Sayfa 489/888 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. kartalgaga hele diyi ver sen bilge birisin, bilirsin
    şimdi bir A hissesi olsun;

ortalama işlem hacmi 10 M olsun günlük,
    piyasadaki hisse ederide 200M olsun

bu hisseden sence bir vatandaş kaç tl lik alsa kimse kendini yormaz geri alcaz bu hisseleri diye ?

2. 24 milyon faiz geliri haa..Müslümana din tacirine bak sorsanız faiz haramdır ama yemem yan cebime koy misali yazıklar olsun..

3.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Hukuki soruşturma ve kovuşturmaya maruz kalmamak için,

İhlas Holding tüzel kişiliğine iftira, karalama, tezyif, tahkir ve küçük düşürme mahiyeti taşıyan ifadelere ve kullanılan üsluba azami

ölçüde dikkat edilmesi hususunu önemle rica ederim.
    ..............................

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    kartalgaga hele diyi ver sen bilge birisin, bilirsin
    şimdi bir A hissesi olsun;

ortalama işlem hacmi 10 M olsun günlük,
    piyasadaki hisse ederide 200M olsun

bu hisseden sence bir vatandaş kaç tl lik alsa kimse kendini yormaz geri alcaz bu hisseleri diye ?
    Siren'im,20 tl'lik al yanında bulunsun çay bahçesinde gezerken ciğara yapar içersin..

5.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Rabbim her daim yüzümüzü güldürsün burada gülüşümüzü çalmaya çalıştılar ama yüzümüz hep gülsün inşallah..
    80 lerde banker krizi vardi hatirlayanlar olur mutlaka babam da bunlara para kaptirmisti neyse sozum ona banker adina para toplayan babama surekli eniste ceken bir amcada para kaptirdigini soylemesine ragmen pek neseliydi cocuk aklimla adamin sahtekar oldugunu dusunuyordum neyse ertesi sene bankerin adami antalyaya yerlesti
    oyle bir ani iste bizde de dolandirilmak genetik
    galiba

6.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    80 lerde banker krizi vardi hatirlayanlar olur mutlaka babam da bunlara para kaptirmisti neyse sozum ona banker adina para toplayan babama surekli eniste ceken bir amcada para kaptirdigini soylemesine ragmen pek neseliydi cocuk aklimla adamin sahtekar oldugunu dusunuyordum neyse ertesi sene bankerin adami antalyaya yerlesti
    oyle bir ani iste bizde de dolandirilmak genetik
    galiba
    husum para mı kaptırdık şimdi hayır ben fena kaptırmış olabilirm şimdi iyice huylandım, neyse beni bilen biliyor yedek akçelerim hep var, artık o anki keyfim neye kanaat getirirse ...

Bu arada bugün arıtma cihazı almışız haberim yok, fiyatını sordum sormaz olaydım, bari ihlas alaydın dedim ama iş işten geçmiş artık...

7. yanlis anlasilmasin asagilamak icin soylemiyorum
    ne ilkokul mezunlari basarili is adamlarimiz var
    yalniz
    turkiyede acikogretim mezunu holding yoneten kac tane ceo vardir ustune bir de sabikali
    bimde kasiyer bile yapmazlar
    muca it oren hakkinda cikan haberler referans alarak yazilmistir kendisi bu haberleri tekzip etmemistir
    kaynak :
    vikipedi cesitli gazeteler

8.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    husum para mı kaptırdık şimdi hayır ben fena kaptırmış olabilirm şimdi iyice huylandım, neyse beni bilen biliyor yedek akçelerim hep var, artık o anki keyfim neye kanaat getirirse ...

Bu arada bugün arıtma cihazı almışız haberim yok, fiyatını sordum sormaz olaydım, bari ihlas alaydın dedim ama iş işten geçmiş artık...
    iyi arastirdin mi bizde takdirdik LG

Sayfa 489/888 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •