Sayfa 875/889 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Yatırım tavsiyesi değildir Hadi git şimdi..
    Ihlasmi gitsin? Nereye gider hele bi deyiver.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. 1.07 kapat şanin yürüsün

3. helal sana.

4. Ben akşam olup başımı yastığa koyduğumda vicdan muhasebesi yapıyorum acaba bu gün kul hakkına girdim mi diye rahat uyuyamıyorumda mücahit Ören hırsızı soyguncusu on binlerce mağdur ettiği paralarını çaldığı küçük yatırımcılarla akşam olup aynı yatakta hep beraber yattığında nasıl rahat ediyor uyuyabiliyor anlamış değilim..Allah onu ve koruyup kollayanları bildiği gibi yapsın inşallah..Birde utanmadan yüzü kızarmadan açıklama yapıyor ''Şirketimiz bünyesinde faaliyetlerine devam eden Türkiye Hastanesi, American Accreditation Commission International (AACI) akreditasyonu almaya hak kazanmış bulunmaktadır.

Bu akreditasyon ile hasta güvenliği, tedavi kalitesi, personel eğitimi ve sağlık hizmetlerinin sürekli iyileştirilmesi gibi alanlarda uluslararası kabul görmüş kriterlere uygun faaliyet gösteren Hastanemizin başarısı tescillenmiş oldu.'' diye .. Demek ki çaldığın paraları Amerikaya aktarıyorsun yıllardır kimlere çalıştığın belli oldu conilerin biricik evladı..ytd.

5. Hayırlı cumalar, wave:

Bunların bana göre, ekonomik bir değeri olmadığını. sattığımın getirisi ile, yani parasız alacağımı daha önce belirtmiştim. Parasız almaya devam. Kendilerinin yaptığı gibi...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Helal sana sen bu işi biliyorsun. Sanki

8.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Helal sana sen bu işi biliyorsun. Sanki
    Evet, sanki kardeşim boş laf yapacağınıza bu ahlaksız soyguncu Mücait Ören'i hisse fiyatını sürekli düşürüyor diye Mücahit Ören'in koruyucuları,kollayıcıları,yandaşı kurumu SPK'ya şikayet etsenize...Yandaş kurum Spk herkese ceza keserken Mücait Ören'e iyi soygun,vurgun,hırsızlık yaptığı için altın madalya vermesi lazım niye geciktiler anlamıyorum bakınız 18.12.202 tarihinde özel durum açıklamasında yayınladığı haberi bile yüklü satış fırsatı olarak değerlendirdi halbuki öyle olumlu bir haberle İhlas holding hissesi yükselmesi hatta tavan yapması lazımdı tabii ki bu nahoş soygun durumu gözlemleyecek tepki koyacak bir devlet kurumu varmı elbetteki yok Spk ve Bist kurumları parayı,rüşveti hangi şirket patronu veriyorsa onun düdüğünü öttürüyorlar düne kadar böyleydi belki şimdiki yönetim farklı düşünür dediydim ama yanılmışım..Yazıklar olsun ahlaksız Americana vatandaşı Mücahit Ören'i koruyup kollayanlara..ytd.. May ALLAH protect us all from these evil people.. Amin..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 23-12-2023 saat: 12:15.

Sayfa 875/889 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •