Sayfa 807/889 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 6,449 - 6,456 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Saltuk Buğrahan Yazıyı Oku
    Geçmiş zaman tatlı sohbet ve muhabbetleri
    Sn. Saltuk nerden aklınıza geldi de bunları alıntı yaptınız. Ama fena da olmadı. Evet bir ara yükseliş trendine girmişti ama o hareket keklik avlama harekatıymış meğer. Hem nominalin üzerine atarak bedelli ile yatırımcısını söğüşleme hem de yüksekten malı garibana yükleme hareketi yani. Bu müco adam olmaz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Degerli vaktini ayrip nede guzel hosluklar yapmissin oyle.

Şimdi herkes oksijeni anlayamaz hele simdiye bakan hic anlayamaz vakti zamaninda depo tanker muhabbetleri yapardi da anlayamadik iste en degerli sey meger depoyu tankeri doldurmak mis meger, bundan mutevellit deyiver oksijen ustat rusya ukrayna nato neolur
    Depo fullemek, o eskide kaldı Siren. Hem bu fiyatlarda depoların fulleneceği kalmadı artık. Hele ki ihlas iblisinde böyle birşey haşa, sermayeyi kediye yüklemek gibi birşey artık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Sn. Saltuk nerden aklınıza geldi de bunları alıntı yaptınız. Ama fena da olmadı. Evet bir ara yükseliş trendine girmişti ama o hareket keklik avlama harekatıymış meğer. Hem nominalin üzerine atarak bedelli ile yatırımcısını söğüşleme hem de yüksekten malı garibana yükleme hareketi yani. Bu müco adam olmaz.
    Daha öncede ifade etmiştim bakmayın benim yeni üyeymiş gibi lanse edildiğime ben çok uzun yıllardır buradayım hisse net forumda yazan çoğu üye arkadaşın nick isimlerini tek tek hatırlarım..İhlas holding ve iştirak şirketlerinin geçmiş zaman olurki yorumlarına baktım da Kartalgaga ve senin yorumlarındaki örnek alınacak dostça samimiyet dikkatimi çekti bu güne bu yüzden taşımak istedim belki bir hiç yüzünden birbirlerini kıran, üzen, inciten,hakaret eden vb.insanlara biraz olsun faydamız olsun diye..Aslında kırk düşünüp bir konuşmak lazım hem insanların kime neyi niye dedi çok iyi analiz yapmak öyle konuşmak her yazılanı çizilenide üstümüze almamamız lazım diye düşünüyorum..Demem o ki;üye arkadaşlar şirketlerin analiz yorumlarını yapmak yerine birbirlerine saydırıyorlar bu çok ayıp ve hayasızca yetişkin olgun insanlarda olmaması gereken olumsuz vasıflardır..Ya olduğumuz gibi yada göründüğümüz gibi olabilmeyi başarmalıyız...

4. Sevgili spek alinma sakin ama burda uzun zaman once beni spek secin demistim iste eskiler kadimler cok iyi bilir , okadar severlerki bazi bazi kullandigim kelimeleri secip kullanirlar demem oki genede spek olma sansimiz yok lakin dostane elestirimi yapayim, boyle bir yere varacagini pek dusunmuyorum eline kac firsat gecti sen hala eski stil anya mi konyami dedin , lakin kazan kazan kaybet kaybet donemi artik, hele oyle 3 gr ekmege 5 kofte gunleri geride kaldi sanirim, ic dis gelismeleri iskalamaktasin hep , yapman gereken hamleleri yapmiyorsun kanimca co dan yana da sansinin donecegini hic sanmiyorum zira degisik bir profil
    Benden yana sevgi ve sihhatle kal
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

5. kapısına kilt vurmazsa,borsada ihlaslardan başka 1 tl altı hisse hisse kalmadığından,borsaya uyacaktır ve 1 tl uzerine atabilir diyorduk.Amma velakin borsada 1 tl altında hisseler gün begün çoğaldığından atık bu yonde beklentimizde kalmamıştır..

6. Lan ihlas MORUKLARI put yapmislar kagidi masum ky boyle bir iki kademede soyuyorlar .
    Birde sirk@ bedelli aciklarsa bu sene , paraya ihtiyac var kim kazaniyorki bizde kazanalim elbirligiyle bu sirk@i kurtaralim diyerek , kim dur diyebilir yetkili dur diyebilir mi ,gikini cikartabiliyormu yillardir, soy soyabildigin kadar , bedelli bedava fon la geciniyorlar. Trik ler ne oldu acaba degerleri kacta kaca dustu, sifir olana kadar mi.

7. Anadolu ünüversitesinden yani uzaktan babasının parası veya ricasıyla diploma almış,babası öldükten sonra şirkete,hodinge hiçmi hiç bişey katamamış,beyhude,sümüklüden bir nane olmaz.holdingden emekli olan veya yaşlanıp ayrılan,babasının öğrencileri hergün azalıyor.dolaysiyle holding 3 üncu sınıf tecrubesiz yöneticelerin eline kalıyor ve gün geçtikce irtifa kaybediyor,Eğer çok acil birileri,kim olacağını bende bilemiyorum,Ama birileri tedbir almazsa,,yakın dönemde altından çıkılmayacak hal alacak..

8. Tarafına gönderdiğim kirli çoraplardan sonra birazcık onurun,gururun olsaydı o günden sonra buralarda asla yazmazdın ve esamenin bile okunmasını arzu etmezdin by_sir kıyı deniz ürünü ..

Sayfa 807/889 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •