Sayfa 855/889 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Dokundu ve 1.15 krş yaptı cep harçlığını kaptın bakalım sevildiğini bil güle güle harca
    Tahtacı algı yönetimini iyi bilir. Bu manevrayı defalarca yaptı, 1,15 götürür, 1,11 e getirir. Ah neden satmadım yaw detirtir... İhyayda da aynı bıktırma silkeleme dümeni çevirdi malı kaptı, 1,80 e götürdü şimdi gel al diyor. Hele bunda silkelenecek keriz varmı diye düşünmeden edemiyorum. Herkese de sabır diliyorum. Borsada ucuzun bedavası ancak çok zor bir kağıt olduğu kesin. Buraları yıkarsa tadından yenmez diye düşünüyorum ...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. 😅ederi kadar aldigimi dusunuyorum ama kimbilir bir sabah aklima eser ucuz gelir daha da alirim kim bilir 🤠

3.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Tahtacı algı yönetimini iyi bilir. Bu manevrayı defalarca yaptı, 1,15 götürür, 1,11 e getirir. Ah neden satmadım yaw detirtir... İhyayda da aynı bıktırma silkeleme dümeni çevirdi malı kaptı, 1,80 e götürdü şimdi gel al diyor. Hele bunda silkelenecek keriz varmı diye düşünmeden edemiyorum. Herkese de sabır diliyorum. Borsada ucuzun bedavası ancak çok zor bir kağıt olduğu kesin. Buraları yıkarsa tadından yenmez diye düşünüyorum ...
    Kardeşim,3 yada 4 yıl İhyay taşıdım 2022 aralık ayında hatırladığım kadar 1.40 tl gördü artık gidecek diye düşündüm kıyıp satamadım sonrası düştükçe düştü malum 0.60 krş'lara kadar sonrasında 1.04 gördü tekrar verdiler aşağıya bankalara olan vadesi gelmiş yüklü borçlarımdan dolayı 0.91 krş'a satmak zorunda kaldım maliyet ortalama 1.26 krş paramın 3 yıllık eriyip buhar olmuşluğunamı yanayım hisse başına 0.35 krş zararımamı yanayım dünde 2 yıl taşıdığım 1.54 maliyetli İhgyo hisselerimi 1.43 tl'den sattım borç kapatmak için çok şey yazıp çizmek istiyorum bu zalim zulüm canavarı harami çetesi başı Mücahit Ören'e ama dilimi ısırıyorum terbiyemi bozmak istemiyorum sadece şunu diyeceğim Allah onu ve ailesini bildiği gibi yapsın çünkü ihlas finans dahil yüz binlerce insanın canını yakmış alın terlerini,emeklerini,birikimlerini çalmış, hortumlamış,soymuş bir din taciri iblisten bahsediyoruz...Tahta yapıcıları,köpekleri pardon sipekleri de ondan daha zalim,acımasız,merhametsiz ,insafsızmış ama tabiiki at sahibine göre kişnermiş o da bir gerçek.. .

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    ��ederi kadar aldigimi dusunuyorum ama kimbilir bir sabah aklima eser ucuz gelir daha da alirim kim bilir ��
    Rahmetlide (oksi) bir zamanlar tankları fulleyip sollardı şimdilerde çengelköy'de salatalık sattığını duydum Yani demem o ki sonra kalun kaçmasun Siren'im biz işin şaka tarafındayız ,elbetteki yaptığın yatırımlara bol kazançlar diliyorum..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 07-09-2023 saat: 20:56.

5. İki ay da beni bıktırdı bu namıssız ihlas. Seni çok yıpratmışlarsayın horofira. Burdan satamam en az. 1.60 olmalı ki kurtarsın
     Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Kardeşim,3 yada 4 yıl İhyay taşıdım 2022 aralık ayında hatırladığım kadar 1.40 tl gördü artık gidecek diye düşündüm kıyıp satamadım sonrası düştükçe düştü malum 0.60 krş'lara kadar sonrasında 1.04 gördü tekrar verdiler aşağıya bankalara olan vadesi gelmiş yüklü borçlarımdan dolayı 0.91 krş'a satmak zorunda kaldım maliyet ortalama 1.26 krş paramın 3 yıllık eriyip buhar olmuşluğunamı yanayım hisse başına 0.35 krş zararımamı yanayım dünde 2 yıl taşıdığım 1.54 maliyetli İhgyo hisselerimi 1.43 tl'den sattım borç kapatmak için çok şey yazıp çizmek istiyorum bu zalim zulüm canavarı harami çetesi başı Mücahit Ören'e ama dilimi ısırıyorum terbiyemi bozmak istemiyorum sadece şunu diyeceğim Allah onu ve ailesini bildiği gibi yapsın çünkü ihlas finans dahil yüz binlerce insanın canını yakmış alın terlerini,emeklerini,birikimlerini çalmış, hortumlamış,soymuş bir din taciri iblisten bahsediyoruz...Tahta yapıcıları,köpekleri pardon sipekleri de ondan daha zalim,acımasız,merhametsiz ,insafsızmış ama tabiiki at sahibine göre kişnermiş o da bir gerçek.. .
    Para tekniği yapar.

6.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Rahmetlide (oksi) bir zamanlar tankları fulleyip sollardı şimdilerde çengelköy'de salatalık sattığını duydum Yani demem o ki sonra kalun kaçmasun Siren'im biz işin şaka tarafındayız ,elbetteki yaptığın yatırımlara bol kazançlar diliyorum..
    Cok dogrusun ayakta alkisliyorum seni. oksi kardesimize gelince valla sanki onu alayamadik biz hakkaten tanker tanker depolari doldurmak lazimmis o donemler 3, 5 tl lerden nerelere . Ihlasa gelince, cok daha iyi secimler yapabilirdim lakin iste bi orda bir burda ...zaten artik bende ky sayilirim
    Sevgili spek gozum tahtada haberin olsun
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

7. 5 kademe almışlar tahtaya alıcı gelmiyormuş.spek bile şaşırmış.....y.t.d.

Tahtacı, buralardan bizim satmamıza imkan ve ihtimal yok. Tahtanın başını kaldırmasına da müsade etmiyorsun. Borsaya son zamanlarda üşüşen ky (kör yatırımcı) nın bunu fark etmesini şimdilik istemiyorsun. Oyala, boyala bakalım. Ne zamana kadar...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 855/889 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •