Sayfa 45/888 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 353 - 360 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Yani su ihlas cok muhim degilde, burdaki dostlarin muptelasiyim diye dusunuyorum bazen yoksa ne işim olur herdaim. Yazmayayim doyorum 3 5 10 yazmiyorum hoop hos muhabbetin icindeyim gene.

Baskentim soyle hele,
    Alpin
    Trekking
    Hiking
    Expiditon
    Ferrata
    Hangisi senin sitil.

Iran krizinde gm yi 1liradan verdim 99 alış girdim vermediler aynı gün 1.04 kapadı bugün holdingin bir kısmını 82 satış yazdım bir kademe alttan alırım umuduyla bir kaç saniye sonra iptal etmek istedim hoop 84 kadar aldılar
    8 sene sabret sat al yapalım derken sat ama alama şansa bak

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Yani su ihlas cok muhim degilde, burdaki dostlarin muptelasiyim diye dusunuyorum bazen yoksa ne işim olur herdaim. Yazmayayim doyorum 3 5 10 yazmiyorum hoop hos muhabbetin icindeyim gene.

Baskentim soyle hele,
    Alpin
    Trekking
    Hiking
    Expiditon
    Ferrata
    Hangisi senin sitil.

Bana uygun olan Trekking ve Hiking . Uzun solukludur koşmakla tırmanmakla olmaz. Yavaş yavaş yürüyeceksin çayını içe içe.... Kimse seni yolundan döndüremeyecek kendi mola vereceğin veya ayrılacağın yere kadar.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Iran krizinde gm yi 1liradan verdim 99 alış girdim vermediler aynı gün 1.04 kapadı bugün holdingin bir kısmını 82 satış yazdım bir kademe alttan alırım umuduyla bir kaç saniye sonra iptal etmek istedim hoop 84 kadar aldılar
    8 sene sabret sat al yapalım derken sat ama alama şansa bak

94 yılından bu yana borsanın sert düşüş ve yükseliş yaptığın günlerde alım ve satım işlemi yapmadım. Tek istisnası 11 Eylül olayıydı o günde Garanti bankasında açıkta mal taşıyordum o yüzden hızlı davranmam lazımdı vermiştim. Genelde insanların mal sattığı dönemlerde mal aldım mal aldığı dönemlerde haberlerin hep en güzelinin geldiği dönemlerde de sattım.
    Şükür bir hisse harici sıkıntı da yaşamadım. O da Rakse idi . Geriye kalan her hisseden payımı aldım. İnşallah buradan da alacağım diye düşünüyorum bi olumsuzluk olmazsa.
    Bugün tahtaya bakarken derinlik arada kitlendi bende o derece işlemler oldu ama rahat rahat izledim. Güzel günler yakındır inşallah.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Olabilecek en yüksek noktaya kadar buradayım.
    Yoklama alalım ozaman bende buradayım pilavdan dönenin kaşığı kırılsın az dan az çoktan çok gider

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    94 yılından bu yana borsanın sert düşüş ve yükseliş yaptığın günlerde alım ve satım işlemi yapmadım. Tek istisnası 11 Eylül olayıydı o günde Garanti bankasında açıkta mal taşıyordum o yüzden hızlı davranmam lazımdı vermiştim. Genelde insanların mal sattığı dönemlerde mal aldım mal aldığı dönemlerde haberlerin hep en güzelinin geldiği dönemlerde de sattım.
    Şükür bir hisse harici sıkıntı da yaşamadım. O da Rakse idi . Geriye kalan her hisseden payımı aldım. İnşallah buradan da alacağım diye düşünüyorum bi olumsuzluk olmazsa.
    Bugün tahtaya bakarken derinlik arada kitlendi bende o derece işlemler oldu ama rahat rahat izledim. Güzel günler yakındır inşallah.

Yapacak birşey yok bende çatır çutur la teşriki mesaiye çıkarsam şaşırmayın artık

7.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Yapacak birşey yok bende çatır çutur la teşriki mesaiye çıkarsam şaşırmayın artık

Senin canın sağolsun.

8. Bugün iyi git gel yapmış. Böyle bir günde 1.20'ler, 1,40'lar, 1.70'ler, 2.40'lar havalarda uçuşmuş, hatta nirvanayı bekleyenler bile olmuş. Benim de gönlümden 1 üstü rakamlar geçmiyor değil ama temkini elden bırakmamak lazım bence. Hep bekleyenler için sözüm yok, yeni girenler ve kısa vade trade edenler için diyorum tabiki. Bir taraftan İblid diğer taraftan Çin'de virus olayları beni korkutuyor. Çin'de işin boyutları hiç istenmeyen noktalara doğru giderse bu tüm dünya borsalarını bu kez daha kötü vurur. Hele bizim iblis için de iyi bir fırsat doğar. Herkesin beklentisi ile risk anlayışı farklı tabii. Umarım herşey herkesin gönlüne göre gerçekleşir. Kalın sağlıcakla.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 45/888 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •