Sayfa 183/889 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon
Arama sonucu : 7110 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Rabbim , karşımdakine benim için ne düşünüyorsa kat ve kat fazlasını versin , buğün çok ilginç hareket yaptı iblis ardı ardına tüm kademeleri bekletmeden tavana kadar aldılar şimdiye kadar hiç böyle bir hareket görmemiştim elbet bunun altından bir bit yeniği çıkar, Sağlkla ve sağlıcakla kalın

2. Beyaz elin siyah ele üstünlüğü yoktur ki böyle peşin hükümlü önyargılı bir beklentimiz dayatmamız düşüncemizde yoktur yeterki insan bulunduğu topraklarda ülkesine sahip çıksın yediği ekmeğe ihanet etmesin hain olmasın insan evladı olsun dini dili ırkı bize asla sıkıntı vermez o bizim kardeşimizdir kendisini candan yürekten kucaklarız bizler böyle gördük böyle bildik böyle terbiye aldık el aman diyene asla el kaldırmayız merhamet ederiz ona sevgimizle şefkatimizle şifa olmaya çalışırız..Benim amacım hakir görmek değildi sadece bir kelimenin anlamı ifadesi başkalarını ilgilendirirken özellikle o kişi tarafından neden kullanıldığıdırki aslında beni çok ilgilendirmiyordu sadece merak ettim işte samimiyetle sordum sonrasında ters tepki aldım olay büyüdü gitti üzücü boyutlara ulaştı tabiiki sonrada çok üzüldüm hatta kendime çok ama çok kızdım ister inanır istersen inanmazsın ama insanların üzülmelerin vesile olmayı asla istemem..Barışmak istersen dost elim hazırdır uzattım bile sıkabilirsin ve kucaklaşırız yok hayır istemez der geri çevirirsen canın sağ olun derim..İnsanız yanlış anlaşılmış yada anlatmış olabiliriz..

Bunu kaldırmasa iheva ya gömemezdi...

4. Yıl 2013 üzerinden 8 yıl geçer yıl 2020 isimler nickler farklı ihlaslar hep aynı ve bu böyle sürecek gibi
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5. Herkes yanlış yapabilir önemli olan bunu anlayıp telafi etme erdemidir,Her yanlış , yada doğrudan insan bir tecrübe elde eder tabiıi değerlendirbilirse,Neyse çok can sıkıcı oldu ama geçti olay kapanmıştır , her kim olursa olsun bu iblise uzunca bir süre yatırım yapıp , amacına ulaşamayan kişilere üzülürüm , kader kismet demek lazım , aslında toprak kusar bunları içine almaz dışına atar ama malesef bizlerde bunların yatırımcısıyız ne yaparsın.

6.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Yıl 2013 üzerinden 8 yıl geçer yıl 2020 isimler nickler farklı ihlaslar hep aynı ve bu böyle sürecek gibi
    Hiçbir zaman nick imi değiştirmedim, Aynen devam dedim anlamındada egenin büyük bir şehrinin gecekondusu yatmaktadır çocukluğumun 18-19 yılın geçtiği gerçi burlar yıkılalı yıllar oldu rantsal dönüşüm

Buradaki saygı değer ortaklarımın nominal altında tek lot kaybetmesi bile beni derinden üzüyor
    Bu tuzakları bol yolculuğumuzda gerek bilgi gerek psikolojik destek sağlıyarak emek veren ortaklarımın herbirini enaz nominalin üzerinde bir rakamda helâlleşmem nasip olur inşallah
    Gerçekten yaprak dökümü bu yolculuğu yavan bırakıyor
    Tek tesellimiz ise olan hayırlı oluyor
    Adına tecrübe yada imtihan de iki durumda da bizim için hayırlar saklı ve iki durumda kazandırıyor.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by getto35 Yazıyı Oku
    Hiçbir zaman nick imi değiştirmedim, Aynen devam dedim anlamındada egenin büyük bir şehrinin gecekondusu yatmaktadır çocukluğumun 18-19 yılın geçtiği gerçi burlar yıkılalı yıllar oldu rantsal dönüşüm
    Sayın Getto sana veya bir başkasını belirterek demedim ki. Nickler değişir derken yeni yatırımcılar gelir eskilerden gidenler olur anlamından dedim. Nick değişikliği ile ilgili olarak sadece belirli bir kesim var onlar gelir bir kaç ay burada kalır ve gider onları da herkes az çok biliyor zaten.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 183/889 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •