Sayfa 873/889 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Endeksin çıkışına yataya sar kâr realizesine icabet et.
    Demem o ki imkan verseler sıfırı gösterirler.
    İmkan verseler sıfırında altına çekip malınızı haciz ederler.
    Zulmün gerçek ortakları bunlara imkan verenlere imkân verenlerdir.
    Geçte olsa büyük oyunu çözdüm kardeşim. Firavunun elindeki mal sıfır maliyetli. Bu fiyat olurmu, kim satıyor bu fiyata... gibi yakınmalar anlamsız. Geçtiğimiz günlerde 1,42-1.50 aralığında tüm malı sattım. Yaklaşık bir aydan fazla bir süre geçti. Nakidimin getirisi ile hiç para vermeden 150.000 ad. aldım. Benimde maliyetim sıfır. Bir yılda ne eder 1.800.000 lot... Çal oyna gül oyna Firavunun oyunu bu imiş...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Kısaca; firavun bastıkça biz daha çok sıfır maliyetli mal alacağız.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Bu oyunu daha önce nasıl çözemedim. Yazıklar olsun bana

Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Geçte olsa büyük oyunu çözdüm kardeşim. Firavunun elindeki mal sıfır maliyetli. Bu fiyat olurmu, kim satıyor bu fiyata... gibi yakınmalar anlamsız. Geçtiğimiz günlerde 1,42-1.50 aralığında tüm malı sattım. Yaklaşık bir aydan fazla bir süre geçti. Nakidimin getirisi ile hiç para vermeden 150.000 ad. aldım. Benimde maliyetim sıfır. Bir yılda ne eder 1.800.000 lot... Çal oyna gül oyna Firavunun oyunu bu imiş...
    Bereket versin süper taktik ancak bunu başarmak çok zor . Şöyle ki 20 yıl aynı fiyat aralığında kalan bundan başka paçavra yok dolasıyla başka muadil kağıt olmadığından ha bugün ha yarın diyerek insan kıpırdayamıyor
    Bu haraketi ben yapsam varsayalım 1.30 verdim dahada gitti o gün bugün mü acaba deyip beklemekten ziyade 140dan tekrar yapışırım. Yoksa sabaha kadar uyku tutmaz . Genelde tüm kağıtlar böyle gitmedi mi. Niyet böyle olunca akibet de bu oluyor. 10 yıl öncesi elinde olanların maalesef böyle şansı yok bence.

Bir vatandaşa yaz aylarında ihyay demişim, ben hatırlamıyorum ama, doğru da olabilir. fiyatı 1 liralardaydı. Yeni uyanmış, 3,xx liradan mir miktar almış. Bende latife olsun diye, bedelli için 2,5-3 lirayı hazırla deyince gözleri açıldı, suratı buruştu. İştirakinin sermayesi 800 mly. olurda bu bu sermayede kalırmı diye de düşündük elbette...

6. Dostlar çözdünüz mu bizim spegi neyapacak şimdi
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

7. Ah ah bankalar napiyor sen napiyosun, simdi powelda konuştu, du bakalım nolcek, ky olmak güzel şey, bazen spek olsaydım falan diyorum ama oda senden ötürü.

8. Ahben spek olacaktimkiii sabah tuşa açılışta basmistim bile

Az Bi cesaret az bir öngörü biraz ileride hareket et böyle çoğunluğa uyarak olurmu bizin spegemize yakışmıyor.

Sayfa 873/889 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •