Sayfa 6/887 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7095 madde; 41 - 48 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by teknikmüdür Yazıyı Oku
    Herkese selam, bir bann yedik dillere destan.... kuralları okumadan girersen gruba yersin bann ı hata ettik Güney su dan özür dilerim.

Beyler ben yokken neler yaptınız ben yokken.
    Ders olmuştur inşallah yönlendirme yapmazsın herhalde artık Sn.Güneysu’nun kızılcuk sopası meşhurdur

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2. Sayın demokrat ,geçmişler olsun ,sağlığınız iyidir insha Allah.. Elazığ depreminde hayatını kaybetenlere Rabbim allahtan rahmetler ,nurlar ihsan eylemesini temenni ederim.. mekanları cennet olsun..Yaralılara acil şifalar temenni ediyor ve diliyorum..Geride bırakmış oldukları ailelerinede baş sağlığı ve sabrı cemil diliyorum..Çok büyük geçmişler olsun ..Allah bir daha yaşatmasın ..Millet olarak çok üzgünüz..Allaha emanet olun güzel yurdumun güzel ve iyi insanları doğal felaket,afet günlerinde olduğu gibi kardeşliğimiz daim olsun baki kalsın insha Allah..Amin..

Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Sayın demokrat ,geçmişler olsun ,sağlığınız iyidir insha Allah.. Elazığ depreminde hayatını kaybetenlere Rabbim allahtan rahmetler ,nurlar ihsan eylemesini temenni ederim.. mekanları cennet olsun..Yaralılara acil şifalar temenni ediyor ve diliyorum..Geride bırakmış oldukları ailelerinede baş sağlığı ve sabrı cemil diliyorum..Çok büyük geçmişler olsun ..Allah bir daha yaşatmasın ..Millet olarak çok üzgünüz..Allaha emanet olun güzel yurdumun güzel ve iyi insanları doğal felaket,afet günlerinde olduğu gibi kardeşliğimiz daim olsun baki kalsın insha Allah..Amin..
    Tüm temennileriniz kabul olsun inşallah.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dün akşam Elazığda meydana gelen ve çevre illerdede hissedilen depremde, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allah c.c'tan rahmet diliyorum, Rabbim ülkemizi ve cümle alemi afetlerden muhafaza etsin İnşaAllah.

5. Firsat gecti ellerine hadi bakalim..ytd

911 sık uğrar oldun hayırmı? kaçtan aldın?
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

7. üstad'lar canlı izleyebileceğimiz bir ekran varmıdır?

8. Dunya borsalari virus korkusuyla sert dusmus mus, insanin has.... ordan diyesi geliyor.
    Trump bizim borsayi manupule ederken, ralli olursa hic sasmam diye hatta bilmistim dicem diyede not dusmustum.
    Simdi gene sallamasyon hislerimi soyliyim, bu borsaya 1 sene sonra baktigimizda bu seviyelerin ustunde olur kanaatimce,
    Trump bu arada
    1 - yaptirimla,
    2- akdeniz petrol
    3- ara ara orta dogu mubbetleriyle sallar gene ortaligi.
    Ha ihlas mi onun yorumu haketmesi icin 1 tl istune hallenmesi icap eder...

Sayfa 6/887 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •