Sayfa 174/889 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Rabbim olan Allah bu islam,din taciri dilsiz iblisleri ıslah eylesin ve bizlerle beraber hak ve hakikat yoluna sırât-ı müstakîme kavuştursun dilerim inşha Allah...Amin..Kıyameti yaşadığımız böyle vahim bir zamanda hala nasıl soygun yaparım ve çalarımın peşinde koşuyor zalim efendi halbuki aklı başında insan düşünür ve görürki dünyalığın,paranın,malın,mülkün,şöhretin,tüccarlığ ın,işadamlığının hiçbir önemi ve manası kalmamıştır herkes can derdine düşmüştür dünya insanlığı çaresizce iki büklüm olmuş yaradanına teslim olmuş secde etmiş ama sen deccal hala olaylara tepe gözünle bakmaya devam ediyorsun..Islah olasın inşha Allah diyorum dua ediyorum dikkat et beddu etmiyorum titre ve kendine gel şirket hisselerine sahip çık olması gereken fiyatlara yükselt..

2.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Bir diyer Cevap İstedin yine gelen cevap

İlgi:23.03.2020 Tarihli Başvurunuz

İlgi'de başvurunuzda özetle; yatırımcısı olduğunuz İhlas Yayın Holding A.Ş. (IHYAY, Şirket) pay fiyatının düşmesiyle mağdur olduğunuz ifade edilerek, olağandışı fiyat düşüşü döneminde gerçekleştirilen işlemlerinin ve İhlas grup şirketlerinin incelenmesi talep edilmektedir.

IHYAY pay piyasalarına ilişkin 19.03.2020 tarihli önceki başvurunuz Kurulumuz kaydına alınmış olup, aynı konulu ilgide kayıtlı başvurunuz tekrar niteliğinde olduğundan 4982 sayılı Bilgi Edinme Kanununun Uygulanmasına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik’in 18’inci maddesi hükmü uyarınca tekrar mahiyetindeki başvurularınız işleme konulmayacaktır.
    Bilgi edinilmesi rica olunur.
    -----------------------------------------------------------------

Bunlar insanla Dalga geçiyor SPK
    Ortağım,emeklerin ve duyarlılığın için çok teşekkür ederim..Bende konuyla ilgili birçok devlet merciine yazdım ancak henüz bir cevap almış değilim..Umarım birileri bu duyarsızın kulağını çekerde mağduriyeimizi giderirler..slm..

3. Burada bir grup insan müsveddesi var ki, kendilerinde hisse olduğuna da pek inanmıyorum. 0.40 ların altına geldiğinde çit çıkarmıyorlar ama hisse son zamanda dibinden %40 pirimlenmis, hemen sağa sola küfredip ortaligi ayağa kaldırıyorlar. Ben de şu anda %50 civarı zarardayim. Bir de bu kufurbazlar acayip müslüman o yüzden de muhafazakar deyip bu hisseyi almışlar, ne gülüyorum yaa. Gidin kardeşim Koç'un hisselerini alın.

4. Bu da bana gelen yanıt üst kısmını paylaşmıyorum çünkü bazı bilgiler var bu gruba işlem yapmayan SPK bana işlem yapmasın diye paylaşmıyorum üst kısmı.

İlgi başvurunuz Kurulumuz tarafından kayda alınmıştır. Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15.1 sayılı Tebliğ) 5 inci maddesi birinci fıkrasında, İçsel bilgiler ve bu bilgilere ilişkin daha önce kamuya açıklanan hususlardaki değişiklikler ortaya çıktığında veya öğrenildiğinde ihraççılar tarafından açıklama yapılır.
    düzenlemesi ile 6 ıncı maddesi birinci fıkrasında İhraççı; sorumluluğu kendisine ait olmak üzere, meşru çıkarlarının zarar görmemesi için içsel bilgilerin kamuya açıklanmasını, yatırımcıların yanıltılmasına yol açmaması ve bu bilgilerin gizli tutulmasını sağlayabilecek olması kaydıyla erteleyebilir. düzenlemesi mevcuttur. Bu çerçevede, bu aşamada Şirket tarafından ÖDA ile kamuya açıklanması gereken herhangi biri durumun olmadığı değerlendirilmekle birlikte başta II-15.1 sayılı Tebliğ olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri uyarınca içsel bilgilerin kamuya açıklanmasına ilişkin sorumluluk Şirkete aittir.

Ayrıca, Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz Bültenleri aracılığıyla kamuya duyurulmaktadır.

Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5. Bu şikayet dilekçem

Başvuru İçeriği: SELAMUN ALEYKÜM ihlas yayın ve Gurup şirketler SAYIL HAKAN ATİLLA Bey GEÇEN HAFTADAN BERİ HEP DÜŞÜYOR BASINDA ÇIKAN BU HABER (Ahmet Taçyıldız'dan Mücahit Ören'e tehdit suçlaması İş insanı Ahmet Taçyıldız, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Ören'in kendisine olan borcunu ödememek için tehdit içerikli yayınlara başladığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. BU HABERLE İLGİLİ BİR İŞLEN YAPILDIMI YOKSA BU NE SİZ ORADA BOSTAN KORKULUĞUMUSUNUZ SADECE DEVRE KESİÇİ YETİYORMU

Buda cevabı

İlgi:12.03.2020 Tarihli Başvurunuz

İlgide kayıtlı yazınızda özetle; İhlas Holding AŞâ€™nin (Şirket) yönetim kurulu başkanı Ahmet Mücahit ÖREN hakkında basın ve yayın organlarında çıkan haberlerde yer alan hususların özel durum açıklaması yoluyla kamuya açıklanmamasının Kurulumuzca incelenmesi talep edilmektedir.

İlgi başvurunuz Kurulumuz tarafından kayda alınmıştır. Özel Durumlar Tebliği’nin (II-15.1 sayılı Tebliğ) 5 inci maddesi birinci fıkrasında, “İçsel bilgiler ve bu bilgilere ilişkin daha önce kamuya açıklanan hususlardaki değişiklikler ortaya çıktığında veya öğrenildiğinde ihraççılar tarafından açıklama yapılır.†düzenlemesi ile 6 ıncı maddesi birinci fıkrasında “İhraççı; sorumluluğu kendisine ait olmak üzere, meşru çıkarlarının zarar görmemesi için içsel bilgilerin kamuya açıklanmasını, yatırımcıların yanıltılmasına yol açmaması ve bu bilgilerin gizli tutulmasını sağlayabilecek olması kaydıyla erteleyebilir.†düzenlemesi mevcuttur. Bu çerçevede, bu aşamada Şirket tarafından ÖDA ile kamuya açıklanması gereken herhangi biri durumun olmadığı değerlendirilmekle birlikte başta II-15.1 sayılı Tebliğ olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri uyarınca içsel bilgilerin kamuya açıklanmasına ilişkin sorumluluk Şirket’e aittir.

Ayrıca, Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz Bültenleri aracılığıyla kamuya duyurulmaktadır.

Aynı cevap Banada geldi

Ama yine benim istediğin cevap değil şirket zarar görürmüş diye açıklama yapmıyorlar

Ya benim O yazı basında çıktıktan sonra borsa % 30 düştü Yayın 1.34 den 0.44 düştü benim zarar ne olaçak

6.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Bu şikayet dilekçem

Başvuru İçeriği: SELAMUN ALEYKÜM ihlas yayın ve Gurup şirketler SAYIL HAKAN ATİLLA Bey GEÇEN HAFTADAN BERİ HEP DÜŞÜYOR BASINDA ÇIKAN BU HABER (Ahmet Taçyıldız'dan Mücahit Ören'e tehdit suçlaması İş insanı Ahmet Taçyıldız, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Ören'in kendisine olan borcunu ödememek için tehdit içerikli yayınlara başladığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. BU HABERLE İLGİLİ BİR İŞLEN YAPILDIMI YOKSA BU NE SİZ ORADA BOSTAN KORKULUĞUMUSUNUZ SADECE DEVRE KESİÇİ YETİYORMU

Buda cevabı

İlgide kayıtlı yazınızda özetle; İhlas Holding AŞâ€™nin (Şirket) yönetim kurulu başkanı Ahmet Mücahit ÖREN hakkında basın ve yayın organlarında çıkan haberlerde yer alan hususların özel durum açıklaması yoluyla kamuya açıklanmamasının Kurulumuzca incelenmesi talep edilmektedir.

İlgi başvurunuz Kurulumuz tarafından kayda alınmıştır. Özel Durumlar Tebliği’nin (II-15.1 sayılı Tebliğ) 5 inci maddesi birinci fıkrasında, “İçsel bilgiler ve bu bilgilere ilişkin daha önce kamuya açıklanan hususlardaki değişiklikler ortaya çıktığında veya öğrenildiğinde ihraççılar tarafından açıklama yapılır.†düzenlemesi ile 6 ıncı maddesi birinci fıkrasında “İhraççı; sorumluluğu kendisine ait olmak üzere, meşru çıkarlarının zarar görmemesi için içsel bilgilerin kamuya açıklanmasını, yatırımcıların yanıltılmasına yol açmaması ve bu bilgilerin gizli tutulmasını sağlayabilecek olması kaydıyla erteleyebilir.†düzenlemesi mevcuttur. Bu çerçevede, bu aşamada Şirket tarafından ÖDA ile kamuya açıklanması gereken herhangi biri durumun olmadığı değerlendirilmekle birlikte başta II-15.1 sayılı Tebliğ olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri uyarınca içsel bilgilerin kamuya açıklanmasına ilişkin sorumluluk Şirket’e aittir.

Aynı cevap Banada geldi

Ama yine benim istediğin cevap değil şirket zarar görürmüş diye açıklama yapmıyorlar

Ya benim O yazı basında çıktıktan sonra borsa % 30 düştü Yayın 1.34 den 0.44 düştü benim zarar ne olaçak
    Sevgili kardeşim evet yayın çok düştü, Bu iblisi 60 kuruşa satıp yayınada bu fiyatlardan girmiştim, ne oldu sıfır tspor,1790 kadar düşüp 4009 çıktı , oysa bu 44 den buraya geldi şak brüt geldi , tabi bazılarının dokunulmazlığımı var sorusu geliyor insanın aklına , endeks 6-7 bin puan çıktı yayın durağan , ama bu sayın patron iha nın arzını yayın bu fiyattayken nasıl yapacak göreceğiz,en kötüsüde ortam uygun değil değip arz ı ertelemeleri, yani diyeceğim şikayet ettiğimiz kurumların kimin yanında olduğu konusunda şüphelerim var,
    KAL SAĞLIKLA ve YTD

7.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Bu şikayet dilekçem

Buda cevabı

Aynı cevap Banada geldi

F. Nietzsche " Zenginler fakirlere Tanrı'dan başka bir şey bırakmadılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Frederich Nietzsche nin felsefesiyle hayat ımıza yön verirsek ahirette gideceğimiz yer de anca cehennem olur.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 174/889 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •