisine girmesi icin kör sağır dilsiz olması gerekiyor bence diğer hisselerin bedelli sonrasında yaşanan bu travmaları karşısında. Tamamen şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    7 Mayısta yeni Bosna holding bina önünde tüm tv kanalları karşısında mağdurlar olarak toplanıp açıklama yapacağız devletimizi reis i cumhurumuzu SPK cimer ve tüm birimleri bu soyguna insanları BİST’ten uzaklaştırma hamlesini durdurmaya davet edip mağduriyeti dile getireceğiz
    Bakalım patron bey akşam CNN NTV Habertürk TGRT de haberini görünce çiftlikbank gibi haber olunca aynı mutluluğu yaşayacak mı saygılar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Keşke bende İstanbul ve yakın İller'in birinde ikamet etseydimde aranızda bulunabilseydim inanın bunu çok isterdim..Reis'in 20 yıllık iktidar sürecinde biz mağdur küçük yatırımcılar hiç umurunda olmadık merak etmeyin şimdide değiliz ve olmayızda onun için küçük yatırımcı vatandaşlarından mücahit ören daha yeğdir niye elbette babasının hayrına değil seçimlerde onun çevresine(Amerikalılara) ve medyasına ihtiyaç duyacaktır yani al gülüm ver gülüm hikayesi... Bir ton tahtası kapalı içi boaltılmış şaibeli iflas ettirilmiş yada borsadan atılmış şirketler var..10 yıl öncesiydi sanırım tekrar bu şirketler borsaya döndürülecek bu konuda düzenleme çalışmalarımız var diye açıklamaları vardı görsel basında seçim yatırımı olmaktan öteye gitmedi malesef..Orada toplanacak arkadaşlar olumlu ses getireceklerinden eminim..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 15-04-2021 saat: 05:21.

3.  Alıntı Originally Posted by isseymiyake Yazıyı Oku
    Sana Türkçesini söyleyeyim bu kap haberinin. 50 kuruslara çekecek oradan alım yapacak. 80 kuruştan sattıklarını 50 kuruştan yerine koyacak. Bu alımlarla da 80 kuruslara demirleyecek tahtayı. 1 üstüne atarsa bedelliye katılanların hepsi eline verir bunu biliyor çakal.

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güldürdün beni ancak o senaryoları mücovit yazıp çizmiyor salyalı sırtlanlarında o görev ..

4. Hırsız+yalan+dolandırıcılık+sahtekarlık+müslümanlı k+spekülasyon=ihlas holding 7 Mayıs ta Yenibosna bina önünde eylem ve basın açıklaması

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by can5can5 Yazıyı Oku
    devlet bir gün önce pandemi kısıtlamaları ile ilgili kararlar alıyor. bu kararlardan biride genel kurulların ertelenmesi. bunlarda bugün güya hisselerimiz gerçek değerlerimizi yansıtmıyor diye geri alım programı açıklıyor. bunu da genel kurul onayına sunacağız diyor. yani yapamayacakları ertelemek zorunda oldukları genel kurula.
    hisseleri sanki yaptıkları bedelliler sonrası yatırımcı buralara indirdi de bunlar sahip çıkacakmış. ayrıca bugünkü kapanışta ihlas pastasına bakınca hala şirketin mal sattığı bana göre kabak gibi ortada. mücahit efendi 1 tl den yaklaşık 29 milyon lotu alırken !!! ( yersen )açıklama mı yaptı ki şimdi bunlar alım yapmadan önce açıklama yapıyorlar. alacaksan alırsın aldık diye açıklarsın geçer gider. müco efendi de olduğu gibi. daha önce yaptıkları tüm kap haberlerine tekrar bakın bir tanesi gerçekleşti mi ? kısaca bu geri alım haberini de umarım hisse satışında kullanmazlar. çünkü bunlardan ky adına zerre fayda gelecek bir iş beklenmez.
    Genel kurul onayına sunacağız demiyor arkadaş, yönetim kurulu 14 Nisan kararı ile alacağız ve ilk genel kurul da bilgi verecegiz diyor, yani hisse alımı genel kurul onayını müteakip alınacak demiyor,

Açıkça 14 nisanda yaptigimiz yönetim kurulu kararı ile alacağız diyor ..burda muallaklik yok bana göre.

6. Üzülerek birşey yazacağım, bazı sitelerde bu ihlas zedeler artık Müslümanlıktan çıktığını din değiştirdiği söylüyor, yazıklar olsun.insan bir kâfirin müslüman olması için varını yolunu ortaya koyar bu muca it tte yaptıkları ile insanları dinden soğutuyor.

Mu ca it müslüman olmayabilir ben duymuştum babası için mason kırmasi deniliyordu, isimleri de bilerek seçmişler ihlas mucahit gibi İslami isimlerden ki Müslümanları ksndirmalari kolay olsun diye.

Diyeceğim şu ki bu itler için güzel İslam dininden ayrılmaya gerek yok. Bunlar bunu yapmak istiyor zaten amaçları da o ve başarıyorlar. Ben şahsen mu ca it in müslüman olmadığını düşünüyorum. Bunlar bu günahla babası ve oğlu nasıl hesap verecek acaba .yazıklar olsun. Üç günlük dünya için adamlar dini kullanarak insanlara kan kusturuyorlar, yazıklar olsun, ne diyeyim Allah kahrı perişan etsin bunları

Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Üzülerek birşey yazacağım, bazı sitelerde bu ihlas zedeler artık Müslümanlıktan çıktığını din değiştirdiği söylüyor, yazıklar olsun.insan bir kâfirin müslüman olması için varını yolunu ortaya koyar bu muca it tte yaptıkları ile insanları dinden soğutuyor.

Mu ca it müslüman olmayabilir ben duymuştum babası için mason kırmasi deniliyordu, isimleri de bilerek seçmişler ihlas mucahit gibi İslami isimlerden ki Müslümanları ksndirmalari kolay olsun diye.

Diyeceğim şu ki bu itler için güzel İslam dininden ayrılmaya gerek yok. Bunlar bunu yapmak istiyor zaten amaçları da o ve başarıyorlar. Ben şahsen mu ca it in müslüman olmadığını düşünüyorum. Bunlar bu günahla babası ve oğlu nasıl hesap verecek acaba .yazıklar olsun. Üç günlük dünya için adamlar dini kullanarak insanlara kan kusturuyorlar, yazıklar olsun, ne diyeyim Allah kahrı perişan etsin bunları
    Şeytan giderken Don Kişot bağırdı;
    ‘Bir dakika bekle! Sana son bir soru daha soracağım’
    ‘Sor bakalım’, dedi alaycı bir sesle Şeytan.
    ‘Ormanda savaş naraları atanlar senin adamların mıydı?’
    ‘Elbette.. Benim adamlarım çoktur!’
    ‘İyi ama Allah Allah diye bağırıyorlardı?’
    ‘Ne sandın ya!.. Şeytan Şeytan diye mi bağıracaklardı? Bizim işimiz bu: Aldatmak, daima aldatmak!’

İşin özü bu snyıldız.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugün takasa baktım salı günü vakıf A1 e 85 milyon lot virman etmiş. Vay bu ne oyunlar dönüyor hissede, mu ca it Çarşamba günü hissemizin fiyatı bu değil diyor bir gün öncede 85 milyon lotu A1 e virman etmiş.

Adamlar sarayı arkasına almış arkadaş kimse birşey yapamaz diyor ve bunuda açıktan göstermek suretiyle yapıyor. Kap haberi atarım ama yerine getirmem ben güçlüyüm diyor resmen,

Dünde dedim gönderdiği kap ta 50 milyon lot alicam 1,20 ortalama ile toplam buna 60 milyon lira vereceğim diyor, hisse ise 60 kuruşta , çok garip bir kap .

Saray iyi alıyor sanırım himmeti ki bunlara müsade ediyor, himmet konusunda iyiler , geçmişte ortakları olanlar dan iyi öğrenmişler bunları.

Nasıl olsa sıkışınca beni aldatıyorlar ben malım der mala bağlar, bizde haklı o masum bir mal deriz sahip çıkarız birde.

Sayfa 646/888 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •