Sayfa 250/889 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon
Arama sonucu : 7110 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    5 sene once ihlas yerine altin alsaydiniz
    ayni oranda getiri icin su an ihlasinen az 1.5 tl
    olmasi gerekirdi guzel bir yerden arsa alsaniz 1.5 tl
    yazlik alsanız 1.5tl araba alsaniz 1.5 tl
    nereden bakarsaniz bakin 5.yilda yuzde 50 zarar
    elinizde sabit oldugu surece zarar ediyor
    bekliyorum falan diyenlere inanmayin
    Hus senin hissen ihlas hissen var mı?eğer varsa önce sen çık sonrada bize satın kurtulun de.Eğer yoksa git başka yerde hırla.Çok aleni ipinin birilerince tutulduğu aşikar. Cehenneme kadar yolun var,çok paran varsa ver bizde bu iblis patronlarından kurtulalım yok ise Seninde,ipini elinde tutan sahiplerinin de Allah belasını versin, yeter da!!

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Hus bu kadar iyi niyetli bir insansan eğer ben kaç kez dedim sana yaz numaranı konuşalım görüşelim dedim. Benim saklanacak gizlenecek bir şeyim yok. Adım belli işim gücüm belli kim olduğum belli burada yazdıklarım belli. Ama sen sürekli bir yönlendirme çabasındasın. Kardeşim buradaki yatırımcının cebindeki paranın kar veya zarar olmasından sana ne. Kim başkasını bu kadar düşünür. Sürekli birilerine bir şey yaptırma çabasındasın. Yazıktır Günahtır Vebali Vardır insanları Yönlendirme. Bu dünyada çıkmazsa öte dünyada çıkar.

Kime hizmet ediyorsun bilmem ama hep yönlendirmeye çabalıyorsun. Kimse memnun değil zararda olmaya , kimse zarar etmek istemez ama insanların psikolojisini bozmaya zerre kadar hakkın yok. Patronlarına söyle sana talimat verip bu yazıları yazdıranlara söyle kimsenin ahı kimseye kalmaz. Din tüccarı olup borsada milletin cebinden çalanlara söyle babayı alacaklar

Başkentin selamı var de şarap şişesini hediye edeceğim onlara Artık içerler mi ne yaparlar bilmiyorum..
    Sn başkent objektif yorumunuzun noktasına kadar katılıyorum.

3. demokratin vefatindan sonra yazmiycaktim

4. Konut kalmamış elinde hepisini eritmis kasaya yakında gelirmi..

5. Epeydir forma girmiyor hisseyi bile takip etmiyor hatta telefonundan anlik borsa takiplerini bile silmistim
    En son 86 lardan alip corora virus mevzusu cikinca terste kalip 39 kuruslari gordugumde beni sinirlerimi yipratip o gunden beri ihlaslarim duruyor lakin takip bile etmiyor ara sira kac kapatmis diye tv den teleteksden bakiyordum halada öyle yapiyorum ihlaslar ne kadar duserse dussun yatirdigim ve bekledigim zamanida hesap edip ciddi para kazannadan ihlas danda ayrilmayi dusunmuyorum gazete 4 olacak iheva 2 yayin da gidecek ihlasi 80 den satacam yok oyle bi dunya ben para kazanamiyorsam tahtacida kazanmadin oda benimle birlikte yillarca beklesin.
    Demekrot arkadasin yemin ederim ki az evvel forma ilk defa girip simdi vefat ettigini gördüm
    Cok üzüldüm allah rahmet eylesin.

Yorumlarimin tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat ve tut tavsiye si değildir...

6. Bu kağıt gider. Gider Ama nasıl ne zaman
    Ne kağıtlar gördük gitmeyen
    Mesela dohol. Rygyo. Sasa.
    Ama bu Başka
    Bunda beklememin tek sebebi arada bir yem atması
    Maliyetim düşük çokta sabrım yok bunda kalmaya.
    Bugün tavan yapsa hepsini yazmışım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Herkese mutlu sonlar
    Rahmetli Demokrat nikli arkadaşada Allah rahmet etsin.

7. Exclamation Lanetli kağıt

Boston çay partisini , para sahipleri tarafından kızıderili kıyafetine giren ayak takımına yaptırdılar , 1776 bağimsızlık günü ne günmüş be, adamlar dünyanın tüm hırsızlar için sığınılacak güvenilecek tek yeri olacakmış meğer.
    Para sahiplerinin ayak takımı burda da bürünmüşler iyilik kılığına ky yi usandırmak için yazıyor ; Moruklar. Geçmişe bakılırsa çok kişi aldatıldı .
    Güvenilen 4 temmuzda ad bu ky SATMAYACAK.
    Bağimsız fikriniz hiç etkilenmeden kararı kendiniz verin yatırımınıza.

8.  Alıntı Originally Posted by sınırlı sorumlu ky Yazıyı Oku
    boston çay partisini , para sahipleri tarafından kızıderili kıyafetine giren ayak takımına yaptırdılar , 1776 bağimsızlık günü ne günmüş be, adamlar dünyanın tüm hırsızlar için sığınılacak güvenilecek tek yeri olacakmış meğer.
    Para sahiplerinin ayak takımı burda da bürünmüşler iyilik kılığına ky yi usandırmak için yazıyor ; moruklar. Geçmişe bakılırsa çok kişi aldatıldı .
    Güvenilen 4 temmuzda ad bu ky satmayacak.
    Bağimsız fikriniz hiç etkilenmeden kararı kendiniz verin yatırımınıza.
    allah beni dediklerinizden yapmasın

Sayfa 250/889 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •