Sayfa 279/888 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Ecnebi iblis müteahhit,endex bu seviyelerdeyken 1.00 tl olan hisseyi 0.69 krş'a kadar düşürüyorsun kimse sana dur ne yapıyorsun demiyor..İki sandalye bir masa iştirak şirketi İhyay 1.70 tl'ye çıktı ama İhhol 0.70-78 arsı oyalanıyor gözü hala aşağılarda yatırımcıya zarar yazma peşinde ..Endex 97.80 binlere düşüp tekrar eski endese göre 112.00 lere tırmandı ama sen hala utanmadan 0.70 krşlarda baskılıyorsun hisseyi peki senden başka o fiyatlarda holding hissesi varmı hırsız,dolandırıcı,vatan haini sevdiklerimin evladı..Üzüldüğüm tek şey devleti yönetenler ve spk bu hain, merhametsiz,acımasız,zalim herifi neden koruyup kolladıklarıdır..30-40 yıldır sürekli zarar yazan bir holding yatırımcısına zırnık koklatmayan devletine vergi vermeyip paraları dolaylı yollardan cebine indiren ihlas finansın içini boaltıp cebine koyan hatta o paraları yurt dışına kaçıran vatandaşların paralarını buharlaştırıp canlarını yakan haklarını yiyen müteahhit Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları olarak sana ve tüm ailene haklarımız haram zehir zıkkım olsun ve ahir alemde zahi olmasın..Amin..
    Mücahit bey(!) Devleti yönetenlerden daha insaflı
    Bakın diğer iştirak hisselerine son 5yıl önce yatırım yapanların parası 10a katladı holding de 3 misli
    Bunların herbirini 50 krşlarda 10 yıl daha tutsa kimse ağzını açıp sen ne yapıyon diyen olmaz istediklerini yapıyorlar kapa istedikleri zaman bilgi veriyorlar bu durum ise aşikardır.
    Benim isyanım sözde yöneticiler sn ortağım.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sağolsun taban yapmıyor. Birkaç gün dip yapsa dur diyecek yiğit var mı...
    Hiç bir yerde hakkını aramazsın hesap zaten soramazsın.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Allah rızası için birileri şu iblislere dur desin,bu nasıl düzen bu nasıl başı boşluk.Yeter artık ya,bıçak kemiğe dayandı.kanımızı emmekten kurtarın artık,kandırarak sırtımozdan PATA kazanıyor bu iblis ve hala bedelli istiyor.Buna onay veren SPK nın Allah belasını versin,oç

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar merhaba., Özellikle ihlas hissesinde alışın veya satışın bir bacağında bazen alan veya satan kurum yazmıyor böyle (-------) boşluk ne anlama geliyor. Bilgisi olan bilgilendirebilirmi.

5. Bence CİMER'e güzel bir üslupla yazmalı durumu ve buna benzer şirketlerin yatırımcıları ne hale getirdiklerini ne yatırımcı ne devlete yararı olduğunu belirtmeli. Ben birkaç defa ihlas'ın iletim kanallarına durumu izah ettim..Böyle istikrarsız bir yönetimin hemen şirketin başından alınmasını yıllardır bir şirketin kar edemeyip zararı nasıl ve neyle karşıladıklarını vs. belittim.

6. her ne hikmetse bu kadar milleti dolandiriyor
    her seferinde alici buluyor
    baska hisse mi yok ne olduklari yillardir belli

7. Sen ne yüzsüz arsız birisin. Daha önce de defalarca milleti kandırmaya çalıştın. Defalarca kaçtın kovuldun yine geldin millete sattırmaya çalışıyorsun. Kimsenin seni ciddiye aldığını sanma boş teneke.

8.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Sen ne yüzsüz arsız birisin. Daha önce de defalarca milleti kandırmaya çalıştın. Defalarca kaçtın kovuldun yine geldin millete sattırmaya çalışıyorsun. Kimsenin seni ciddiye aldığını sanma boş teneke.
    ben ve benim gibi düşünen pek çok kişi ciddiye alıyor, boş konuşma.

Sayfa 279/888 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •