Sayfa 798/889 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Yuvalar yıkıldı,aileler dagıldı.stres ve üzüntüden ölümler gerçekleşti (iki degerli arkadaşım özeldende çok yazıştığımız demokrat ve spek avcısı eski adıyla ayarsız tosbağa)rabbim günahlarını affetsin , İblis boşuna demiyoruz , insanlar bu iblis yüzünden en deger verdiği şeyleri kaybetti , sensen gelecek paranın ben ta.....

2. Profosyönel değilde(amator bile olmayabilir)kendi istatistiğime göre portvoy büyüklüğü 500 bin uzerinde olanlar %70 i hisse alım satımı için profosyönel kişilerden yardım almakta.%20 si kendi bilgi ve becerileriyle vede sosyal medyadan bilgi almaya çalışıp aklına yattığı şekilde alım satım yapmakta.geriye kalan %10 u alım satımdan pek ilgilenmeyip çok uzun vadeci olup arasıra sosyal medyadan hissesi hakkında bilgi almaya çalışmakta.en üstte verdiğim rakam milyon ve katlarının üzerine çıktıkca sosyal medyadan uzaklaşmakta.sadece kurumsal olan güvenilir haber akışı sağlayan kap gibi kaynaklar takip edilmekte..

3.  Alıntı Originally Posted by getto35 Yazıyı Oku
    Yuvalar yıkıldı,aileler dagıldı.stres ve üzüntüden ölümler gerçekleşti (iki degerli arkadaşım özeldende çok yazıştığımız demokrat ve spek avcısı eski adıyla ayarsız tosbağa)rabbim günahlarını affetsin , İblis boşuna demiyoruz , insanlar bu iblis yüzünden en deger verdiği şeyleri kaybetti , sensen gelecek paranın ben ta.....
    Aman allahım kimleri görüyorum, nasıl mutlu oldum anlatamam korkuttun bizi yahu , ses sedayı kesince , neyse sihhatlisinya arayı kaparız inşallah hosgeldin
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

4. Senin şerefine getto, evrene dileğimi iletiyorum.

Manevi varlığımın benim bolluk ve bereketim olduğunun bilincindeyim. Bu sınırsız Bolluk Anlayışının daima etkin olduğunun bilincindeyim .İşte bu yüzden bilincim Gerçeğin Işığı ile dolu.

Siren günüm kutlu olsun.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

5. Gedik geçen gün çarpıldı
    Bugün de aynı çarpılıyor
    Yada amacı farklı
    Hacim ypıyor yükseliş öncesi

6. Reklamın iyisi kötüsü olmaz.Reklam reklamdır.Anapazarda olupta 59 60 krş olan bir başka hisse yok.bu durum hissem çok olsun hangi hisse olursa olsun diyenleri çekiyor. bin ikibin hissem var demektense ellibin yüzbin hissem var demek insanın psiklojisine daha iyi geliyor.çoçukken hani milelerimizi sayardık,sağlamlığı,rengi,güzelliği,büyüklüğü konuşulmaz.Benim 80 tane.benim 100 tane milem var demek gibi.Veya tavuklarım çok olsun yumurtlamasın gibi bişey..
    Son düzenleme : Mahir; 07-01-2022 saat: 12:19.

7. Sn şirket yönetimi,

Bedelli yapma konusunda, halka arz konusunda oldukça başarılı ..

İhlas Holding bünyesinde (uhdesinde) yer alan Türkiye Hastanesi de halka arz etmek için düşünülüyor olabilir mi?

yatırım tavsiyesi değildir.
    Lütfen Tavsiye yi SPK' nın onay verdiği kuruluşlardan alınız.

8. şu anda ihlasın piyasa değeri bir milyar tl desek,eflasyon düzeltme farkkıyla 2020 senesine göre 600 milyon.2021 yılında 400 milyon buyıl 2022 eflasyon %20 olsa,2020 yılına göre 320 milyon piyasa değeri olur.Şimdi ihlas hissesi 2020 yılındamı pahalı veya ucuz du,şimdimi ucuz veya pahalı..

Sayfa 798/889 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •