Sayfa 789/889 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 6,305 - 6,312 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Vay ki ne vay üzüldüm şimdi
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. Yine yeniden çeliği bizde sertleştirdiler ama merak etme müçotakis seninde ve sana o bedellileri yaptıranlarında suları ısındı volkan patladı ifrazat artık gün yüzüne çıktı bu çaldıklarınızın hesabını önce Allah'a sonra kullarına vereceksiniz...
    Son düzenleme : wise stockbroker; 17-12-2021 saat: 18:27.

3. 2000 li yılların krizlerini eleştirenler ne oldu şimdi aynı şey hatta devasası değilmi iyimser farkınız nedir bir anlatın da biz milleti ikna edin.. Hey yavrum heeyyy yalanlarınızı yemiyor artık vatandaşş..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 17-12-2021 saat: 19:41.

4. Körle yatan şaşı kalkarmış ...Allah her şeyi bilen ve görendir şüphesiz elbet vardır bir bildiği .. Siz soyguncuları ona havale ediyorum..

5. İyi durdu bu kargaşada ...biraz daha arttıracağız gibi
    Saygılar bol kazançlar

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

6. Gerçekten yazık be ya bu ülkeye, bu güzelim insanlara. Yanlışta inat da inat. E başkanlık dedikleri şey böyle her konuda kendini uzman zanneden bir kişinin dudakları arasında olursa gelinen bu durum da kaçınılmaz olur.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Syn Laguna,İhlas holding topiğine hoşgeliniz.. Buralara kadar gelmişseniz elbet vardır bir bildiğiniz geçin hele bir soluklanın dinlenin yol yorgunusunuzdur.. Hayırlısı olsun bakalım..
    Merhaba Dostum.
    bir bildiğim yok, sadece özelden grafik atar mısın diye istek gelmiş.
    tekniğini güzel işlemişler ama yukarıya atak yapmak için yeterli mal toplamamış olmalılar ki endeksin uçuş zamanında 0,65 trendini bile geçirtmediler.
    tekrar aşağıda takılıp alttan alanları bıktırıp malı toplarlarsa yukarıya hareket beklenebilir.
    endeksin geldiği seviyelerde 1 liranın altında ki ihlaslar mutlaka birilerinin dikkatini çekecektir.

ben bir senedir borsadan uzaklaştım. dolara geçtim stressiz takılıyorum
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

8. Merhaba Syn Laguna,Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim..Uzun senelerdir forum üyesi olduğunuzu,geçmiş zamanlarda değişik topiklerde yorumlarınızı okuduğum bildiğim için iyi niyetle hoş karşılamak istedim..Hatta bu gün tahtası kapalı olan borsa dışına atılmış bazı şirketlerin hisse topiklerinde de yazdığınızı hatırlıyorum mesela Lio Yağ (LiOYS) gibi ama yanılmış olabilirmde emin değilim öyle hatırlıyorum..Selamlar..

Sayfa 789/889 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •