Sayfa 877/889 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Pehh kimsecikler yok. Ama vakti gelince dolar taşar benim bildiğim kabile reisi gelir muhabbete.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. Hadi daa kaça cikarcanida ben mi soylicem

3. Dostlar sizce endex 6800 lere çekilir mi ? Yoksa burdan bir üst banda doğru bir hareket mi yapar?

4. Bu gün boyalı basın haberlerine göre borsanın düşmesini 'NOEL' tatiline bağlıyorlar yok efendim borsanın zararı şu kadar bu kadar diye avaz avaz bağırıp çağırıyorlar..Müslüman pazarında 'NOEL' pazarlanıp satılıyor yani bizi ilgilendirmeyen bir gelenek,inanış yüzünden ve bunu bahane eden yerli İblis Mücait ve Sipekleri-Köpekleri bizim alın teri helal paracıklarımızı ceplerine indirdiler salyalı kudurmuş tek dişi kalmış canavarlar..Spk ve Bist yöneticileri siz kime martaval okuyorsunuz bizi resmen Mücahit Ören adındaki Borsa ve finans bank soygun sabıkaları ,soygunları,vurgunları,hırsızlıkları,semalara ulaşmış kötü niyetli zalim ve sözde bir iş insanı hala onu koruyup kolluyorsunuz yaptığı kirli,şaibeli vurgunları görmezden geliyorsunuz bende bu duyarsızlığınızdan dolayı esefle sizi kınıyorum.Ytd..

5. L.H kardeşim şimdi arkadaşla konuşuyorum ky korktu sattı gitti diyor yahu sen de ky sin bende ky yim biz neettik diyorum? Yok beni korkutamazlar diyor ky yi de yeni arzlara 5 binle girenler saniyo siz nediyorsunuz ?

6. Defter değeri halihazırda 1.75 tl ama hisse fiyato 0.90 kuruş biraz üstü gösterilen 25-30 yıldır hep kuruşlu rakamlarda tutulan iştirak şirketleriyle beraber Türkiye'nin en çok kazanan devasa şirketi İhlas holding ama bu kazançları kitabına uydurup hileli,kirli yollarla önce borsada işlem gören şirketlerin içlerini boşaltıp işlem görmeyen alt küçük masa sandalye şirketlerine kanalize edip oradanda yurt dışı bankalara kaçıran yıllardır ala yatırımcısına beş kuruş temettü dahi koklatmadığı ,bedelsiz hisse senedi vermediği gibi sürekli milyarlarca bedelli sermaye açıklayıp hep ortaklarından para kasalarını dolduran o paralarıda şirketlerine yatırım değilde dolar,euro ve diğer döviz araçlarına yatırıp çeşitli gayri resmi yollarla yurt dışı yabancı bankalara kaçıran,aktaran bir şirketten (İhlas holding) ve ahlaksız vatan haini Patronundan (Enver oğlu Mücahit Ören) dan bahsediyoruz ..Evet ben uzun vadeli düşünüp bu sözkonusu şirket olan İhlas holding ve iştiraklerine yatırım yapıp hisselerini yıllara vurduğum zaman hep yüksek maliyetten umut edip taşıdım durdum ve sürekli kaybettim (benim gibi on,yüz binlercesi)ama ne Ülkeyi yöneten Cumhurbaşkanı nede Devlet kurumu SPK bu soyguncu,vurguncu,hırsız,iyi niyetleri istismar eden vatan hainine sözde iş insanına hiç ama hiç müdahale etmediler,onu yaptığı kirli soygunlarından dolayı sorgulamadılar,caydırıcı ağır para cezaları vermediler yada şirketlerin kayyum ataması yapmadılar çünkü bunu haketmişti fazlasıyla onu durduramadıkları içinde o daima bildiğini yaptı ve bizleri soyup soğana çevirdi ,ocağımıza resmen incir ağacı dikti,alın terlerimiz gasp etti,ağır mağduriyetler yaşattı , yüklü maddi ve manevi kayıplarım oldu tıpkı ihlas finans yatırımcılarına yaptığı,reva gördüğü gibi bizleride batırdı ve hala aynı oyunları oynayıp soyguna devaaaammm diyor ama gerek Spk,Bist ve Cumhurbaşkanı bu şahsı korumaya devam ediyorlar ama neden işte bunu anlayamıyorum..Borsa(Bist) işlem gören 550 adet şirket içinde varmı bunu gibi ahlaksız,hayasız,itibarsız iş insanı ve patronu elbetteki yok hepsi onurlu,ahlaklı,itibarlı,dürüst insanlar o güzel iş insanlarına selam olsun ...ytd.

Hâl var sözü lâl eder. Söylesem dönüşü yok bunun.

8. Napiysen spek can ?

Sayfa 877/889 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •