Sayfa 231/887 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon
Arama sonucu : 7095 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    mucait gibi dusunelim piyasa nasil.tokatlanir
    gazetende bir haber uydur : libyanin yeniden ihyasinda ihlas holdingle calisacaklar
    uydur gitsin yalan dogru soran yok
    hisseleri hacimlendir elini opene 1 tl den satarsin
    haydi muco
    hangi tarihli gazetesinde yayınladılar hus bide senden ricam yazılarını yazarken binlerce sahsın maliyetinin yukarda oldugunu düşün ha diyorsanki bu işe hiç girmemiş yeni girmek isteyenleri uyarma bagabında yazıyorsan düşüncelerini neyse ama belirt yeni girmek isteyenleri ikaz ediyorum diye ytd

2. Hüso, adamlar senin buradaki 'satın kurtulun' sözlerinizle 0.64 ten satmışlar. % 15 e yakın kayıp. Şimdi bu adamlara iyilik mi yaptın, kötülük mü?
    Son düzenleme : heilzede; 05-06-2020 saat: 14:28.

3.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Hüso, adamlar senin buradaki 'satın kurtulun sözlerinizle' 0.64 ten satmışlar. % 15 e yakın kayıp. Şimdi bu adamlara iyilik mi yaptın, kötülük mü?
    onlarda paranin tursusunu kurmasalarmis
    dolar altin alsalar yuzde 30 ceplerinde
    araba bile alsa hem binerdi hem kara gecerdi
    her aklimi onlara mi vereyim

4. uzun vadede ihlas almayan her zaman kazanir
    benim gordugum budur
    genelde bu hissede iken bir suru firsati kacirirsiniz

5. ayrica yatirimlariniz profosyonel yardim almaniz
    tavsiye edilir zaten hic yatirim danismani bu grubun hissesini tavsiye etmeyecektir
    acil ky yi koruma kanunu cikarilmali

6.  Alıntı Originally Posted by sınırlı sorumlu ky Yazıyı Oku
    4 temmuz da satış olmayacak
    korona değil domuz gribi olanlardan bir daha çıkmıyor değil mi moruklar
    Ya bir defolup gitmrdiniz şu forumdan,ne çok havladınız...Hissen varsa niye var ve niye bekliyorsun,hissen yoksa neden buradaki hissesesi olanları korkutuyorsun.Git başka kapıda havla,hadi oradan...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    onlarda paranin tursusunu kurmasalarmis
    dolar altin alsalar yuzde 30 ceplerinde
    araba bile alsa hem binerdi hem kara gecerdi
    her aklimi onlara mi vereyim
    Hüso bak kavuşalım diye şehirler arası yollar açıldı. Açılın kapılar şaha gidelim dediler Seninle tanıştığım gün yatırımcının kurtulduğu gün olacak. Hayırsever hüso mübarek hüso Sen biz yatırımcıları niye bu kadar çok düşünüyorsun. Bak çay içiyorum aklıma geldin şimdi . Ya İhlas seni gömecek Ya beni gömecek
    Şaka bir yana cidden ne istiyorsun bizden bak bu kadar insanın vebali var sürekli bir yönlendirme çabası içindesin hiç düşünmüyormusun buradaki insanlardan senin yüzünden zarar edenler olduğunda nasıl rahat yatacaksın. Bu hissede zarar mı ettin geçmişte ki böylesin yada birileri sana talimatmı verdi cidden burayı takip eden herkes biliyor. Benim adım soyadım her şeyim belli. Sen kimsin de hele ...
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

8. Arkadaşlar Demokrat76 nikli arkadaşamızın vefat etmiş olduğunu öğrendim Allah Gani Gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah para kazanıp kaybedebiliriz ama 3-5 kuruş İçin şanımızı Şeref’imizi kaybetmeyelim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 231/887 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •