Sayfa 87/888 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 689 - 696 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Müconun yaptığı

Artık iyice ortaya çıktı ki bu kağıt 1 i geçemez.Geçerse müconun planı biteer.Çünkü o kadar güven veriyorki nominal üstünde çok az kişi ihlas kağıdı alır..Bu yüzden benim ön görüm bu iş şimdilik bu fiyatlar ile nominal arası gider gelir. ÇÜNKÜ bu aralık müconun işine gelir...Ýükselt ver...alçalt al...Bunu nominal üstünde şimdikinin onda biri oraninda yapamaz...

2. Daga istedikleri kadar dökemediler sanırım. Bir süre daha yukarı aşağı salladırırlar. İstedikleri kadarını aldıkar mı yine gaza basarlar tekrar. Basın yayını boşa Hizmet hareketi işlevi görmüyor. Bunun karşılığı olacaktır elbette

3.  Alıntı Originally Posted by suluman Yazıyı Oku
    Artık iyice ortaya çıktı ki bu kağıt 1 i geçemez.Geçerse müconun planı biteer.Çünkü o kadar güven veriyorki nominal üstünde çok az kişi ihlas kağıdı alır..Bu yüzden benim ön görüm bu iş şimdilik bu fiyatlar ile nominal arası gider gelir. ÇÜNKÜ bu aralık müconun işine gelir...Ýükselt ver...alçalt al...Bunu nominal üstünde şimdikinin onda biri oraninda yapamaz...
    Merak etme ortak, öbür kağıtlarda yaptığı operasyonu eninde sonunda bunda da yapacak.

4. Bos laflar bunlar..ici dolu olmayan..ya tutarsa diye soylenmis sozler..ytd

5. 5 ayda 2 kez sattım ve ikisinde de 2 kademe alttan yeniden aldım. Şu anda da korana yüzünden aynı şeyi düşünmüyor değilim.

6. 83 üzerinde kaldığı sürece yeni bir deneme yapabilir diye düşünüyorum

7. yayın yerinde duramıyor

Sabah 1,34 Gösterip sonra 1,25 geriledi

Amma Agrasif Hareketler

8. Kedinin fareyle oynadigi gibi oynuyor..isterse 5 dakkada yuzde 20 degil %200 yapar..ytd

Sayfa 87/888 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •