Sayfa 154/888 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    her türlü ahlaksızlık mümkündür mutlaka, bu 160 milyon işi de tezgah olabilir.tıpkı geçmişte satın aldıkları okan tekstil sahipleri ile anlaşmalı bir birini suçlayıcı davalar açıp sonra karşılıklı davalar dan vaz geçtikleri gibi.
    bunları tanımak için 10-11 yıl hiçte az bir süre değil, kazanç yolunda herşey, aklınıza gelebilecek herşey hatta imkansız bir insan bunu nasıl yapar diyeceğiniz insani ahlaki edep haya dışına çıkan ve inançlara ters olan herşey beklenir ve yapıyorlar da.
    yıllardır bizleri ülke insanını birikimlerimizi sömürüyor yine de bunu bir tarafa koyalım asıl önemli olan bu tür tehlikeli insanların ülkemizde medya patronluğu ve bir çok şirket aracılığıyla önemli makamlara sahip olup her türlü gizli çirkef işi çeviriyor olmalarıdır.
    evet korunuyor lar gibi görünse de biz yine de görevimizi yapıp ilgili kurumlara bu çok tehlikeli oluşumun yaptıklarını anlatalım.
    cemaat falan hikaye sadece kılıf, bunlar onun bunun hem çocuğu hem uşağı, ilk firsatta yatırımcılarını sattıkları gibi tüm ülkeyi satar sırtından hançerler.Rabbim köklerini kurutsun.
    Amin inşallah
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2. zaten 40 lara dusurmek icin virus haberi yeterdi
    bence oyle anlasmali bir olay degil tamamen mucait orenin avalligindan kaynakli bir olay
    diyorum adam para gorunce dayanamiyor
    klaptoman gibi bir sey

3.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    zaten 40 lara dusurmek icin virus haberi yeterdi
    bence oyle anlasmali bir olay degil tamamen mucait orenin avalligindan kaynakli bir olay
    diyorum adam para gorunce dayanamiyor
    klaptoman gibi bir sey
    Dr Hus sende de mucotakis virüsü varmı... Bir de tanıyı söyledin de ilaç yazmadın.

İhlas hikayeni anlatırsan belki bir ders çıkarırız.
    Lotun var mıydı hala var mı
    Almayı mı bekliyorsun
    Hedefin ne
    Forumda bayadır negatif yazıyorsun ama genel olarak malesef hep haklı çıktın.

Bir analiz yapsan hiç fena olmaz...

4. Teknik müdürüm nerelerdesin inşallah sağlık sıhhat yerindedir.

5. Demokrat76,ağzına sağlık..Amin..Amin.Amin..İnşallah..Aynen katılıyorum..Hus911,hisse fiyatını düşürmek için virüs vakası yeterliydi tamam ama bu fiyatlarda tutmak süründürmek içinde danışıklı dövüş misali 160 milyonluk olumsuz,sıkıntı yaratan senaryoyu sürdüler piyasaya.. Tabiiki tutarsa diyemiyeceğim malesef tuttu bile çünkü bacaksız konuyu enine boyuna birileriyle görüşüp hasbihal ettikten sonra böyle olumsuz bir haberi yapmıştır ve yaymıştır..Kendi kazdığı kuyularda boğulur inşallah..

6. enver ören ışık cemati nede yecüc mecüc kılıklı oğlu insanım diye geziniyorlardı milletin hac paralarına göz dikenlerin yanında şu adamın tırnağı olmazlar
    inanmayın bunlara kendilerinden başkasını düşünmezler hak yemekten çekinmezler ramazan yaklaşıyor korona depremler gibi
    olaylar nedeni ile insanların dini duyguları ile oynayıp vakıflarına bağış toplamaya çalışırlar kanmayın

Yıllar öncesi bilişim hissesi almıştım (es...) sahibinin dolandırıcılıkla suçlanıp hüküm giyeceği kapa düşmüştü tabana birkaç kademe kala verdim günü %-5 tamamladı birkaç gün sonrasında 2.70den 7 olmuştu.
    Demokrat hocamın dediği gibi danışıklı döğüş ihtimali yüksek bu grubun kriz ortamında yukarı sert hareketleride olmuştur. ytd.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 154/888 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •