Sayfa 363/888 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    Abi inşallah yeşil yandıgı günler görmen ve kazanman dileklerimle
    inşallah hepimiz kazanalım
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2.  Alıntı Originally Posted by matkap Yazıyı Oku
    oyak yatırımda ben para vermiyorum isterseiz bir araştırın
    Ben Oyak Yatırıma sordum para istiyor matkap arkadaşım. Ancak aylık belli bir işlem hacmi yapar ve komisyon ödersen ancak o zaman ücretsiz derinlikli ekran veriyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Ben Oyak Yatırıma sordum para istiyor matkap arkadaşım. Ancak aylık belli bir işlem hacmi yapar ve komisyon ödersen ancak o zaman ücretsiz derinlikli ekran veriyor.
    Aynen doğru. Sadece finans yatırımda belli bir portföyün üzerinde hesapta hisse olunca para almıyorlar diye biliyorum. Kullanan bir abim vardı oradan biliyorum. Şu an hala devam ediyor mu bilgim yok ama ben hiç bir aracı kurumla muhatap olmadan kendim alıyorum en güzeli para gidiyor ama kimseyle muhatap olmuyorum güzel oluyor
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Bir yanlış anlaşılma olmasın kartal arkadaşım. Hisse 50 dolar olacak demedim. İnternette yıllardır dolaşan bir hikaye var. Ona atıfta bulundum sadece. Hikaye şu:
    Bir zamanlar köyün birine bir adam gelmiş ve tanesi 10 dolardan maymun alacağını söylemiş. Köyde çok maymun olduğu için köylüler sevinçle ormana koşup maymun yakalamaya başlamışlar. Adam, binlerce maymunu 10 dolardan satın alınca ortalıkta maymun azalmış, yakalaması da zorlaşmış. Köylüler, tam maymun yakalamaktan vazgeçecekken, adam her maymun için 20 dolar vereceğini söylemiş. Yeniden heveslenen köylüler, tekrar maymun yakalamaya başlamışlar. Maymun sayısı azaldıkça fiyatı artıran adam, bu kez her bir maymun için 25 dolar ödeyeceğini ilan etmiş. Ama artık maymuna rastlamak bile çok zorlaşmış. Bunun üzerine adam, fiyatı 50 dolara çıkardığını ancak kendisinin işi olduğu için şehre gitmesi gerektiğini, yardımcısının onun yerine alım yapacağını söylemiş. Fiyat 50 dolar ama ortalıkta hiç maymun yok, köylüler kıvranıyor. Yardımcı köylülere, "o yokken, şu büyük kafeste topladığımız maymunlar var ya, ben onların tamamını size 35 dolardan satayım, siz de patron gelince ona 50 dolardan satarsınız" demiş. Köylüler büyük bir sevinçle tüm birikimlerini bir araya toplayarak tanesi 35 dolardan maymunların hepsini almışlar. Sonra da beklemişler maymun tüccarı adamın dönüş yolunu. Ne var ki ne maymun tüccarını ne de onun yardımcısını bir daha gören olmamış.
    Umarım karşına çok güzel fırsatlar çıkar da zarardan kara geçersin kartal.
    Yeri gelmişken şunu da belirteyim. BU FORUMDA YAZDIKLARIM SADECE SOHBET AMAÇLIDIR. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM TAVSİYESİ VERECEK KADAR BİLGİ SAHİBİ DE DEĞİLİM.
    Herkese bereketli, hayırlı kazançlar dilerim.
    Ya eline sağlık çok güldüm akşam akşam.Bizde o köylülerin ta kendisiyiz.Gülmek güzeldir..

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. evet haklısınız bende sordum işlem yapmak şartmiş

6. Topaç ,şimdide iştirak hisselerinden satıyor ihlas holding hissesi alıyor özelliklede İhgyo hisselerinde satış yapıyor.Bir ara seans sonrası holding 1.24 tl alış yaktı bakalım yarın neler olacak hep beraber görelim..Anladığım kadar holding hissesinin fiyatını ihgyo'nun da üstüne atacak gibime geliyor tıpkı geçmiş yıllarda yükselişlerde olduğu gibi ..Tabii ki bu düşünceler beni bağlar o yüzdende kimseye al yada sat tavsiye etmiyorum çünkü mücahit ören güven veren bir iş insanı değil yarın ne yapacağı hiiiççç belli olmaz zarara uğramanız vicdanımı yaralar ben kaybettim siz kaybetmeyin..Hakkım Mücahit Ören'e haram olsun şirketine uzun vadeli yatırım yaptım ne temettü nede bedelsiz verdi sürekli zarar yazdı hisse fiyatını bilinçli yükseltmedi bizim paralarımızla diğer yatırım araçlarında cebini muazzam bir şekilde doldurdu biz hep onu bekledik sonrada geldi çeşitli alaverelerle elimizdeki hisseleri baskılarla alıp götürdü ama hala elli yüz hisse peşinde giderken bile gözleri sağda solda kimden ne çarparımın peşinde ama arkadaşını destekçilerini söyle bana sana kim olduğunu söyleyeyim by harami ..Hakkım haram olsun sana ahirette zayi olmasın çünkü ben senin şirket hisseni aldığımda dolar 1.15 tl gibiydi dolar alsam param %altı yüz elli değer kazanacaktı keza altın almış olsaydım yine kazancım tatminkar olacaktı çünkü bize almayın diyenler yatırımlarını döviz ve altın üzerine yoğunlaşarak yaptılar ..Hepsine hakkım haram olsun bizi yanlış yönlerdiler Lira'yı paçavraya çevirdiler değersizleştirdiler atılacak sıfırda kalmadı bize hala lira lira diye nutuk atıyorlar.. Yazık günah bu millete be kardeşim sen niye Türk Lirasına yatırım yapmadın diye sorarlar insana..Efendiler;hala asgari ücreti tartışıyorsunuz yapmayın, kıymayın, biz vefalı Türk milletine.. Tuzu kuru olanlar okumasın ama bizim oğlan () okuyabilir çünkü o da benim gibi garibanın biridir diye tahmin ediyorum..
    Son düzenleme : kabile reisi 61; 03-12-2020 saat: 20:25.

7.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Topaç ,şimdide iştirak hisselerinden satıyor ihlas holding hissesi alıyor özelliklede İhgyo hisselerinde satış yapıyor.Bir ara seans sonrası holding 1.24 tl alış yaktı bakalım yarın neler olacak hep beraber görelim..Anladığım kadar holding hissesinin fiyatını ihgyo'nun da üstüne atacak gibime geliyor tıpkı geçmiş yıllarda yükselişlerde olduğu gibi ..Tabii ki bu düşünceler beni bağlar o yüzdende kimseye al yada sat tavsiye etmiyorum çünkü mücahit ören güven veren bir iş insanı değil yarın ne yapacağı hiiiççç belli olmaz zarara uğramanız vicdanımı yaralar ben kaybettim siz kaybetmeyin..Hakkım Mücahit Ören'e haram olsun şirketine uzun vadeli yatırım yaptım ne temettü nede bedelsiz verdi sürekli zarar yazdı hisse fiyatını bilinçli yükseltmedi bizim paralarımızla diğer yatırım araçlarında cebini muazzam bir şekilde doldurdu biz hep onu bekledik sonrada geldi çeşitli alaverelerle elimizdeki hisseleri baskılarla alıp götürdü ama hala elli yüz hisse peşinde giderken bile gözleri sağda solda kimden ne çarparımın peşinde ama arkadaşını destekçilerini söyle bana sana kim olduğunu söyleyeyim by harami ..Hakkım haram olsun sana ahirette zayi olmasın çünkü ben senin şirket hisseni aldığımda dolar 1.15 tl gibiydi dolar alsam param %altı yüz elli değer kazanacaktı keza altın almış olsaydım yine kazancım tatminkar olacaktı çünkü bize almayın diyenler yatırımlarını döviz ve altın üzerine yoğunlaşarak yaptılar ..Hepsine hakkım haram olsun bizi yanlış yönlerdiler Lira'yı paçavraya çevirdiler değersizleştirdiler atılacak sıfırda kalmadı bize hala lira lira diye nutuk atıyorlar.. Yazık günah bu millete be kardeşim sen niye Türk Lirasına yatırım yapmadın diye sorarlar insana..Efendiler;hala asgari ücreti tartışıyorsunuz yapmayın, kıymayın, biz vefalı Türk milletine.. Tuzu kuru olanlar okumasın ama bizim oğlan () okuyabilir çünkü o da benim gibi garibanın biridir diye tahmin ediyorum..
    Kabile arkadaşım güzel yazmışsın ancak şahsi fikrimle bir konuyu düzeltmek istiyorum. Müco'ya güven veren bir iş insanı değil demişsin ancak ben şunu anladım ki bu müco güven vermekten öte beceriksiz bir adam. Holdingi yönettiği falan yok, Amerikada s...nin keyfinde. Babası öldükten sonra bi b.ktan anlamadığı için şirketi leş kargaları yönetiyor ve için için kemiriyorlar. Müconun görevi ise holdingi yönetiyormuş gibi görünüp kukla adam olmaktan öteye gitmiyor. Yoksa hele ki bu iktidar döneminde böyle bir şirket buralarda mı olurdu? On sene önce 7 TL olan hisseler bugün 70 TL.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    *ihlas holding: şirketimiz, türkiye'de enerji konusunda (hes) faaliyet gösteren bir firma ile iş, yatırım ortaklığı ve satın alma görüşmelerine başlanmış olup, karşılıklı gizlilik sözleşmesi imzalanmıştır

(04/12/2020 - 10:19:07)
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Sayfa 363/888 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •