Sayfa 151/888 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by fx060 Yazıyı Oku
    İhlas bekleyeni olarak Türkiye'deki ky lerin hissede kalma süreleri ortalamalarını en fazla yükseltenlerdeniz galiba
    Valla sorun yok Kastamonuda Aldım Hisseleri, Hakkaride Toplamaya başladım, Aksarayda Toplamaya devam ettim Sonraki gittiğim şehirde de beklemeye başladım
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Zaman kaygımız yok Bekleriz
    evet tıpkı 7 yıldır olduğu gibi yine bekliyoruz bekleyeceğiz de yalnız şu ali vali 49-50 sürecini ve kaçış rampaları filmini sil baştan izlemek biraz sıkıcı olacak.
    081 den 038 e basması sadece 15 iş gününe sığdırmış, yani yılların yükselişini 2 haftada eritmiş, nasıl aldı ise öyle de çıkarsın bir zahmet.

3.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    evet tıpkı 7 yıldır olduğu gibi yine bekliyoruz bekleyeceğiz de yalnız şu ali vali 49-50 sürecini ve kaçış rampaları filmini sil baştan izlemek biraz sıkıcı olacak.
    081 den 038 e basması sadece 15 iş gününe sığdırmış, yani yılların yükselişini 2 haftada eritmiş, nasıl aldı ise öyle de çıkarsın bir zahmet.
    Sıkıntı yok abi zamana yayarsa eğer yükselişi benim için de iyi olur. O zaman onların sırtından kazanacağım parayla dağıtacağım şarapların sayısı daha fazla olur
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    o is o kadar kolay degil artik ilk dusme sebebi virus
    degildi dolandiricilik iftira tehdit davasindann dustu sana boyle bir dava
    acsalar konu komsu duysa sokaga cikamazsin
    bu isin toparlanmasi icin dava ile ilgili bir aciklama gelmeli borcta az degil yasal faizi falan kallavi bir
    tutar olur ha yukselmezmi musait altin yumurtlayan tavugunu kesmez yani ihlas batmaz
    ama tabii kesin konusmamak lazim 30 un altina
    gelirse piyasadan topladigi saglam para varsa
    musait kacabilir ama asil risk 90 ustunde orasida cok tehlikeli nihayetinde senin elinde para varken
    musaitin elinde hisse ve bilgi hisse sana para musaite gecince durum degisir para da bilgi de musaitte olur ki ne olacagina musait karar verir

5.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    İşte düştüğü gibi çıkmıyor çıkmayacak gibide görünüyor saygı değer kardeşim, Eninde sonunda o hayalini kurduğun şeye sahip olacagından hiç şüphem yok ama o zaman sende o heves o istek kalacakmı , neden öyle diyorum çünkü benim için hep öyle oldu .yaşam sınırlı istekler zaman geçtikçe köreliyor, K arşımızda büyük bir iblis var hakkında savcılığa suç duyurusu olduğu tüm taraf tarafsız medya organlarında yazılırken oralı olupta açıklama gereği bile duymuyor derdi başka .. Şimdi eminim buda geçecek fakat dediğin gibi aynı süreç sıkıcıdan öte çok zor olacak eminim bu sıkıntılı piyasada onun tek düşündüğü iha nın halka arzının nasıl olacagıdır vicdan yoksunu belkide ertelenecek Of of.....

6. Kabile Reisi,değerli dostum çok üzüldüğümü ifade etmek istiyorum ancak senin ve senin gibi mağdur edilmiş arkadaşlarımızın mağduriyetlerini giderecek manada yapabileceğimiz çok fazla birşey de yok gibi..Keşke cesaretle kendi düşüncelerini hayata geçirebilseydinde Allah'ın tüm insanlığa akıllarını başlarına alsın ibret olsun diye ders niteliğinde gönderdiği çaresi olmayan virüsle ayar verdiği bu kıyamet ortamında hala ihtiraslarının önüne geçememiş gem vuramamış insanlıktan nasibini alamamış acımasızca kul hakkı yiyen mücahit Ören'nin tuzağına düşüp ekmeğine yağ sürmemiş olsaydın..Senin için en kısa zaman diliminde zararlarını kurtarabilmeni temenni ederim..Mücahit Ören,borsada işlem gören tüm şirket hisselerinde şaibeli işler yapmakta yatırımcılarına bilinçli olarak tuzaklar kurup büyük zararlar verdirip şirket hisseleri çıkarkende düşerkende cebini doldurmaktadır..Ben borsanın B'sini anlamayan küçük yatırımcı olarak bu aleni dolandırıcılığı görebiliyorumda kıymetli spk,bist yetkilileri nasıl göremiyorlar anlamakta zorluk çekiyorum..Bana kalırsa Mücahit Ören borsada çevirdiği kanunsuz işleri dolapları tamamen bist ve spk'nın bilgileri dahilinde gözetiminde yani bu kurumlara danışarak izin alarak yapmaktadır..Yoksa bu kadar korkusuzca aşikar yapılan bu tür soygunları spk ve bist yetkililerinin görmemesi müdahale etmemesi asla mümkün değildir..Ama derlerseki eh o kadar ayrıcalık yandaşçılık olsun artık o zaman bende derimki biz masum ,dürüst küçük yatırımcılar başka ülkenin vatandaşlarımıyızda bizleri planlı olarak tuzağa düşürüp soyan mağdur eden geçmişleri vukuatlı karanlık bu işadamlarına göz yumuyorsunuz..Mücahit Ören'nin tüm mal varlığına ve paralarına Devletimiz tarafından kayyum atanması gereklidir ki gerçek adalet,hakkaniyet yerini bulsun..Elbetteki Devletimiz Herşeyin Doğrusunu Daha İyi Bilir..Birilerine, Fatih Sultan Mehmed'in projesini beğenmediği ceza verip elini kestirdiği Rum Mimar İpsilanti'nin duruşmasını ve kadı efendi ile arasında geçen ibretlik konuşmasını hatırlatırım.. Devletin adil adaleti tecelli etmesi için o zaman ''Devlet başa kuzgun leşe" diyorum..Saygılarımla..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 24-03-2020 saat: 23:07.

Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    Haklısınız hocam zaman sıkıntımız yok dediğiniz gibi sadece süreçteki sabote yıpratıyor insanı ancak bu sefer ki toparlanma grafikte V çizecek gibi 1 ay içinde yaptı yaptı olmazsa bu teorim iptal sürünmeye devam eder bizimde nasır tutmuş sabrımız zaten acımaz.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Kabile Reisi,değerli dostum çok üzüldüğümü ifade etmek istiyorum ancak senin ve senin gibi mağdur edilmiş arkadaşlarımızın mağduriyetlerini giderecek manada yapabileceğimiz çok fazla birşey de yok gibi..Keşke cesaretle kendi düşüncelerini hayata geçirebilseydinde Allah'ın tüm insanlığa akıllarını başlarına alsın ibret olsun diye ders niteliğinde gönderdiği çaresi olmayan virüsle ayar verdiği bu kıyamet ortamında hala ihtiraslarının önüne geçememiş gem vuramamış insanlıktan nasibini alamamış acımasızca kul hakkı yiyen mücahit Ören'nin tuzağına düşüp ekmeğine yağ sürmemiş olsaydın..Senin için en kısa zaman diliminde zararlarını kurtarabilmeni temenni ederim..Mücahit Ören,borsada işlem gören tüm şirket hisselerinde şaibeli işler yapmakta yatırımcılarına bilinçli olarak tuzaklar kurup büyük zararlar verdirip şirket hisseleri çıkarkende düşerkende cebini doldurmaktadır..Ben borsanın B'sini anlamayan küçük yatırımcı olarak bu aleni dolandırıcılığı görebiliyorumda kıymetli spk,bist yetkilileri nasıl göremiyorlar anlamakta zorluk çekiyorum..Bana kalırsa Mücahit Ören borsada çevirdiği kanunsuz işleri dolapları tamamen bist ve spk'nın bilgileri dahilinde gözetiminde yani bu kurumlara danışarak izin alarak yapmaktadır..Yoksa bu kadar korkusuzca aşikar yapılan bu tür soygunları spk ve bist yetkililerinin görmemesi müdahale etmemesi asla mümkün değildir..Ama derlerseki eh o kadar ayrıcalık yandaşçılık olsun artık o zaman bende derimki biz masum ,dürüst küçük yatırımcılar başka ülkenin vatandaşlarımıyızda bizleri planlı olarak tuzağa düşürüp soyan mağdur eden geçmişleri vukuatlı karanlık bu işadamlarına göz yumuyorsunuz..Mücahit Ören'nin tüm mal varlığına ve paralarına Devletimiz tarafından kayyum atanması gereklidir ki gerçek adalet,hakkaniyet yerini bulsun..Elbetteki Devletimiz Herşeyin Doğrusunu Daha İyi Bilir..Birilerine, Fatih Sultan Mehmed'in projesini beğenmediği ceza verip elini kestirdiği Rum Mimar İpsilanti'nin duruşmasını ve kadı efendi ile arasında geçen ibretlik konuşmasını hatırlatırım.. Devletin adil adaleti tecelli etmesi için o zaman ''Devlet başa kuzgun leşe" diyorum..Saygılarımla..

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 151/888 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •