Sayfa 155/889 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon
Arama sonucu : 7110 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Hus.... Sorulara yanıt vermiyor Sirençutur bari sen yazaydın bir çift söz
    8l8mden 8te k8y m8 var.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Bu durumda SPK bunu yapanların ağzına s..ması gerekmiyor mu?

Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Yıllar öncesi bilişim hissesi almıştım (es...) sahibinin dolandırıcılıkla suçlanıp hüküm giyeceği kapa düşmüştü tabana birkaç kademe kala verdim günü %-5 tamamladı birkaç gün sonrasında 2.70den 7 olmuştu.
    Demokrat hocamın dediği gibi danışıklı döğüş ihtimali yüksek bu grubun kriz ortamında yukarı sert hareketleride olmuştur. ytd.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Parp Yazıyı Oku
    Hus.... Sorulara yanıt vermiyor Sirençutur bari sen yazaydın bir çift söz
    kelin ilaci olsa basina surer bu konuda forumun
    basinda yazanlari bir daha okuyun derim
    borsadan biraz anlayanin ihlasla isi olmaz zaten

4.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    kelin ilaci olsa basina surer bu konuda forumun
    basinda yazanlari bir daha okuyun derim
    borsadan biraz anlayanin ihlasla isi olmaz zaten
    Sayın Hus yazdıklarını çok iyi anlıyorum haklısın haklı olmasına da sen ne diye ihlas forumuna yazıp duruyorsun bunu anlamıyorum.

Milleti mucotakisin şerrinden korunmak için kutsal bir amacın mı var...

Ha burada ne işin var... Kibarca soruyorum... Bi zahmet bunu bir yanıtla ne var yani.

5. Gecen yine 0.75 lerden miluonlarca ihlgm hissesini satmışlar. Hisse fiyatı 1.30 larda iken satmazlar!

Burda dikkat cekilmesi gereken durum! Hiç bir seyi holding yararına yapmıyorlar. Hep saraydan kız kaçırma olayı.

“Atı alan üsküdarı gecer... yola devam...” olayı hep

6.  Alıntı Originally Posted by Deli Süvari Yazıyı Oku
    inşallah verirler pek sanmazsamda biraz zor

7. Kendi haber kanallarinda alacakli tacyildiz aleyhine olan haberleri bicak gibi kestiler. Ne oldu birden aklandimi vatandas? Yada yukaridan büyük hatırlı kişiler mi devreye girip evin yaramaz cocuklarini baristirdi?Kimbilir!! Ama keskin bir müdahale oldugu kesin gibi.
    Ya moco borca razi oldu, ya da karsi taraf aleyhte haberlerle slacagindan vazgecti!Bilinmez.
    Muconun böyle bir dönemde hissesine sahip cikmamasi dolandirici spek cetesiyle birlikte hareket ettiğini gösteriyor bize.
    Paranin gün gelip yenmeyecek bir sey olduğunu anladigimiz su günlerde patron- spek cetesinin azda olsa vardır diye düşündüğüm vicdanina sesleniyorum;
    Bugünler gelir gecer sen o parayida yiyemessin ancak burada mağdur ettiğin inssnlarin ahi seni hem bu dünyada hem öbür dünyada takip etmeye devam edecek.
    Ya buradaki insanların hakkini vereceksin yada öbür dünyada azaplı bir cehennem atesine girmeyi goze alacaksın.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Devekuşu Yazıyı Oku
    Bu durumda SPK bunu yapanların ağzına s..ması gerekmiyor mu?
    SPK denen kurum küçük yatırımcının ağzına sıçmakla meşgul olduğu için bunlara sıra gelmiyor sayın Devekuşu..

Sayfa 155/889 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •