Sayfa 849/889 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. 637 milyon kar açıklamış olan bu AMK hissesine ne zaman talep gelecek , bir hisse 20 sene aynı fiyatta olurmu , bu nasıl birşey yaaaa !!!!

2. 5 krs emeü versin 5 lira olurytd.....

3. Dostlar nicesiniz? Ses seda vermez olmussunuz. Hele deyin nolcak bu endexin hali? Yoksam calilara saklanildi
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

4. Spekcan sen yokmusun sen, bazen boyle yataysun, hade kalkasun az calusasun da
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

5. Uzun aylar oldu ses seda çıkmayınca tamam dedim kurtulduk o da ne demez olsaydım Velinin ne yapacağı belli mi olur geliyorum demez aha na böyle çıkar gelir maşallah.. Aman kardeşim hasta falan olma sağlığın sıhhatin iyi olsunda merak etme zaten biz işin şakasındayız..

6. EVLİ TV SPİKERİNİ HAMİLE BIRAKA... https://youtu.be/0-SeFAg5LZs @YouTube aracılığıyla
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

7.  Alıntı Originally Posted by moj49 Yazıyı Oku
    637 milyon kar açıklamış olan bu AMK hissesine ne zaman talep gelecek , bir hisse 20 sene aynı fiyatta olurmu , bu nasıl birşey yaaaa !!!!
    Kardeşim,bu pislik hırsız,soyguncu şeytan o karı bilinçli olarak açıkladı hani eleştiriyoruz,şikayet ediyoruz ya sürekli zarar açıklıyor diye işte o gerçeklerin önüne geçmek için şimdide bu taktiği uyguluyor dolaysıyla fiyatlar kuruşlu rakamlara daimi olarak sabitlenmiş belli fiyatlar aralığında hareket ederek soyguna,vurguna ,hırsızlığa devam ediyorlar..Şeytanlar Ramazan ayında bağlandığı için belki yükselir dedik ama bu azılı kör şeytan çıktı onu koruyup,kollayan,destekleyenleri hırsızlık ,soygun,vurgun konusunda cebinden çıkarır..Türkiye Devletini ,vatandaşlarını soyuyor vatandaşı olduğu ana vatanı Amerika bankalarına aktarıyor Enver Oğlu vatan haini soyguncu harami Mücahit Ören İktidar partisinin ve asalak çorbacı ortağının biricik manevi hırsız başı evlatları adeta kendisiyle gurur duyuyorlar son yıllarda yetiştirdikleri en iyi soyguncu hırsız Allah hepsini Cehennemin kör kuyularından çıkarmaz İnşallah..Not: Benim hiçbir siyasi partiye üyeliğim ,sempatim,bağlılığım,yakınlığım kesinlikle yoktur..

8. Bir kez daha ihlas soygunları anlatıldı cevheri guven tarafında yuzbinler dinliyor nafile ,bilinenlerin tekrarı , simdi guluyorlardır adı gecenler, iihşasa gun dogdu , videoyu sebep gosterip dusururlerde dusururler, sonra toplarlar, bir kac ay sonra liralara ulasır....23 yıl dile kolay , kac kat kazandılar , sasa daki oyun ufak kalır, evet sasa da oyun var. Sabancı bunları yapabilme yeteneğinden acizmiydi , öyleyse sabancı holdingin durumu ne? Sektor den cıkkmışmış, sirket temel amacı buyume ve kâr dır, hersey bu ikisi için. Ne yaparsan yap bu ikisini kazan ilkesini şirket patronları bırakmaz , sokaktaki şahıslar bile bu ikilinin peşinde koşuyorlar. Yazık ki ne yazık ez gec anşayısı, sonra insanlıktada bir numarada dır derler..... y.t.d.

Sayfa 849/889 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •