Sayfa 254/888 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Bir şirketi yönetenlerin başarısı onların şirkete kattığı değer ve bunun hisseye olumlu yansımasıyla gösterir kendini. Big para üzerinden 26 Haziran Tarihli hisse kapanışlarına baktım ve nominal değer altındaki hisselere bakınca gülesim geldi

http://bigpara.hurriyet.com.tr/borsa/hisse-fiyatlari/1/
    sıralı olarak son sayfaya kadar baktığımızda
    Brko
    Ieyho
    İhlas
    Egcyh
    YGYO
    hisselerini göreceksiniz İhlas yatırımcısı olarak bulunduğumuz kulvar bu arkadaşlar Sayın İhlas grubu yönetimi ve yönetim kurulunda ki değerli beyefendiler biz yatırımcılara artı değer olarak ne katacaksınız. Ne zaman bizleri temettü verebilecek bir şirketin yatırımcısı olarak borsada imrenilecek bir duruma getireceksiniz. Merak ediyorum ve tahminim bir çok yatırımcı merak ediyor ne zaman biz yatırımcılarının yüzlerinin gülmesini sağlayacak bir hisse olarak ön planda olacaksınız.

Nasıl bir vizyonunuz var. Yatırım yapmayı düşündüğünüz bir sektör var mı ?
    Yatırımcıyı şeffaf şekilde bilgilendirecekmisiniz yaptığınız iş ve işlemlerden ?
    Yoksa yatırımcıya sana ben al mı dedim diyeceksiniz ?
    Hadi gelin burada ve diğer finansal portallarda bilgi veren bir yatırımcı temsilciniz olsun. Yapabilir misiniz ? Ben sanmıyorum.
    İyi hafta sonları arkadaşlar.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2. Çok haklısınız sayın Başkent üstadım. SPK ile ilgili bazı yasal düzenlemeler yapılması artık şart oldu. Finansal piyasaların gelişmesi minvalinde "Halka Arz"ın ruhuna uygun hareket etmeyen; borsaya açılmayı yatırımcıların cebinden sürekli para çalıp magazin sayfalarında hava atmak gibi gören ş.siz patronlara ait hisseler "Etik Kurulu" benzeri bir yapıda dönem dönem sorgulanmalı ve öncelikle 3, 6, 12 ay; gerekirse de tamamen piyasa işlemlerine kapatılmalıdır. Bir çeşit mahkeme gibi yani. Başka kurtuluşumuz yok.

3. İhlas gayrimenkul devi olacak hazırlık lar sürüyor bir ortaklık anlaşması..

4. Rabbim olan Allah kul hakkı ile ahirete intikal eden Enver Ören'nin acımasız,merhametsiz,adaletsiz,hırsız,dolandırıcı, tüysüz yetim ve kul hakkı yiyen,zalim,dubaracı oğlu mücait Ören'i ıslah eylesin..Yıllardır bu şirketlere ,hisselere ortak olup bekleyen hayalleri olan kardeşimiz (Nur içinde yatsın,mekanı cennet olun) Rahmetli Demokrat'ı bile dolandırmış hakkını gasp etmiş sonrasında da kardeşimizi İhlas holding hissesini sürekli baskılıyorlar diye sıkıntıya sokan kalp krizi geçirmesine sonrada rahmetlik olmasına vesile olan bir sözde iş insanı Mücait Ören han hazretleri..Corana virüs bile seni durduramadı be zalim merak etme bu dünya sanada kalmayacak firavun'a kalmadığı gibi..Not:Mücait,Gsd holding 2.18 tl oldu haberin varmı toprak doyursun gözünü biraz ahlaklı ,terbiyeli,hayalı iş adamlığı dersi al bu şirketlerin sahiplerinden..ytd..

5. son anda 10 M işlem yapıp 0.90 da 0.88 çektiler ytd
    agode

6.  Alıntı Originally Posted by AYHAN Yazıyı Oku
    son anda 10 M işlem yapıp 0.90 da 0.88 çektiler ytd
    Şimdi burdan herkese bir soru,hepimiz seyrediyoruz bakıyoruz hisseye, diyoruz işte kalkmıyor, forumlara girip garip garip insanlar melek yüzüne bürünmüş hisseyi sattırmak için yazı yazanlar, tahtayı kitliyorlar on milyon lotlar satışta falan durum hakkatende böyle, e iyi hoş piyasa kopmuş birebir yapan var bire ıkı yapan yan tahtalar varmı var e peki bu şirketin sahibi para kazanma, bu rakamları çok daha yukarılara taşıma ve kazandığı parayı cebine koyma arzusu yokmu evet var e peki bu kadar tahta yı niye zorluyorlar niye bu denli sıkıştırıyorlar, tvetterden spk yapılan onca şikayet var hatta yazı ile bildirilen şikayetleri de tahmin edebiliyorum...Peki gayeleri ne
    yoksa beklenti büyükmü, bu konuda ne dersiniz,
    zira 1 liranın altında holding yok bu saatten sonra fiat burlarda olduğu müddetce, gelende alır gecende alır mal kaptırırlar
    yatırım tavsiyesi değildir kimseye al veya sat anlamında değil sadece düşüncelerimi yazdım

7. Exclamation Lanetli tahta

SATMAK ALMAK TUTMAK KİŞİNİN HÜR İRADESİDİR ,KİMSEYE İNANMAYIN SADECE GERÇEKLERİ ARAŞTIRIN. Y.T..D.
    Kimilerin bağımsızlık günü yeminler edilen ,koruyucu, kollayıcılığı , sığınılacak,lütuf edilen tek yer, kimilerin şeytan kimileri için ise şeytanlıkla suçladığı ama gerçekte her şeyiyle ona tabii olanların 4 temmuz günü de bitti
    * *
    * *
    Bu ky 26 ekimde de satış YAPMAYACAK, şimdi 4 ay daha oyalanın MORUKLAR
    * -------------------------------------------------------------------------- *
    * *

8. Devlet öncülük edecek SPK uygulayacak...Örneğin 5 yıl arka arkaya zarar eden ettiği halde nasıl ayakta durduğunu zarar eden şirketi nasıl ayakta tutup nasıl finanse edildiği incelemeli HATTA Firma sahiplerini uyarmalı ...Yeri geldiğinde KAYYAUM ATAMALI.... Eğer zarar BASİRETSİZ YÖNETİMLERDEN KAYNAKLANIyORSA gereği FİRMA SAHİBİ tarafından yapılmalı...Böyle FİRMALARIN ne DEVLETE nede YATIRIMCISINA faydası var... Ben bir şirkette GENEL MÜDÜR olsam ve yıllarca şirketi zarar ettirsem İLK ÖNCE KENDİMİ sSORGULAARIM hatta istifamı verir çeker giderim. Eğer bu ALT KADEME YÖNETİCİLERDEN KAYNAKLANIYORSA onları değiştiririm.

Sayfa 254/888 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •