Sayfa 102/888 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 809 - 816 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Bir duyum var ama kimseyide yanıltmak istemem, umarım kısa zamanda yaparlar
    Haberlere ve duyumlara bayilirim, benimle ozelden paylasabilirmisiniz, hic endise duymayin, etkilenirim diye

2. 10 mart 22 Nisan Iıııı satmıyacan diyen bir kardeşimiz vardı hala aynı fikirdemi acaba eğer aynı fikirdeyse akçaabat köftesi , piyaz ve kıvırcık salata kendisine benim ikramım olacaktır.. umarım benim anladığım gibi olur..

4.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    10 mart 22 Nisan Iıııı satmıyacan diyen bir kardeşimiz vardı hala aynı fikirdemi acaba eğer aynı fikirdeyse akçaabat köftesi , piyaz ve kıvırcık salata kendisine benim ikramım olacaktır.. umarım benim anladığım gibi olur..
    Kabilem, Komaroglu'ysa ben 1 , 2 yorum temenni veya hissiyatlarimi paylasip degerli fikirleri sorabilirim

5.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Kabilem, Komaroglu'ysa ben 1 , 2 yorum temenni veya hissiyatlarimi paylasip degerli fikirleri sorabilirim
    Seviliyorsun güzel kardeşim..Özledim.. slmlar..Umarım bir gün sana akçaabat köfte söyleme fırsatı yakalarım.. İnsha Allah..

6. artik nasil bir ateskes anlasmasi yaptilarsa abd nin hosuna gitmedi zaten bu yuzden anlasmanin borsaya hic pozitif etkisi olmadi libyada bir kazanctan bahsediyorlardi fakat onuda hafter ile esad anlasti
    rusyanin wagneri yerini esadin askerleri alacak gibi
    korona virus etkisi gecse bile borsa riskli
    risk ne kadar buyukse kazanc o kadar buyuktur
    yada kayip ihtimali yuksektir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Algı operasyonu yapma hus... Avrupa borsaları içinde en az bizim ki düştü... Milli meselelerde alçaklık yaparsan her türlü ağzının payını veririm... Devleti yönetenler can siperane çalışıyor... En fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu zamanları yaşıyoruz... Akıllı ol.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Algı operasyonu yapma hus... Avrupa borsaları içinde en az bizim ki düştü... Milli meselelerde alçaklık yaparsan her türlü ağzının payını veririm... Devleti yönetenler can siperane çalışıyor... En fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu zamanları yaşıyoruz... Akıllı ol.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    durum analiz yaptim sadece ,
    haklisin

Chp yanlis yapiyor multeci sorununu dunyaya anlatarak Ak partiye destek olmaliydi
    bence de birlik zamani moral bozmak olmaz
    son zamanlarda atilan her adimda hakliyiz
    ab bm abd destek veriyor gibi ama onlara guven olmaz belli ki pasta buyuk
    medeniyyet denilen tek disi kalmis canavar saldiriyor
    akdeniz de hakimiyet cok onemli . korona virus belki de sansimiza olumlu sonuclarda dogurabilir.

Sayfa 102/888 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •