Sayfa 158/889 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    her şeyden önce hijyen önemli hiç bulaşmamak lazım

bulaş olduysa
    öncelikle maliyet düşürmek çözüm değil
    bu illetten kurtulmak için en uygun zamanda tüm portföyü temizlemelisiniz
    yeni bir başlangıç için kriz dönemleri çok uygundur
    yada hastalığın rahat seyrettiği dönemler vardır
    kendinizi çok iyi hissettiğiniz işte tam da bu dönem virüs saldırıya hazırlanacaktır
    birden tüm portföye satış vererek onu gafil avlayabilirsiniz
    Dediklerini harfiyen yaptım. astronomik zararıma rağmen 0.43 kuruştan sattım gitti. Hus efendi.......

Şimdi uzaklardan bakan ben oldum....

Alıntı Originally Posted by Parp Yazıyı Oku
    Dediklerini harfiyen yaptım. astronomik zararıma rağmen 0.43 kuruştan sattım gitti. Hus efendi.......

Çok üzüldüm sakin ol ve duygusal davranma potansiyel çok kâğıt var bunları sollayacak bu kâğıdı tutanı, alanı, satanı hep pişman eder.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Allah razı olsun spk dan ileri görüşlülüğünden ne öngörülü bir yapısın sen % 20 -20 düşüşlerde otur , düşüş sonlarında marjı % 10 yap iyiki varsın ... Hangi biriyle uğraşacaksın bunların biri bir yandan diğeri öbür yandan....

Alıntı Originally Posted by getto35 Yazıyı Oku
    Allah razı olsun spk dan ileri görüşlülüğünden ne öngörülü bir yapısın sen % 20 -20 düşüşlerde otur , düşüş sonlarında marjı % 10 yap iyiki varsın ... Hangi biriyle uğraşacaksın bunların biri bir yandan diğeri öbür yandan....
    Her kurum da akıl tutulması var sosyal yardımlarında bile adalet yok.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Parp Yazıyı Oku

merak etme yarin sattigin fiyattan geri alirsin
    ben daha bir is becerdiklerini gormedim
    ya biri kanun cikarak ya biri ihlale verecek
    af cikaracak dolandirdigi paralari ic edecek
    bu asalaklara ancak oyle
    kriz donemi bir suru ucuz kagit var alaydin birini
    bekle bu essege nal toplaticak cok kagit var
    hele su kriz gecsin
    ben zaten bir kisi de gormedim sagolasin uyardin
    80 den sattim karimi cebime.koydum uyardin diyen

6.  Alıntı Originally Posted by getto35 Yazıyı Oku
    Allah razı olsun spk dan ileri görüşlülüğünden ne öngörülü bir yapısın sen % 20 -20 düşüşlerde otur , düşüş sonlarında marjı % 10 yap iyiki varsın ... Hangi biriyle uğraşacaksın bunların biri bir yandan diğeri öbür yandan....
    Getto kardeş,tam yazayım işleyeyim bu önemli konuyu dedim ama sağolasın gördümki aklın yolu doğru birmiş sen mevzuya çoktan girmişsin iyide yapmışsın..Yahu bizim gördüğümüz olumsuzluğu,haksızlığı ,adaletsizliği siz göremiyormusunuz Spk,bist yönetimleri Allah aşkına bizlere söylermisiniz böylemi kayıplarımızı telafi edeceğiz düşerken %20 şelale çıkarken virüs bahane %10 ıkına sıkına ..İyi biliyorumki bir karar alıyorsunuz aradan aylar geçiyor takibini yapmıyorsunuz yapmış olsaydınız endexs 80 binden 90 binlere geldiğinde daha önce aldığınız kararı gözden geçirmiş olurdunuz ..Zaten yüklüce kayıpları olup sıkıntı içinde olan yatırımcılarıda ekstra öfke nöbetleri geçirmelerine vesile olmaz kanser etmemiş olurdunuz..İşadamları için adeta seferber oluyor aşırı yoğunlaşıyorsunuz be mübarekler birazda şurada üç beş kuruşunu yatırıp çocuklarına üç beş ekmek götürmek için çırpınan garibanın yanında olsanız onların yüzlerini güldürecek kararlar alsanız kıyametmi kopardı..Spk ve bist kıymetli yetkilileri aldığınız kararları ve borsayı takip edin lütfen..Saygılar efenim..

7. 2008 krizinde fed başkanı helikopter bernanke vardı piyasaya habire dolar pompalamıştı. Şimdi olan nedir fed piyasaya sınırsız dolar sunuyor keza BOE da .Faizler bitik, petrol ölü , primli dolar Usa nın aleyhine, altın zirvede e ne olacak , gökten yağan para nereye gidecek , Şu iblis virüsün durulması halinde bu paranın ilk adresi hisse senetleri yani borsalar olacaktır ,sabırlar dilerim, Ha bu arada ky yi düşünen spk madem bizleri düşünüyorsunuz alt alt marj % 10 üst marj % 20 olsun.Gerçi yapılan baştan hatalıydı piyasa ile oynanmaması en doğrusu idi ama geride kaldı bu olay.

AL SAT TUT TAVSİYESİ SEĞİLDİR OLAMAZDA sakın benim hayali yazdıklarımdan etkilenmeyin kendi kararınızı kendiniz verinYTD.

8. Yukarı %10 marjı çok eleştirmişsiniz. Doğrudur, hakkımız da var ama benim bildiğim bu sıpa 10 senede yaklaşık 4 ay önce 29 Kasım'da bir kereye mahsus %20 zıpladı. Yani 10 senede bir yaptığını bu ortamda yapacağına pek de bir ihtimal vermiyorum doğrusu. Hadi o gücü var derseniz yarın da bi %10 yapsın görelim o zaman. Hem 10 yıla yakın bekleyenlerin ne acelesi var 1 günde %20 yapacağına 2 günde yapsın. Ama kol kola veren spek ve müconun önce adam olması lazım, adam gibi adam. Yoksa hep aynı terane..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 158/889 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •